dusuk yapip umutlarini kaybetmeyenler buraya

düşüğün belli bir sebebi yok zaten arkadşlar sadece tekrarlayan düşüklerde prçayı patolojiye gönderiyorlar

loracim gozunaydin canim Allah hayirli,saglikli,sihhatli evlat nasip etsin insallah.cok sevindim inanki,ne de olsa ayni olayi yasadik seninle kurtaj inan ki cok zor atlatilan birsey.ama olsun Rabbim hepimize hayirlisini versin.sen de insallah bu sefer dusuk yapmadan hayirlisiyla bebegini kucagina alirsin canim.sevgiler hoscakal

sagol cnm darisi senin basina isallah kucugum bu sefer beni birakmaz sen ne yaptin calismalara devammi yoksa arami verdin bebise

düşüğün belli bir sebebi yok zaten arkadşlar sadece tekrarlayan düşüklerde prçayı patolojiye gönderiyorlar

nilhancim ben suan hamileyim ama hala dusuk nedenlerimi tam olarak arastiramadilar simdi hizlandiriyor doktorlarim yarin kan vermeye gidecem salida guatr testim anlayacagin hamileligim erken oldu biraz ama herseyde bir hayir var benim icin dua edin nolur

loracim ben kurtajdan sonra 1 defa adet gordum drum 3 ay bekle dedi mecburen ara verdim ben de.mart ayinda baslicam hayirlisiyla insallah bu sefer ilk bebegim gibi olmaz.simdi yasasaydi 2,5 aylik olacakti biliyormusun?:KK43:neyse insallah hayirlisi olur hakkimda.ve hepimizin hakkinda.

Bende Ilk Gebeliğimi Kimyasal Yaşadim çok üzüldüm Ama Sonra Allah Aldiysa Vardir Bir Bildiği Hayirlisi Olsun Mantiğiyla Hiç Umutsuzluğa Kapilmadan Hayatima Devam Ettim 2 Ay Sonrasi Hamile Kaldim Suan 5 Haftalik Hamileyim Hala Umutluyum Dua Ediyorum Bu Yaşasin Diye Insan Yinede Acaba Tekrar Düşecekmi Düşüncesiyle Korkular Yaşayabiliyor Bende Kendime Daha özenli Bakior Bebeğim Için Dua Ediyorum Umutsuz Olmayalim Pozitif Düşünelim Herkes Bu Düşük Problemlerini Yasiyor Allahtan Geleceğe Sağlikli Olan Için Dua Edelim..

kızlar Kızkardeşim bazılarınız gibi ilk düşüğünün ardından yine hamile ve şuan kanaması var. dr u düşedebilir de düşmeyedebilir de demiş. kardeşimin sorunu rahim tersliği. sizlerdede aynı sorunu yaşayan varmı? sorunlu derken kanaması olup doğum yapan, 9 ay boyunca yatan, ters rahmi dikiş attırıp hamileliğine devam edenler varsa bildiklerinizi paylaşırsanız sevinirim.

aslinda moral cok önemli bu olayda.kendimizi illaki olacak veya kesin hamileyim diye düsünerek sartlandirinca zorlasiyor tabi ki.ama düsünmeden de edemiyoruz elimizde degil.ben umuyorum ki hepimiz de gonlumuzde yatan bebislerimizi birgun gelecek kucagimiza alacagiz.ben buna inaniyorum herseyin hayirlisi

ilk iki hamileligimde karnımda ölüyodu iç dış kanama 3 ay yaşıyodu neler yaptık ama adını koyamadılar

kizlar ya kan testi yaptirmistim ayin 14 unde ve negatif cikti yumurtlamam gec oldu bu ay adetimde gecti hamile oldugumu saniyordum ama negatif cikti anlamadim sizce testin yalnis cikma ihtimali varmidir cok uzgunum bekliyorum hala

loracim moralini bozmak istemem ama kan testinin yanilma ihtimali cok ama cok az cünkü hamilelige kesin tani ancak kan testi ile konulabiliyor.evde yapilan tesetler gibi degildir yani.neyse olsun insallah obur aya hamile olursun canim üzülme,stres yapma sakin tmm mi?Hayirlisi ne zaman sa o zaman olacaktir.stres yaptigindan veya birseye üzüldüysen ondan da gecikebilir afetin bende olmustu cunku.gene de moralini bozma bence.bak kancicegim dediydi dersin birgun sen de ben de diger butun arkadaslar da anne olacagiz ve bugun konustuklarinizi hatirlayip gülecegiz inan bana:))))hoscakal

