Duyuru: 2. KK nın en şık bayanı yarışması - Abiyelerimiz ve Biz

eccem ama söz kıyafetimiz yada nişan kıyfetimiz olabilir dimi ???
sadece bu yarışma için çekilmiş olması gerekiyo değilmi?

eccem yok ben cevap verim :kedilmaz canım ama baskasının dugununde nişanında çekilen foton olur ama senin özel gününde cekilen olmaz

eccem yok ben cevap verim :kedilmaz canım ama baskasının dugununde nişanında çekilen foton olur ama senin özel gününde cekilen olmaz

anlamdın sanırm :)

özel günümde çekilen foto olmiycak evet bunu biliyorum ama o özel günüm için alınan kıyafeti yeniden bu yarışma için çekicem üzerimde
böyle kabul dimi ? onu soruyorum CADIARZU

resimi nasıl göndercez sana

canım özelden mesaj at yada imzamda mail adresim yazıyo oraya mail olarak gönderebilirsin

canım yok olmaz çünkü genelde paylaşıyoruz ya söz nişan vb resimlerimizi o yüzden onları koymayalım dedik
başkasının düğününde falan giydiğin abiyen varsa onunla göndermen daha iyi olur
çünkü geöen sefer biliyosun arkadaşımız daha önce koyduğu resimle katıldı die sorun olmuştu
bu sefer aynı şeyler yaşanmasın istiyoruz

peki ozamn sitede paylaşmadığım nişan kıyafetim var onu çeker koyarım bariiibayanssulusmile

diğeri çok güzel abiye takımdı boshayallersmile ama olmaz diyosunuz :çok üzgünüm: neyse

peki ozamn sitede paylaşmadığım nişan kıyafetim var onu çeker koyarım bariiibayanssulusmile

diğeri çok güzel abiye takımdı boshayallersmile ama olmaz diyosunuz :çok üzgünüm: neyse

canım daha dur yarışmalar yeni başlıyor
daha neler neler seçeceğiz dolabımızdaki neredeyse her parçayla katılacağız yarışmalara

bundan sonraki de iç çamaşırlarıyla olsun sırnaşık şey:roflol:

gunaydın kızlarrrrrrr
bundan sonraki gecelikle olsun yaaaa ama şart var kırmızıııı

Bende katilayim bari bugun giyer cekerim opuyorumnanaktanbayanssulusmile

ya benimde kırmızı bi abiyemle cekilmiş fotom varda kararsız kaldım şimdi bak ama bu kırmızı biraz sey kısa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…