Düşünmekten moralim bozuluyor yardım eder misiniz?

Kedileri gösterirken fazla zorlamamakta da fayda var tabi .Malum aslan da kedigillerden kaplan da.

Adam brezilyalı yahu , güneş gördükçe yanmış kavrulmuş adam. Adamın gittikçe açılan görselleri var da, rengi açılan görsel görmedim.
ay bu mesaja hazırlıksız yakalandım,çok güldüm.

Benim kumraldan kastım bu ya tamam, koyu kumral diye düzelteyim :) bir turk olarak ben de açık kumrallara sarışın diyorum:)))

Kesinlikle boşanın

Bundan kumral olmaz yenGEnC . Ha "ben kumral beğeniyom yaa" diyerek gördüğün tüm taşları aynı kategoride topluyorsan o ayrı.

Eee bu kumral diiill diyene, "amannn kaç numara miyopum görüyom da mı konuşuyom" der geçersin.

Pinpirik?

O nasil bişey
yeniyor mu

Bencede öyle aslada komplekse girmem o kadın güzel aman bakmasın vs . Bana saçma geliyor gili gizli bakması daha kötü .

Çok zor zamanlar geçirdik çok üzüldüğüm zamanlar da oldu ama o dönemleri düşünmemeye çalışıyorum
Bence burası önemli. Düşünmemeye çalışıyorum demek unutamıyorum demektir. Bu kısmı biraz daha açın. Flört veya nişan dönemlerinde yaşanan tartışmalar ilerisi için yol gösterir. Ne oldu da çok üzüldünüz mesela? Değer mi görmediniz, psikolojik - fiziksel şiddet mi gördünüz, yaşam tarzınız mı kısıtlanmaya çalışıldı? Belki de olmayacak bir ilişkiyi sırf 3 senem boşa geçmesin diye sürdürüyorsunuz. Ya da sevginiz azaldı veya eskisi gibi güçlü değil, içten içe başka bir hayatın hayalini kuruyorsunuz.

Burada evlilik öncesi sorunlarla ilgili çok konu var açılan. Biraz vakit ayırıp okuyun. Hangileri düzeltebilmiş hangileri ayrılmış. Birini sevmek kadar, artık sevmemek de normal. Kendinize dürüst olun. Hiç bir zaman geç değildir. Yeter ki emin değilseniz veya mutsuzsanız bir ilişkiyi zorla devam ettirmeyin.

Bencede öyle aslada komplekse girmem o kadın güzel aman bakmasın vs . Bana saçma geliyor gili gizli bakması daha kötü .
Benim babam, eniştem, amcam vs hep bakar. Çok da yakalarım bakarlarken . O yüzden dikkatliyimdir, çocukluğumdan beri alışkınım. O yüzden sevgilimin, en azından benim yanımda, kimseye bakmadığına eminim. Bu da ona olan güvenimi artıyor elbette.

Biraz da şey düşünüyorum dünyada her zaman benden daha güzel kadınlar olacak. Aynı şekilde her zaman ondan daha yakışıklı erkekler de olacak . Ben nasıl ondan daha yakışıklısını gördüm diye onu bırakıp başkasına gitmeyeceksem onun da benden daha güzelini gördü diye beni bırakıp gitmeyeceğine inanıyorum. İlişkimizin sadece dış görünüşlere dayanmadığını, ikimiz için de bunun önüne geçen şeyler olduğunu, aramızdaki bağın bundan daha güçlü olduğunu düşünüyorum.

Çok doğru bi yorum aslında İlişki ile yazdığın kısım .. bende eşimi hiç yakalamadım birisine bakarken hep güzel kadınlar görünce benim dikkatimi çeker

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…