Duygularımı kaybettim, hiçbirşey hissetmiyorum....

Doudou

SİNCAPIM VE BAL BÖCÜĞÜM
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2007
773
8
Bir arkadaşın dediği gibi ağlayarak çocuk sahibi olsaydım, şimdi bir düzine doğururdum. 5. denemenin sonucu da negatif artık ağlamıyorum, hamile bir kadın veya bebek gördüğümde de duygulanmıyorum. Aslına bakarsanız bebek isteğimde kalmadı yada bilmiyorum işte. Hiç bir şey hissetmiyorum artık. Arkadaşlarımda sormaktan sıkıldı artık, sormuyorlar. Bende o kişi değilmiş gibi davranıyorum zaten.....

Canim benimmm,umutsuzlanma ne olur,elimizde sadece umudumuz var onuda kaybetmeyelim,yanliz degilsin inanki,yuce rabbim bizide gorecek insallah,inaniyorum buna,bende zaman zaman senin gibi umudumu kaybediyorum ama sarilacagim tek o var tekrar sariliyorum umutlarima,yuce rabbime dua edelim,her seyde bir hayir varmis deyip bekliyorum,ustelikde yasim gelmis 39 a,ne diyeyim artik bilmem sana,allahim bizim gibi olan herkesin yuzune baksin.

off ya insan zamanla her seye alisiyor ama bunada alisabilirmiyim bilmiyorum herkese ayri ayri dert anlatmaktan biktim
bugun bankada kadinin biri yanima geldi türkmüsün falan filan yardim istedi almancam yok yardim edermisin ok dedim hemen evlimisin kac yillik evlisin söz döndü dolasti cocuk yokmu yok dedim ne dese begenirsiniz 5 yil olmus niye hala cocuk yok tövbe tövbe benim cocugumda millete dert oldu

Bir arkadaşın dediği gibi ağlayarak çocuk sahibi olsaydım, şimdi bir düzine doğururdum. 5. denemenin sonucu da negatif artık ağlamıyorum, hamile bir kadın veya bebek gördüğümde de duygulanmıyorum. Aslına bakarsanız bebek isteğimde kalmadı yada bilmiyorum işte. Hiç bir şey hissetmiyorum artık. Arkadaşlarımda sormaktan sıkıldı artık, sormuyorlar. Bende o kişi değilmiş gibi davranıyorum zaten.....

Sevgili Doudou, sakın ümitlerini kaybetme...negatif sonucunu öğrenince insan yıkılıyor ama ne yapalım hayırlısı diyoruz...inş.birgün bütün bu sıkıntılarımız geçip gider.

canım ben seni çok iyi anlıyorum çünkü zaman zaman bende duygularımı kaybediyorum ama arkadaşlarımızında dediği gibi bir tek tutunacak dalımız umudumuz ve rabbimiz inşallah bizlerinde yüzü güler bi gün

bizim yaşadıklarımız herkesin kaldırabileceği şeyler değil her adet olduğumda ağlamaktan helak olurdum ama artık 4 aydır hiç ağlamıyorum ve tepki vermiyorum hatta adetim geçtiğinde bir an evvel olsam diye bekliyorum.... anladım ki anne olma yolunda karşılaştığım her güçlük beni biraz daha olgunlaştırdı. unutmayalım ki arkadaşlar her güçlükle birlikte mutlak bir kolaylık ta vardır. allah hepimizin sabrını arttırsın ve bizlere hayırlı evlatlar nasip etsin

yapma boyle bak bende yenı bır umutsuzluk yasadım tmm yıkıldım ama yuce rabbıma sıgındım o ısterse hepımızın bebegı olcak inş uzulme lutfen

aglamakla sizlanmakla elimizden birsey gelmiyor dogru ama insan ister istemez kötü oluyor benim aglamadigim gün yok bebek her saniye aklimda etrafim hamilelerle bebeklerle dolu,birde millet ikide bir sormasi beni tam dibe vuruyor,rabbim büyük o dilerse verir,sabretmemiz lazim buda hic kolay degil

Gülşehri, İkrar, Gülale Ecebebek, Morgül çok teşekkür ederim saolun. Allah hepimizin yardımcısı olsun. Çok zor gerçekten. Saolun. Eğer izin verirseniz sizlerle dost olmak isterim. Bu zor günleri birlikte aşabiliriz.

