Duyduğum hakaret

Duyduğunuz hakaret gerçekten mide bulandırıcı her ne olursa olsun bunu hak etmiyorsunuz ancak, siz de hatalisiniz paket açık ve içinde de cips varsa olayi niye uzattiniz ki, siz kendinizin farkındasınız bu güzel, insanlarla gecinemiyorum demişsiniz, olaylar karşısında biraz sakin kalmayı deneyin ve pozitif bakın, mesela ben olsam cips paketini bulunca kardeşime gider sarılır bana da ayirmissin canım teşekkür ederim derdim, olay da böyle cirkinlemezdi, biraz sevecen olun

Lokma sayma muhabbetinden ben de hoşlanmıyorum. Baktınız cips yok e yemiştir biri yani pesine düsmeyin bir zahmet. O.p dedi diye olmadınız üzerinize alınmayın bu kadar. Anneniz de oğlan seven anne belli. Ayrı eve cıkın yoksa bu çoluk çocuk kavgaları devam eder

O. kelimesi her zaman namussuzluk anlamında kullanılmaz. Haklı demiyorm asla demek ki cok sinirleri bozulmuş söylemiş kardeşin muhakkak ki özür diler zaten. 20 liralık cipsi bana soran bi kardeşim olsa gözümden düşerdi aynı evde bende bulunmak istemezdim.

Tamam çok ağır bir laf.Zorunuza gitmiş.Anliyorum da.

Eve alinan yiyeceklerin peşine düşmek bence çok itici. Kim yedi kim aldı diye diye yormussunuz.Ki erkek kardeşin de artık lokmamizi sayma demiş.Paketi bulunca bile söylenmeye devam etmişsiniz.

İkincisi de çok zorladım demişsiniz.İstedigini söyleyen istemediğini işitir diye bı laf var.Gercek olmuş.Peki siz ona neler soylediniz ?

Evet ben biraz fazla üzerine gitmiş olabilirim. Bu tarz şeyler daha önce de yaşandı. Şu an pişmanım zaten. Keşke ağzımı açmasaydım.
Yaaaa canım benim, sen kendini suçlu görürsen herkes de öyle görür. Git kardeşinin odasına sana nasıl, hangi hakla böyle bir laf söylemiş onun hesabını sor. Tabii sakince. Kavga etmek değil amaç, anlamaya çalışmak. Senden özür dileyecektir bence konuşma sonucunda. Daha sonra da anne/babanı al karşına ve neden haksız davrandıklarını sor. Zor bir süreçten geçiyorsun zaten. Tek yapmaları gereken destek/manevi destek vermek. Bu zor değil.
Hepsi bitince de kendinle konuş ve barış. Gençsin ve dünyada boşanmış tek kadın sen değilsin. İşin gücün var ne güzel. Özgürlüğünü ve en önemlisi özgüvenini geri kazan.. Sen kendinle sorununu çözünce çevrendekilerle de çözülmüş olacak. Bol şans

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…