Bir yazara tutuldum. Derdime ortak olabilir misiniz :((

ineternet bağlantım binadan wireless oalrak geliyor canım gerçekten basında değildim. bende bir bayanım burdaki bayanların zamanını iyi niyetini çalacak kadar karaktersiz değilim. söylediğim gibi kimseye alınıp gücenmiyorum. bir işim vardı. ben kendime yapılmasını istemediğim bişiyi bir başkasına yapmam. arkadasın birinin tahmini doğru kızlar. arayıp aramayacağımı gerçekten bilmiyorum. bu kadar zaman zaten birşeyleri irdeleyip düşünmekten yoruldum. destek verenlere de teşekkür ederim. arayıp ne diyeceğim peki. 2 yıl önce olan birşeyi hatırlar mı?:KK14: cok cesaretsizim artık inanamıyorum kendime. bekltettiğim için tekrar tekrar özürler diliyorum..

Bence ara sen. Fikrimi değiştirdim şimdi.
Ara ki gerçekleri daha iyi kavrayabilesin.
Durumun hiç normal değil çünkü.
2 yıl önce imza günlerinde görüştün, daha da etkilendin vs. ; 2 yıldır ise onun için ağlıyorsun.
Hayal aleminden çıkmak için arasan iyi olur.
Hem sevdiği biri var, yazdıkları sevdiği için demişsin. Ee gerçekler açık değil mi?
Ararsan kaybedecek bir şey yok pek çok insanın söylediği gibi; ne de olsa onunla bir geçmişin, bir samimiyetin yok.
Büyük ihtimalle hatırlamaz da seni zaten.

ayy ne gülüyorum ne gülüyorum ya kızlar bendemi sorun var çokmu fesadım. yoksa hala inanan varmı bu arkadaşa.:KK53:

Hayır yalnız değilsiniz.Bende varım ve sizinle beraber bende gülüyorum.Yapmayın kızlar böyle inancıkça bu fake konular 3 günlük ziyaretçiler hiç bitmez..Hanımefendi baktı gördü konu elden gidiyor..Bir anda söylemem dediği ismi söyleyiverdi.Yapmayın okadar beliki samimiyetsizliği..

Hayır yalnız değilsiniz.Bende varım ve sizinle beraber bende gülüyorum.Yapmayın kızlar böyle inancıkça bu fake konular 3 günlük ziyaretçiler hiç bitmez..Hanımefendi baktı gördü konu elden gidiyor..Bir anda söylemem dediği ismi söyleyiverdi.Yapmayın okadar beliki samimiyetsizliği..

Evitax arkadaşım, kendi söyledi fake konu açmanın "karaktersizlik" olacağını. Boşverin biz yorumumuzu yapıp geçelim. O zaten neyin ne olduğunu biliyordur.

çoğu tahmin etmişti. ve söylememi istediler. teşekkür ediyorum düşünceniz için..

2 yıl önce aşık oldum diyor verdiği yılları toplayın 4 yıl yapıyor zamanlamada hata yapmış bir daha yazarken dikkat et.

çoğu tahmin etmişti. ve söylememi istediler. teşekkür ediyorum düşünceniz için..

Ağlamak istiyorum gerçekten..Bakın ben burada bu tarz hiçbir konuya muhalif davranmadım.Aksine konuların taşırıp farklı boyutlara çekilmemesi taraftarıyım..1 saattir söylediğim gibi..Samimiyetinize asla inanmıyorum.Aslında ne yazmak nede topicte durmak istiyorum ama burada size inanan arkadaşlara dalga geçer gibi verdiğiniz cevaplar beni çok rahatsız ediyor.

Kahraman Tazeoğlu'na sormak lazım.
Şahsen adamın dediğiniz olayları unutması mümkün değil ki arkdaşlarınızın düğününde görünce selam verdiği de unutmadığının bir göstergesi. Bakalım, görelim.

