duydunuzmu bunu?!!!

H

HÜZÜN YAPRAKLARI

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi HÜZÜN YAPRAKLARI
kızlar hemen sizi haberdar etmek istedim arkadaşıma dr'u renkli çamaşırları yasaklamış niye derseniz kist yapıyomuş.bazı çamaşırlar hani boya akıtabiliyo ya kansoröjen etkiside var aman dikkat giyersenizde günlük pedle kullanın lütfen....

bilgilendirdiğin için sağol canım,sağlık bu şakaya gelmeza.s.

teşekkürler valla benimde bazı çamaşırlarım boya veriyo özellikle siyah olanlar. bundan sonra dikkat edicem.

yaaa ben hep renkli camasır giyerim.hatta beyaz camasırım yok bile.söylediğin için sağol.bundan sonra renkliler cöpeeee...

Ben haytaımda hiç renkli iç çamaşırı giymedim krem rengi dahi bulunmaz...Annemden kalma bi alışkanlık o da aynı ben gibi renkli çamaşırı hiç yoktur...
Ama bu şekilde giyinen arkadaşlarım var onları uyarırım...
Bilgilendirdiğin için tşekkür ederim

kızz valla benim nerdeyse hepsi renkli yaa.offf beyaz kullancaz artık napalım.çok sagol canım...valla ne yalan söyliyim onca konu açıyorsun sanırım ilk defa yazıyorumkaydirigubbakcemile3

tesekkurler canim bizleri bilgilendirdigin icin.

sağol paylaşım için ben daha önce pamuklu bile giymiyordum tüm diğer çamaşırları kaldırdım pamuklu aldım şimdi sıra renklilerde genelde benimde çamaşırlarım renkli

tşk ler cnm.ben de arkadaşlarımı bu konuda uyaracağım.

bunu hiiç duymamıştım.. mirmirmirmir
ben kadın doğumcuda çalışmıştım.doktorum da günlük pedleri önermezdi..
günlük pedlerin hava almayı engellediği için akıntıya yol açtığını söylerdi..
bu bilgi de benden olsun.. a.s.

bende renkli hiç giymiyorum ama paylaştığın iyi oldu kulağımıza küpe olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…