Düşün düşün bi yere varamıyorum bulamıyorum çareleri ...

birtanem yaşadıkların kötü gerçekten
ama önce bu kurban psikolojisini bırakacaksın
sen sızlandıkca kendi kendine çözülen sorun gördün mü hiç
senin hayatında çözülmeyecek bir sorun yok
bir kere sevgisiz ortamdan kaçmak için
bir erkeğe sarılmaktan vazgeç
acizliği bırak
tek derdin eski sevgilin olmasın
Allah korumuş genç yaşta yanlış bir evlilik yapmamışsın
aşk meşk işlerini ertele
bu psikolojiyle doğru insanı seçemezsin
sen karar vermedikçe hiç birşey düzelmez.diyeceksin ki kendi kendine
" bundan sonra mutlu olmayı seçiyorum ve gereken her şeyi yapacağım "
bak okullar başlıyor derslerine dört değil sekiz el ile sarıl güzel bir üniversite kazan
geleceğini kıymet bilmeyen bir gerizekalıya kaptıracağına
kendi ellerine al.Allah yardımcın olsun.dualarım seninle.
saol canımm Rabbim hepimizin yardımcısı olsunn Duaların icin çok teşekkür ederim Allah senden razı olsun..

öncelikle bi silkelen kendine gel . daha kaç yaşındasın sen bende seneler önce aşık olup ölüp bittiğimi düşünüyordum ayrıldık hayal kırıklığına uğradım onsuz yapamam sanıyordum ölürüm sanıyordum ailemi falan sildim onun için . ama bak o zaman düştüm ağladım okulum herşeyim bitti okuldan atıldım hayatım cehenneme döndü.yaşayamam edemem diye düşünüyorken bi anda düşündüm dedim yaparım yaşarım. kendi hayatım ayaklarıın üstünde durursam zaten kimseye ihtiyacım olmaz. allaha çok şükür gittim tekrardan akşam lisesine falan kayıt oldum bak bende bu sene üniye giricem okuluma devam ettim hayatıma devam ettim şuan 1 senedir bi ilişkim var yüzüğümüzüde taktık askerde onu bekliyorum :) okulum bitiyor sevgilimle aynı evdeyim şuan o gitmeden çıktık evimde onu bekliyorum. iyi ki diyorum düştüğümde kaldırmışım kendimi. ama bunu kendi kendime yapabildim.bu yüzden sen zaten aile vs konularındada kendi kendine savaşmış olan olgun bi kızsın. kalkıpta hiç kimsenin seni kullanmasına göz yumma bu aşk değil enayilik oluyor çünkü o zaman . evet ben bunları yaptığımdan sana bu şekilde konuşuyorum yanlış anlama. ama ben yaptım sende yapıp hayatını rezil etme zararın neresinden dönsen kardır. hayatına devam ettiğinde hayatında seni hak eden insanlara ulaşıcaksın. okulunu herşeyini hallet senn seviyende seni hakedenlerle ol olursanda :)

Cok saol canım yazdıklarınız bana moral veriyor Allah seninde yolunu acık etsinnn

X