Duygularım karıştı...

MeriSu

Oh Papatya!
Kayıtlı Üye
5 Mart 2009
562
35
Arkadaşlar eşim askerde bir aydan daha az bir zaman var gelmesine. Ben de evde can sıkıntısından kafayı yiyorum. Bugün hiç yapmadığım ve yapmamam gereken bir şey yaptım. Evlendikten belli bir süre sonra kapattığı facebookunu açıp baktım. Şimdi de aklım karıştı..
Öncelikle eşimle sevgili olmadan önce, çok iyi arkadaştık. Tanışmadan önce yaklaşık 6-7 ay önce bitmiş bir ilişkisi olmuş. İlişki 4-5 yıllıkmış. Bununla ilgili bir çok detayı anlatmıştı bana. Neyse onunla tekrar olmayacağını söylemişti, ama çoğu zaman acı çekiyordu. Ayrılmıştı ama keşke yapmasaydım falan diyordu. Neyse gel gelelim liseden arkadaşı onu buldu ve birlikte olmak istediğini falan söyledi. Bu kızı da anlatıyordu bana, kız başka ilde olduğu için tel.den görüşüyorlardı. Neyse sonra ne olduysa oldu, geçen sene anneler gününde beraber olmaya başladık. Dip dibeydik, çok iyi anlaşıyorduk ve ateşle barut sanırım. O günden sonra eski lise arkadaşı olan kızla konuştu ve görüşmek istemediğini, tel.inden de, facebookundan da silmesini istedi. Kız bunu sildi falan, sonra da çaktırmadı bana hiçbir şey. Bugün facebook'una baktığımda gelen mesaj kutusu boştu ama gidenleri silmemiş ve kıza ne yapayım sevgilim sil dedi beni tekrar ekle lütfen biz eski arkadaşız falan yazmış onu sildirdikten daha sonra. Kız eklememiş çocuk gibisin, bir daha görüşme istemiyorum bye demiş.Bana ise ne yazık ki tekrar eklemeye çalışıyo kız beni demişti. Sinek belki küçük gibi ama midem bulandı. İçimde tutamıyorum aylar öncesi ama ne yapsam arkadaşlar söylesem mi? Facebookunu izinsiz açtığıma çok kızacaktır ama aylar sonra çıkan yalanı bana çok dokundu. Bu olaydan sonra şimdi sık sık aklıma eski sevgilisiyle ilgili anlattıkları geliyor aklıma. Kulağımda çınlıyo. Konuşurken o kadar yapmacık gelmeye başladı ki? Arkadaşlar yardım ya, kafayı çizicem sanırm.

off ne senin yaptığın doğru ne eşinin yaptığı..
bir ilişkide yalan ve güvensizlik varsa çok derin yaralar almıştır geminiz.. batar mı bilinmez ama zor olacağı kesin birlikte hayat yolculuğunuzun..

Bunu eşim olmadan yapmıştı gerçi, niye kurcaladıysam... Şimdi söylesem ne kazanırım düşünemiyorum...

Ben olsam geldiginde söylerdim durumu anladigimi.....saf enayi bellemesin beni diye

Ah bu erkekler....birde gurur yaparlar...neymis kiz onu eklemek istedi...halbuki istemem yan cebime...diyelimki o kizda zamaninda tamam deseydi, simdi durum ne olacakti acaba?

Neyse....hayirlisi ile bir gelsin esin bence söyle güzelim...enayi bildirme kendini

Demek ki bi yandan beni bi yandan onu idare edicekti eski arkadaş ayağına... Acaip midem bulandı ya, kaç saattir içim içimi yiyo..

eşiniz olmadan yapmış olsa dahi, söylediği yalanı eşi olacak insana söylemiş, tekrarlamadığı sürece herkes hata yapabilir diye düşünüyorum, kızmanız doğal ama siz de eşinizden habersiz onun özel alanına müdahale ettiğiniz için hatalısınız.

yaa onceden arkadas olmk ıyı mı kotu mu artık bılemıyorum bende askımın öle cok herseyını bılıyorum ki ..

kötü bi durum gerçekten.. dediğin gibi sinek küçük ama mide bulandırıyor.. bunu içinde tutman imkansız, sen de biliyorsun.. bence nasıl bi üslup ile söyleyeceğini düşünmek çok daha yararlı olur şıu durumda..

gerçi evlenmeden de önce yapmış, şimdi dikkat ettim o detaya.. ama tabi ki senin takıldığın nokta kimin kimi eklediği hususunda yalan söylemiş olması..

hiç hos diil esinin yaptığı..bence kesinlikle konusmalısın evlendim elime ne geçicek diye düsünme en azından bu ilerde ki yasamınızda onun kulağına küpe olur istediğin zaman herseyi öğerenebileceğini göstermelisin seni birdaha saf yerine koymayıp yalan sölemesin...

Son düzenleyen: Moderatör:
yaa onceden arkadas olmk ıyı mı kotu mu artık bılemıyorum bende askımın öle cok herseyını bılıyorum ki ..

valla ben evlenmeden benden öncesi beni ilgilendirmiyo bilmem ne diyordum ama şimdi diyemiyorum. eski sevgilisi için bir şey demişti; sanki göz kapaklarıma onu çizmişim gözümü kapadığım an gözümün önünde diye, geçenlerde aynısı bana da söyledi... pff kusucaktım az daha bişi demedim ama hemen ağzını kapadım...

Demek ki bi yandan beni bi yandan onu idare edicekti eski arkadaş ayağına... Acaip midem bulandı ya, kaç saattir içim içimi yiyo..

Yok hicte icin icine yemesin...geldiginde ben olsam saka ile karisik durumdan haberadar oldugmu söylerdim...vay be...nasilda kekledin beni..sen nesin sen gibilerindena.s

Bunu neden yapardim??

Beni saftirik bilmesin...akilli kadin...demekki ben böyle birseye birdaha kalkisirsam bu kesin bunu cikartir diye düsünsün...

ayy evet insan kötü olur hakkaten :bbo:

Evlenmeden önceki konuların kurcalanması bir yarar sağlamaz. Bundan sonraya bakmalısınız. Olan olmuş bitmiş artık. Yalanını çıkardım demek artık güvenmiyorum demek, soğukluk demek. zarardan başka bir şey getirmez.

bılıyorum o duyguyuu :teselli:

yalan yalandır.. evlenmeden önce / evlendikten sonra ayrımı yapılır mı? adam aynı adam..
sonuçta yalan işte..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…