Duygularım karıştı...

klasik bir erkek cevabı .........................neyse,takma kafana

Yok ben takıyorum kafama. Şüpheyle bakıcam artık. Doğru düzgün bir açıklamasının olmaması da tahminlerimde yanılmadığımı kanıtlıyor ...

Diğer arkadaşların da dediği gibi, eşiniz gelince bu konuyu iyice konuşun diyorum bende.
Bu internet daha çok canlar yakacak gibime geliyor.
Allahtan benim herif bilgisayarın klavyesinde bir harf dahi bulamıyor.

al bendende o kadar:roflol::roflol::roflol:Allahtan benim herif bilgisayarın klavyesinde bir harf dahi bulamıyor.[/:roflol::roflol:bir cümle yazacak yakın gözlükleri gözünde klavyede harf bulacak diye ter su içinde kalıyor,bunalıyornaniknanik
4 senedir işi ile alakalı tüm girdileri önüme yıkıyor ben hallediyorum pc dealkisalkisalkis msn adresi almıştık ona ama hiç kullanmadıki:sm_confused:geçen bir oyun sitesine üye olacak adres lazım bana diyorki benim şifrem neydi:bbo:ne bileyim dedim adresi sen almıştın niye bilmiyorsun diye kızdı olmuş 4_5 sene nerden hatırlıyayım...ben adresi şifreyi bir yere yazdıydım dedi aradı taardı bulamadı...oğlum baba benim adresi ver dedi...bende yeni alalım dedim...yok ya ne yapacağım msn adresini olanı kullanmadım...oğlanınkini yazalım dedi...:icecream:ayda mayısta bir oturur pc ye oda işte yeni kayıt olduğu ile iki tane oldu okey oynar...taş çatlasa bir saat ancak dayanır...ve hiç muhabbete takılmaz...o yazana kadar el bitiyor çünküsırnaşık şey..üstelik pc eğitim seminerlerine felan katılmış...işi ile ilgili world, ofis programı,yazdırma şekilleri, detayları,ayarları yapıyor vs...ama işte o kadar..dedimya içerikleri metinleri bana yazdırır...arası yok pc ile...iyikide yok...buraları okudukça şükrediyorum:Saruboceq:

güzel kardeşim sana gelince bu senden önce olmuş birşey..azıcık gençliğin verdiği hava,azıcık erkek egosu kaba tabir kullanacağım kusura bakma piyasa kızıştırıp,kendine değer yüklemeye kalkmış bence...bunu olayın bütünü için diyorum...hani sanada kız beni eklemeye çalışıyor felanda demiş ya...kızada ne yapayım sevgilim öyle istedi felan fıstık...onda da rekabet etme isteği yaratmak istemiş vs vs...en güzelini kız demiş "çocuk gibisin" diye....gerçekten çok çocukçasengözlerimebaksanab ...sadece kulağının bir köşesinde dursun ama hayatının merkezine koyma bu olayı...çok takarsan kafanda çok ciddi bir şey miş gibi bir hal alır....eşin askerden farklı dönecektir...evliliğinin ve senin kıymetini daha iyi algılamış halde....geçmişteki bir durum için tadınızı kaçırma...söz gümüşse,sukut altındır.....mutluluğun daim olsun canım...:teselli:

Evlilik öncesinde yapılmış bir hata bu.Ayrıca hangi erkek egosunu ayaklar altına alıp da ben şuna ekle beni face'e dedim ama eklemedi der.Tam tersini söylemesi aslında tipik bir savunma mekanizması,seninle birlikte kırılan gururunu da kandırma çabası:1closedeyes:
Yani demem o ki mideni bılandıracak bir sinek var ortada ama sirke sineği canım bu..Üfle gitsin
Ama bildiğini belli et sinek büyüyüp bulantı vermesin bünyene bundan sonrayasakkelime

hmm söyledin demek.. e insan içinde tutamıyo gerçekten, ben de zyapamazdım, o ayrı bi beceri sanırsam :) neyse, şimdi o da huzursuz olmuştur ki olsun tabii ki.. belki gelene kadar bu davranışlarının muhasebesini yapar da en azından samimiyetle tatminkar bi açıklama verip özür filan diler.. kıvırmak hakikaten siniri 2ye 3e katlıyo..

:eşine güvenmelisin geçmişte kalmış bir şey fzla düşünme...2nizinde yaptığı yanlış...nie kurcalıyorsun canım sende...ama söylemişsin zaten..az bekle dönünce konuşursunuz.tamam yalan yalandırda fazla üstüne gitme.inşallah doğru düzgün bir açıklama yaparda gönlünü alır...fazla düşünme kız kocan askerden geliyor takma kafana....Allah kavuştursun....herşey gönlünce olsun:1hug:

Son düzenleme:
Takmamam lazım ama takıyorum. Evet gelicek, konuşurken bile saçma saçma kıvırışı geliyor aklıma.ınsan kendisine asılan eski arkadaşıyla hala arkadaş kalmak ister mi ya?

