Düşünmekten moralim bozuluyor yardım eder misiniz?

Ben bugün Kıvanç Tatlıtuğ’dan hallice birini gördüm avm merdiveninde. “Oha la ne yakışıklı adam” dedim, üç saniye bakıp önüme döndüm 😂. Çok güzel kadın görürsem ona da aynı şekilde bakarım.

Hatta erkek arkadaşıma gördüğüm güzel kızları göstermişliğim de çoktur 😂. O benden çok çekinir, ben gösterdiğimde bile güzelmiş demeye korkar :KK70:. Kıskanç olmadığımı bildiği halde niye böyle davrandığını çözemedim.
Bunu yapanlar bana şey gibi geliyor. Zaten bakacak ben söyliyim de bakamasın 😅

Ben de evli çocuk sahibiyim. Allah var yani yakışıklı birilerini görünce fark ettirmeden şöyle bir bakıyorum vay be ne kadar güzel diye:) ama sadece o kadar. Güzel işte... Bitiyor geçiyor gidiyor:)

Ben bugün Kıvanç Tatlıtuğ’dan hallice birini gördüm avm merdiveninde. “Oha la ne yakışıklı adam” dedim, üç saniye bakıp önüme döndüm 😂. Çok güzel kadın görürsem ona da aynı şekilde bakarım.

Hatta erkek arkadaşıma gördüğüm güzel kızları göstermişliğim de çoktur 😂. O benden çok çekinir, ben gösterdiğimde bile güzelmiş demeye korkar :KK70:. Kıskanç olmadığımı bildiği halde niye böyle davrandığını çözemedim.
Ne yavriler var diyip makara kukara yaparım ben de :ddd

Bunu yapanlar bana şey gibi geliyor. Zaten bakacak ben söyliyim de bakamasın 😅
Ahaha yok 7 senedir bir kez bile yanımda baktığını görmedim. Benim gösterdiğim insanlar film yıldızı güzelliğinde oluyor genelde. Bir keresinde barda bir kız görmüştüm canlı Barbie bebek gibiydi. Benim dibim düştü, ona da söyledim şurda çok güzel bir kız var baksana diye 😂. Biz birbirimize sokakta gördüğümüz kedileri gösteren bir çiftiz, onun gibi geliyor artık bana. Ha “baksana şu kedi ne kadar sevimli” demişim, ha “baksana şu kız çok güzel” demişim. Çok bir farkı yok 😂.

🙄🙄 kafanızdaki düşüncelere engel olamassınız ki , ayrıca yani gerçekten yakışıklı bi adam görüp hiç yakışıklıymış demeyen yoktur . Ünlülerde de böyle değilmi ay ne yakışıklı adam diyoruz ?

Ayrıca ben güzel kadın görüncede derim eşime 😂 şu kadının güzelliğine bakarmısın aşkımm 😍derim ne olacak yani bakmakla ?
Ben bir de şey gibi düşünüyorum, hayattaki güzelliklerin tadını çıkarmak lazım. Güzel bir çiçeğe bakmak, sevimli bir hayvana bakmak gibi benim için yakışıklı erkeğe güzel kadına bakmak. Bir kadının güzel olduğunu söylemenin benden bir şey alıp götüreceğini de düşünmüyorum. Onun güzelliğini kabullenmek beni daha az güzel yapmayacak 😅.

Onu denediğinizi ve bunun geçmesi gereken bir sınav olduğunu düşünüyordur.😂

Şuan ciddi bir ilişkim var. 3 yılı geçti.Nasipse evlenmek istiyoruz. Çok zor zamanlar geçirdik çok üzüldüğüm zamanlar da oldu ama o dönemleri düşünmemeye çalışıyorum. Sınava hazırlandım iki yıl tatile ihtiyacım olduğunu düşünüp sahil kenarında oturan arkadaşımın yanına gittim. 1 gece kalıp ertesi gün döndüm. gittiğim şehir de üniversite okuduğum şehir zaten. iki gün de plaja gittik. ilk gün sahile gittiğimizde hani yakışıklı veya güzel birini gördüğümüzde ne kadar hoşmuş diye bi düşünür anlık ilgi duyarız ya öyle bişey hissettim.Dubalara çıkmaya çalışıyoduk orda oturuyodu. O an ordan uzaklaştım fazla durmadım yanımda arkadaşım vardı denizin içindeydik zaten diye ama o kadar kurdum ki kafamda başkasından hoşlanıp sevgilime acaba ihanet mi etmiş oldum diye. Şimdi görsem yüzünü bile tanımam bilmem hatırlamıyorum bile.normalde de fazla pinpirikli takıntılı biriyimdir. Kendimi karaktersiz biriymişim gibi hissediyorum. hoşlandım mı diye kendimi yedim. bu olağan bi durum mu anormal mi? Ben mi büyütüyorum?
Valla buraya bunun için konu aćmanız daha anormal..

