dusuk yapip umutlarini kaybetmeyenler buraya

Kusura bakma biraz heyecanlıyım.. ben yaklaşık 8 aydır ugrasıyorum.. hiç bebisim yok..

canim benim heyecanini anliyorum bende senin gibiyim ben iki kez dusuk yaptim malesef cok kotu gunler gecirdim ama umudumu kaybetmedim sende sakin umudunu kaybetme gelismelerinden haberdar et olurmu

umudumu kaybetmedim,sabirla,dua ederek bekliyorum ki bir daha hayirlisiyla hamile kalip bebegimi kucagima alayim.insallah o gunler de gelecek kizlar.merak etmeyin dualarimda sizler de varsiniz,bütün iyi dileklerim sizler icin,hepimiz icin,sevgiler....

kizlar ben adet oldum malesef zaten isimin dusmesinden anlamistim neyse umarim diger aya bu arada guzelce bir tedavimi olurum ondan sonra umarim bebbisim beni terketmez ve hepimizinkini

merhaba lora uzulme.. insallah biir dahaki aya.. benimde bugun adet günüm isim 36,6 ama adet olacakmısım gibi hissediyorum..

canim benim isim 36.6 olunca adet olacagimi anlamistim zaten dun de 36.4 e dustu ve gercekten adet oldum hayirlisi boyleymis

bendede oyle oluyorcnm ama elden bisey gelmiyor iste malesef sabrdip bekleyecez artik

bende geçen ay 10 haftalık bebeğimin kalbinin durması sonucu kürtaj olmak zorunda kaldım tüp bebek tedavisi ile hamile kalmıştım ilk adetim bugün geldi, dr iki ay korun dedi ama ben bu ay bebek için çalışmalara başlamak istiyorum ve bugünden itibaren ateşimi ölçüp ayrıca bitkisel çaylarla bu ay denemek istiyorum tekrar tüp bebek yapmaya imkanım yok inşallah martta hepimiz hamile oluruz

gecmis olsun cnm ama bencede korunma derim cunku rahim zaten hazir oldugu zaman hamie kaliyorsun bende hic korunmadim dusuklerden snra umarim tekrar hamile kalirsin

insallah hersey dilediginiz gibi olur kizlar.bir sey soracagim;esingul arkadasimiz birsey yazmis bitkisel caylarla deneyecegim diye.Hamile kalmaya bitkisel caylarin faydasi varmi?merak ettim de?sevgiler

kancicegim ben adacayini hamileligi kolaylastirdigini duymustum ne kadar dogrudur bilemem tabi esingul arkadasimiz ne iciyor bilemem

hmm...bir kisi daha yazmisti ya ne gibi faydasi var cok merak ettim simdi bak sen??

merhaba arkadaşlar ben 5 düşük yaşadım.2si kürtajla sonuçlandı.bütün araştırmalar yapıldı fakat herşey normal denildi.yani hiçbir problem bulunamadı.hatta bir kürtajımda patolojiye parça gönderildi.o da normaldi.ben hamile kaldığımı hep lekelenmelerimle anlıyorum.adet günümden önce lekelenme başlıyor bende yani.şu an hamileyim yine.yine kanamayla başladı.şuan kanama yok ama,henüz kalp atışı duyamadık.offfffff ne zormuş arkadaşlar ne diyeyim rabbim hepimizin yardımcısı olsun.dualarımızı birbirimizden eksik etmeyelim canlarım noluurr

mrb arkadaşlar belki beni bilen vardır.bende geçen ay düşük yaptım ve şuan yine korunmuyoruz benim bebeğim çok küçüktü o yüzden dr kürtaja bile gerek duymadı.kanamalarım devam edince iğne verdi ve kanamam kesildi ama ben artık daha çok umutluyum en azından hamile kalabildiğimi biliyorum çok şükür eşimde bende sağlıklıyız..acaba hemen hamile kalbilirmiyim.yoksa çokmu beklerim.bunu merak ediyorum...

5 düşüğün mutlaka bir sebebi olmalı gibi geliyor bana?eşinde yada sende kromozom bozukluğuna bakıldı mı?Yada rahminin şekline?Prolaktin hormonuna?Araştırma hastanesinde başka bir doktora görünmeni öneririm.İnşallah bebeğine kavuşursun.

nisa77 canim cok uzuldum gercekten senin adina ben bir kere kurtaj oldum 7 haftalikken daha atlatamadim inanirmisin?sen 5 tane dusuk yaptim diyorsun Allah sana dayanma gucu veriyor,sabir veriyor ve inan bana bu sabrinin mükafaatini birgun mutlaka verecektir rabbim sen icini ferah tut canim stares yapma insallah bu bebegin düsmez hersey iyi gider de kucagin alirsin hayirlisiyla.hersey gonlunce olsun sevgiler...Bedefcim canim ben de 1 ay once dusuk yaptim 1 kere adet oldum ustune ikincisi de yakin gibi ben bu ay basladim calismalara zaten 1 kere adet gordumu rahim islevine kavusmus dmektir diye biliyorum insallah sen de hemen hamile kalirsin canim sen de kendine iyi bak sevgiler

canım ben de öyle düşünüyodum ama inan saydım araştırma hastanelerinden tut,tam 9 dr a gittim hepsi aynı şeyi söylüyor.genetikten tut herşeye bakıldı.nebileyim benim de kaderim böyle galiba

kanciceğim seni çok iyi anlıyorum.ben hala hep o korkuyla yaşıyorum bu da mı öyle olacak zaten bizi bizden başkaları anlayamaz eminim buna.inşallah dediğin gibidir tatlım rabbim mükafatını hepimize versin

merhaba arkadaşlar ben yeni üyeyim hepinizin yazdıklarını dikkatle okudum aynı kaderi paylaşıyoruz hemen hemen bende daha çok yeni düşük yaşadım öğrendiğim gün sevinçle hüzünü biranda yaşadım hamile olduğumu öğrendiğim akşam az olsada lekelenme oldu korktum hemen dr e gittim rahimde sadece 8mm çapında bir kese gördüler fakat 5-6 haftalık olmasına rağmen bebeğe ait bi hücre kalp atışı vs.göremediler kan testleri yapıldı b-hcg önce yüksekti daha sonraki günler takibi yapıldığında düşük çıktı değerler bir sürü iğne ve serum yedim hep dua ettim ama sonuç berbat doktor düşük olmuş dedi ama benden parça vs.gelmedi fakat ultrosonda da kese yoktu şu an evdeyim yatıyorum dinlenmeye çalışıyorum ama çok büyük bir bunalım içindeyim devamlı kabuslar görüyorum halisünasyonlar filan bebek sesleri geliyor kulağıma nasıl atlatıcam bilemiyorum o benim ilk bebeğimdi ama beni terk etti

canim benim ya seni cok iyi anliyorum inan bende anlattigin seyleri yasamistim ama herseyi zaman cozuyor cnm ben testlerimi bile daha atmadim sakin umudunu kaybetme cnm allahin izniyle kisa sure sonra yeniden hamis olacaksin ve bu yasadigin kötü olaylari atlatacaksin bende buyuk bir depresyona girmistim ama insan zamala alisiyor ne olur cok fazla yipratma kendini hepsi yeni bebisinle gececek canim hersey gonlunce olsun tatlim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…