loracim moralini bozmak istemem ama kan testinin yanilma ihtimali cok ama cok az cünkü hamilelige kesin tani ancak kan testi ile konulabiliyor.evde yapilan tesetler gibi degildir yani.neyse olsun insallah obur aya hamile olursun canim üzülme,stres yapma sakin tmm mi?Hayirlisi ne zaman sa o zaman olacaktir.stres yaptigindan veya birseye üzüldüysen ondan da gecikebilir afetin bende olmustu cunku.gene de moralini bozma bence.bak kancicegim dediydi dersin birgun sen de ben de diger butun arkadaslar da anne olacagiz ve bugun konustuklarinizi hatirlayip gülecegiz inan bana:))))hoscakal

evet cnm cok haklisin tabiki zaten umudum yok artik doktorun azizligine ugradim iste malesef gerci daha adet olmadim ama olacam heralde cunku ben isimi olcuyodum bugun iyice dusmus bugun yarin adet olurum artik hayirlisi degilmis daha cok erkendi zaten tedavimi bile olmadim simdi rahat rahat tedavi gorurum senin icinde bizim icinde hayirlisi cnm iste insan cok isteyince kaptiriyor kendini umutla yasamakta guzeldir bosver cnm yinede destegin icin cok tesekkur edrim iyiki varsiniz

ilk iki hamileligimde karnımda ölüyodu iç dış kanama 3 ay yaşıyodu neler yaptık ama adını koyamadılar

canim ya sanada cok uzuldum sende umudunu sakin kaybetme tedavi oldunmu yoksa hala bilinmiyormu dusugunun nedeni

Bende Ilk Gebeliğimi Kimyasal Yaşadim çok üzüldüm Ama Sonra Allah Aldiysa Vardir Bir Bildiği Hayirlisi Olsun Mantiğiyla Hiç Umutsuzluğa Kapilmadan Hayatima Devam Ettim 2 Ay Sonrasi Hamile Kaldim Suan 5 Haftalik Hamileyim Hala Umutluyum Dua Ediyorum Bu Yaşasin Diye Insan Yinede Acaba Tekrar Düşecekmi Düşüncesiyle Korkular Yaşayabiliyor Bende Kendime Daha özenli Bakior Bebeğim Için Dua Ediyorum Umutsuz Olmayalim Pozitif Düşünelim Herkes Bu Düşük Problemlerini Yasiyor Allahtan Geleceğe Sağlikli Olan Için Dua Edelim..

canim senin bebisinde hayirli olsun isallah kucagina saglikli bi sekilde alirsin

arkadaşlar size bişey soracağım ben 2 tane kürtaj oldum 2.kürtajımdan sonra ikinci adetim erken geldi ve kan pıhtısı şeklinde bişey düştü normalde adetim 5 gün sürerdi ama bukez 8 gün oldu daha adetim bitmedi sebebi ne olabilir arkadaşlar bana yardımcı olurmusunuz çok tedirginim

Merhaba lora, jinekoloji bölümünde bana cevap yazmısın teşekkürler,
adet günüm yarın aslında ve ateşimi sürekli ölçtüm 36,3 cıktı son iki gündür 36.5 cıkıyor.. böyle birseyle karsılastın mı birde lekelenmen olmuşmuydu.. (kahverengi.)cok sagol simdidien.

canim sana jinekoloji bolumundede yazdim evet bende leke gelmisti ve kesilmisti ve ben hamileydim ama dusuk yaptim malesef sen isallah hamilesindir cnm birkacgun bekle ve surekli dinlen ben hic dikkat etmemistim bir sorun olursa yardimci olurum cnm hakkinda hayirlisi olsun

arkadaşlar size bişey soracağım ben 2 tane kürtaj oldum 2.kürtajımdan sonra ikinci adetim erken geldi ve kan pıhtısı şeklinde bişey düştü normalde adetim 5 gün sürerdi ama bukez 8 gün oldu daha adetim bitmedi sebebi ne olabilir arkadaşlar bana yardımcı olurmusunuz çok tedirginim

cnm sanirim kurtajdan sonra uc ay duzensizlesiyor hersey benimde kurtajdan sonra ikinci ayim ama bir hafta gecti ve adetim gelmedi bence seninkide duzene girmeye calisiyor eger kanaman daha uzun surerse mutlaka doktora gorun derim

Lora Allah senden razı olsun.. bana destek oldun Allah yolunu daim acık etsin..

canim bir o bolumden bir bu bolumden karar veremedik valla canim benim cok guzel dua etmissin allah hepimizin gonlune gore versin isallah kac aydir hamile kalmak icin ugrasiyorsun

slm loracim nasilsin adet oldun mu nasil gelismeler hersey yolunda mi merak ettim?insallah hersey yolundadir canim kendine iyi bak

slm loracim nasilsin adet oldun mu nasil gelismeler hersey yolunda mi merak ettim?insallah hersey yolundadir canim kendine iyi bak

hayir cnm ya malesef daha adet olmadim beklemedeyim hala anlamadim bu isi bakalim artik cumartesiye kadar olmazsam test yapacam ama icimden adet olacam diye bir his geliyor ama hayirlisi senden ne haber beklemedemisin sen

X