Takmamam lazım ama takıyorum. Evet gelicek, konuşurken bile saçma saçma kıvırışı geliyor aklıma.İnsan kendisine asılan eski arkadaşıyla hala arkadaş kalmak ister mi ya?

isteyebilir aslında ama istese bile açıka ifade etmesi gerkir. aksi haldeki bi davranış arada başka bişey mi var gibi bi şüpheye neden olur..

bence takmamalısınlar fılan bos ılskı oncesı evlenmeden once fılan tekrar bu yada buna benzer bısey yapmayacagı ne malum.ustelık bırde yalan var.ya baska yalanlarda soyledıyse garantısı var mı?bılemıorum yanıı...

Neyse arkadaşlar bazı yorumlarımız sanırım empatik değil, o yüzden bu konunun konuşulmasını istemiyorum daha fazla. Herkese yine de teşekkürler.

Neyse arkadaşlar bazı yorumlarımız sanırım empatik değil, o yüzden bu konunun konuşulmasını istemiyorum daha fazla. Herkese yine de teşekkürler.

bu msj bana galıba.kesınlıkle yanılıosun arkadasım tamamen empatı kurarrak ve objektıf dısarıdan bırının gozuyle yorum yaptım konuna.sen esınden habersız ıznı olmadan ona aıt bı sıte uyelıgıne gırmıssın bu guvensızlıktır.sonra soyledıgım gıbı ılıskı onceden olmus pekı senınle bırlıkteyken o benı eklemıs ben sıldım tekrar eklemek ıst.vs sen bunun dogru olmadıgını soyluosun bu da YALAN.
eger bı ılıskıde sevgılılıkte flortte yada evlılıkte ısın ıcınde guven eksıklıgı ve yalan varsa o ılıskı buyuk problemler barındırıo demektır.ve sonrasını da dusun demek ıstedım onceden olmadıgı yada olmayacagı gıbı vs.yoksa burda ne esıne ne sana kısısel bı saldırı yok emın ol.
sonra su bu konunun konusulmasın ı ıstemıorum gıbı bıseyı cok cocukca buldum acıkcası.nasıl onlarda ıstedıklerı olmadıgında ya da bekledıklerı seyı duymadıklarında tamam ya ben oynamıorum cıkıorum der ve gıderlerse ıste oyle.eger buraya bı derdını bı konunu paylastıysan herkes yorum yapacak tabıı,hosuna gıtsede gıtmesede.sana faydalı gorduklerı ıcın bende tamamen ona yonelık yazmıstım.yanı tamamen ıyı nıyetle.hıı ama yok yorum yapmasınlar dıosanda hıc konu fılan acmayacaktın
bırde sana burayla alakalı bakıs acımı soyleyeyım.sende oyle dusun bundan sonra tabıı dılersen.kkyı ve actıgım konuları evım yapılan yorumları ve yorum yapanlarıda mısafırım olarak goruorum.evıme gelen ınsanları nasıl dınlıo ve deger verıosam onlarada ole davranıorum.sonucta evıne gelen mısafırden bırı senın hosuna gıtmeyen bısey soyledı daha sonra gelenlere tamam artık burda objektıf konusulmuo empatı kurulmuo geldıgınıze tesekkur ederım ama daha fazla mısafır kabul edemıycem dıyemezsın.aynen onun gıbı.
bende konu actım kac tane yerı geldı haklı bulan oldu yerı geldı elestıren ama ben kendı konumda gayet nazık duyarlı olmaya calıstım.sonucta dısarıdan 3.bı gozle bakıolar haklı olabılme ıhtımallerı var.
o yuzden mı guzelım sakın ol ve soylenenlerı yalnıs anlayacagına yada elestırecegıne senın ıcın ıyılıgın ıcın yazılmıs oldugunu dusun.
tekrar yınelıorum sana olumsuz gelebılecek yada yalnıs bısey yazmadım emın oL
yalansız ve guven dolu mutlu bı hayat dılıorum

Canım bak inan sadece sana değildi bu tepkim. Yorumların hepsini okuduysan eğer birazcık anlaşılabilirim belki. Eşim askerde, çok hassas dönemler yaşıyoruz. İnsan bu durumda olmadan, bu konuda empati yapabileceğini düşünmüyorum. O yüzden konu kapansın istedim. Ha iş misafirperverliğe falan gelirse eğer, evet insan medeni olduğu sürece evine gelen misafiri kabul etmeyedebilir.
Son kez söylüyorum, senin yazından sonra geldi bu isteğim ama kişisel alma bence.

neyse guzelım dedıgın gıbı olsun.senı en ıyı anlayanlardan bırı olabılırım cunku bızde gecırdık o askerlık donemlerını ne kadar hassas ve sonu bı turlu gelmez bılırım.neyse ben senı anladım duygusallıgını alınganlıgını umarım sende benım soyledıklerımı anlamıssındır ıyı geceler sana.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…