Melka , Melissa sizede teşekkürler. Bir aydır falan giriyorum bu siteye, inanın bebekle alakalı bişey yazmak bile zor geldi ilk zaman. Ama burada ki dostluklar beni tekrar umutlandırdı.

off ya insan zamanla her seye alisiyor ama bunada alisabilirmiyim bilmiyorum herkese ayri ayri dert anlatmaktan biktim
bugun bankada kadinin biri yanima geldi türkmüsün falan filan yardim istedi almancam yok yardim edermisin ok dedim hemen evlimisin kac yillik evlisin söz döndü dolasti cocuk yokmu yok dedim ne dese begenirsiniz 5 yil olmus niye hala cocuk yok tövbe tövbe benim cocugumda millete dert oldu

Zazacığım bana 2 gün önce bir kadın ne dedi biliyormusun, ' Sen çocuk koydurmuştun ne oldu o'. Kadını öldürmemek için başka odaya geçtim.

canım ben evli değilm ama benimde malesef cocuk olmama gibi riskim var
pcos um ben
o yüzden seni cok iyi anlayabiliyorum
benimki sadece düşüncede olmasına rağmen şimdiden cok yıprattı beni
umudunu kaybetme stres cok öenmli bir faktörmüş
kendi doktorum bile eğer bu kadar kafaya takarsan asla atlatamazsın
cok sorunlar yaşarsın ve sadece kendini yıpratırsın dedi
Allah yarımcımız olsun
bol bol dua edelim
yüce rabbim ol derse olur
tedavini de umutsuzluğa kapılıp da sakın aksatma
sevgilerr

Zazacığım bana 2 gün önce bir kadın ne dedi biliyormusun, ' Sen çocuk koydurmuştun ne oldu o'. Kadını öldürmemek için başka odaya geçtim.

hele böyle cahil
ne dediğini bilmez insanlara sakın ama sakın takılma
emi canım
kimseye bişi olmaz sen üzüldüünle kalırsın
sevgilerrr

tatlım lütfen duygularını yitirdiğini düşünme öyle olsa bu sitede hala olmazdın sadece sinirlerin bozuk ama bunu atlata bilirsin zaman zaman tedavi esnasında yada sonra hepimiz umutsuzluğa kapıldık ama bu tedavide moral çok önemli unutma ümidini kaymetme düşünmemeye çalış iyi ve olumlu şeyler düşün çoğu hastalığın tedavisi moral sakın unutma canım:1hug::nazar:

tatlım lütfen duygularını yitirdiğini düşünme öyle olsa bu sitede hala olmazdın sadece sinirlerin bozuk ama bunu atlata bilirsin zaman zaman tedavi esnasında yada sonra hepimiz umutsuzluğa kapıldık ama bu tedavide moral çok önemli unutma ümidini kaymetme düşünmemeye çalış iyi ve olumlu şeyler düşün çoğu hastalığın tedavisi moral sakın unutma canım:1hug::nazar:

Canım ben aslında vazgeçtim gerçekten ama eşimi boynu bükülmüş görünce kahroldum. O benim için çok önemlidir. Bana bunu daha önce hiç hissettirmemişti.

canım ben evli değilm ama benimde malesef cocuk olmama gibi riskim var
pcos um ben
o yüzden seni cok iyi anlayabiliyorum
benimki sadece düşüncede olmasına rağmen şimdiden cok yıprattı beni
umudunu kaybetme stres cok öenmli bir faktörmüş
kendi doktorum bile eğer bu kadar kafaya takarsan asla atlatamazsın
cok sorunlar yaşarsın ve sadece kendini yıpratırsın dedi
Allah yarımcımız olsun
bol bol dua edelim
yüce rabbim ol derse olur
tedavini de umutsuzluğa kapılıp da sakın aksatma
sevgilerr

Bebeğim öyle düşünme her pcos hastası öyle diye bişey yok.Benim ablam da pcos ama iki çocuğu var böyle birşey yaşamadı.

Canım ben aslında vazgeçtim gerçekten ama eşimi boynu bükülmüş görünce kahroldum. O benim için çok önemlidir. Bana bunu daha önce hiç hissettirmemişti.

sakın arkadaşım nedemek vaz geçmek teknoloji bu kadar ilerlemişken birde mesleğin hemşire değilmi çok ayıp vaz geçmek yok önce olumsuz düşünceleri at kafandan allahın izniyle olur tatlım:1hug:

kimisi kasitli kimiside cahillikten patavatsit patavatsiz konusuyor oysa bir tek kelimenin kalbimizde nekadar yara actigini bilseler yine böyle konusurlarmi bilmiyorum

X