Kahramanın arkadaşı ben ve bir arkadaşımın arkadaşı şaşırdım ama ilk tahmin benden geldi kız zekimiim neyim:44:

Ağlamak istiyorum gerçekten..Bakın ben burada bu tarz hiçbir konuya muhalif davranmadım.Aksine konuların taşırıp farklı boyutlara çekilmemesi taraftarıyım..1 saattir söylediğim gibi..Samimiyetinize asla inanmıyorum.Aslında ne yazmak naede topicte durmak istiyorum ama burada size inanan arkadaşlara dalga geçer gibi verdiğiniz cevaplar beni çok rahatsız ediyor.

Arkadaşım boşver rahatsız olma sen... Biz neyin ne olduğunun farkındayız da arkadaşın nasıl bir yazar olacağını merak ediyoruz.

Kahraman Tazeoğlu'na sormak lazım.
Şahsen adamın dediğiniz olayları unutması mümkün değil ki arkdaşlarınızın düğününde görünce selam verdiği de unutmadığının bir göstergesi. Bakalım, görelim.

arkadasımın düğününde karsılaşmadık onun için gelmiştim istanbula. dısarı cıkmıstık kuzenimle o zaman. ben hatırlamayacağını düşünüyorum bunuda söylüyorum

konu fake se hikaye berbat siz yazarlığı unutun derim :KK53:

Bu arada aklıma bir şey takıldı, cahilliğimi bağışlayın ama
Kahraman Tazeoğlu, şiir yazdığına göre "Şair" diye adlandırılması gerekmiyor mu?
Yazar denmeyeceğini düşünüyorum.
Sanırım iyi seçememişsiniz kurguyu ki yazar aşığı nickiniz...

:KK52: kız delim adam arkadaşım değilde radyo yayını var kendiniz sorun:76:yapamıyorsanız ben sorem:76:
ama yazarın izni varsa:76:

kızlar yazan herkese bir bir teşekkür ediyorum. konu kapatılsın istedim. niyetim ne kimseyi kandırmaktı nede baska birşey. inanlara destek olanlara inanmayıpta yorum yapanlara tek tek teşekkür ederim. insanlıktır bu ben insanlığıma yakıstırmam. inanın bunu yapmam kimseye.:KK14:

Arkadaşım boşver rahatsız olma sen... Biz neyin ne olduğunun farkındayız da arkadaşın nasıl bir yazar olacağını merak ediyoruz.

Bu arada aklıma bir şey takıldı, cahilliğimi bağışlayın ama
Kahraman Tazeoğlu, şiir yazdığına göre "Şair" diye adlandırılması gerekmiyor mu?
Yazar denmeyeceğini düşünüyorum.
Sanırım iyi seçememişsiniz kurguyu ki yazar aşığı nickiniz...

:KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66:Çok güldüm.Bu benim dikkatimden kaçmış..Ya deseydiki ben 15 yaşında bir çocuğum bir yazara hayranlığım oluştu..aşık oldum gibi birşey.Anlardımm.Yaşından dolayı normal derdim.Bunlr sürekli karşılaşmış orda karşılaşmış burada karşılaşmış.Adam hırkasını vermiş.2.sinden çarpışmışlar.kahve içmişler falan fistan.Ya komik komik komik sinirim bozuldu gece gece hem gülüyorum okudukca hemde sinirleniyorum.Diyemiyorsunki gel bakalım sen buraya..yalan attığını kanıtlayamıyorsunki..Herkez susar ve çıkarsa konuşcak demiştim.Konuştu..Kimse konuşmadığında anlamsız bütünlemeler yapıcak demiştim yaptı.vs vs vs vs.anlamıyorum gerçekten psiokologa görün ama gerçekten..Şuanda gülüyor olduğuna eminim.. Bir dahaki hikayende ''yeşil çam'' hikayeleri kullanmamaya gayret edersen belki daha inandırıcı olur.

X