Duyuru: 2. KK nın en şık bayanı yarışması - Abiyelerimiz ve Biz

eccem ben dusiniyim ascık:) yarısma gunune kadar cevabı veririm ben sana belki baska elbiseyle katılabilirim belli olmas

hımm eski arşivlere bi bakmak gerek son zamanlarda hiç düğüne derneğe katılmadım boshayallersmile

eccem soyle bakim daha once buraya koydugumuz resimlemi katılım yasak..yoksa daha once giydigimiz ve burda paylastıgımız elbiseylemi katılım yasak kaydirigubbakcemile3 elbise aynı poz farklı olsa olurmu

eccem ben dusiniyim ascık:) yarısma gunune kadar cevabı veririm ben sana belki baska elbiseyle katılabilirim belli olmas

tamam sen bilirsin son güne kadar göndermezsen bunu eklerim ben

hımm eski arşivlere bi bakmak gerek son zamanlarda hiç düğüne derneğe katılmadım boshayallersmile

bak canım senin mutlaka vardır resmin bekliyorum

eccem soyle bakim daha once buraya koydugumuz resimlemi katılım yasak..yoksa daha once giydigimiz ve burda paylastıgımız elbiseylemi katılım yasak kaydirigubbakcemile3 elbise aynı poz farklı olsa olurmu

canım koymuş olabilirsin benim onu bilme şansım yok yalnızca kendi söz, nişan ve düğününde olan bi resim olmasın diyorum ben
mesela ben hem kuzenimin düğününde hemde mezuniyetimde aynı kıyafeti giydim o olur
tabi resmim yok ama
onun gibi yani

hım ozaman tamam bu yolladıgım icime sinmedi daha once siteye koydugum vardı resim o elbise ama farklı bi pozum var ayakkabı filan farklı onu yollıyım ozaman karsı cıkanlarda oy vermesin bilmiyorumkismile

var ama 2008 yazından kalma bi resmim ve saçlarımın rengi farklı olurmu ki??

hım ozaman tamam bu yolladıgım icime sinmedi daha once siteye koydugum vardı resim o elbise ama farklı bi pozum var ayakkabı filan farklı onu yollıyım ozaman karsı cıkanlarda oy vermesin bilmiyorumkismile

olur kuzum gönder

var ama 2008 yazından kalma bi resmim ve saçlarımın rengi farklı olurmu ki??

farketmez ya olabilir yani eski yeni çok önemli deil

ben çıkıyorum bayanlar hepinize iyi akşamlar yarın devam ederiz artıkk

eccem ama söz kıyafetimiz yada nişan kıyfetimiz olabilir dimi ???
sadece bu yarışma için çekilmiş olması gerekiyo değilmi?

yeni yarışmanız hayırlı olsn kızlarboshayallersmile

ya foto yollama süresi bittimi ben daha yeni gördümde yarışmayı

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…