Ay evet bana da çok kara geldi :KK70: desem mi diye düşünüyordum. Ben koyu renk saç, bembeyaz ten seviyorum 😂😂 sevgilim de öyle neyse ki
Ay ben de nerede lüle saç var,meylediyorum..en sevdiğim aktivite çimenlerde dizime yatırdığim manitama ninni söyleyip parmaklarımla lulelerini belirginleştirmek . Düz saçlı sevgilime maşa yapmıştım yıllar evvel 😅saçını kestirmesine izin vermiyordum maşam tutsun diye.
Şimdi konuştuğum çocuk da saçsız malesef :KK43: inşallah turkish hairlines rüzgarına tutulur da onun da saçlarını lüle yaparim

Travis gibi mi kumral 😂 Ben kumral ela gözlüyüm, sevdiceğim beyaz tenli saçları gözleri kaşları koyu 😂. Beni hep sarışın mavi gözlülerle yakıştırırlardı. Ben de hep tam tersi dediğim tiplere aşık oldum 😂😂

Güneşte Travis. 😂😂😂😂 Yok travisten azicik daha koyu kumral ama kahve denecek kadar değil. 😬
Turklerde sarisin çoook az zaten. Genelde kumrallara sarisin diyorlar. 🙄
Bana da sarisin diyorlardi ben kumralim oysa ama bir cok insana göre acik kumral sarisinmiş. 😂😂😂

O kadar bu konu üzerine dusunup, uzulup konu acinca ben de bir şey var sandim. 😂 Yorumlara baktim, sadece gozune yakisikli geldiyse ve anlik gelip gectiyse bu kadar kuracak bir şey yok. 😬
birileriyle paylaşim iç sıkıntımı istedim :)
🙄🙄 kafanızdaki düşüncelere engel olamassınız ki , ayrıca yani gerçekten yakışıklı bi adam görüp hiç yakışıklıymış demeyen yoktur . Ünlülerde de böyle değilmi ay ne yakışıklı adam diyoruz ?

Ayrıca ben güzel kadın görüncede derim eşime 😂 şu kadının güzelliğine bakarmısın aşkımm 😍derim ne olacak yani bakmakla ?
doğru aslında ben hata yapmaktan korkuyorum

Güneşte Travis. 😂😂😂😂 Yok travisten azicik daha koyu kumral ama kahve denecek kadar değil. 😬
Turklerde sarisin çoook az zaten. Genelde kumrallara sarisin diyorlar. 🙄
Bana da sarisin diyorlardi ben kumralim oysa ama bir cok insana göre acik kumral sarisinmiş. 😂😂😂
Beni de sarışın sayarlardı Antalya’da 😂. Diplerim bebek sarısı ama gerisi baya koyu kumral aslında. Millet o kadar kara ki doğuda çalıştığım ilçedeki kuaförüm bana Kürtçe sarı gacı diyor unuttum Kürtçesini 😂. Arkadaşlarımın bana en çok yakıştırdığı sevgililerim baya baya sarıydı 😅. Ama dediğin gibi sarı insan çok az gerçekten.

Ay ben de nerede lüle saç var,meylediyorum..en sevdiğim aktivite çimenlerde dizime yatırdığim manitama ninni söyleyip parmaklarımla lulelerini belirginleştirmek . Düz saçlı sevgilime maşa yapmıştım yıllar evvel 😅saçını kestirmesine izin vermiyordum maşam tutsun diye.
Şimdi konuştuğum çocuk da saçsız malesef :KK43: inşallah turkish hairlines rüzgarına tutulur da onun da saçlarını lüle yaparim
Ben bir keresinde kel bir adamla görüşmüştüm 😂. Sevgilim kazıtmak istiyor bazen sakın diyorum 😂. Öyle çok uzun bir saçı yok, normal. Ben sakallı seviyorum sevgilimi. Geçen ay bedelli askere gitti. Saç sakal gitmiş 🥺. Çok değişik biri gibi duruyor 😂😂. Bir 5 yaş küçülmüş bebe olmuş 😂 gözüm alışana kadar güldüm. Gözüm alışınca sevimli geldi ama saçını sakalını özledim şimdiden shssgshsk.

X