dusuk yapip umutlarini kaybetmeyenler buraya

çok teşekkür ederim dileklerin için lora yazdıklarının hepsini takip ediyorum umut dağıtıyorsun arkadaşım ama işte şu an 3-4 gündür devamlı ağlıyorum ben ya tekrar olmassa diye tekrar olmama ihtimali varmı acaba benim bebek oluşumu hiç görülmedi doktor şüpheli bir kese demişti daaha sonra kürtaj olmadan kendiliğinden düşmüş ben farketmedim çok küçük olduğu için sanırım 8mm çapında demişti ne kadar zaman beklemem gerekiyor ki acaba kafam allak bullak inan senağlama benim eşimde doktor ama kadın doğum uzmanı deil fakat oda şokta henüz ne yapabillceğini bilemez durumda ben zaten gurbetteyim şu an eşimin iş dolayısıyla burda kimsem yok bana yardım edin lütfensenağlamasenağlama

canim benim ya bak soyle dusun bide ya bebek saglikli olmasaydi.öyle olsaydi daha cok uzulecektin dusunsene.ama isin hep olumlu yanindan bak belki allahin sevgili kulusundurki boyle bisey olmus seni inan cok iyi anliyorum aglayacaksin elbet ancak icini dokersin ama kendini yipratmadan ikinci icinde olumsuz dusunme her uc kadindan biri dusuk yapiyor cnm sagliksiz bebekler dusermis ve ben sana hic korunma derim kurtaja gerek kalmamis diyosun o yuzden fazla sorun olmaz benim ilk dusugumde kurtaja gerek kalmamisti ve ilk adetten hemen sonra tekrar hamile kalmistim ama bende saglik sorunu var herkeste yine dusecek diye bisey yok anlayacagin sakin olumsuz dusunme isallah kisa sure sonra hamileyim diye burada sayfa acacaksin ve bizde seni tebrik edecez rabbim seninle olsun ne sorunun olursa sorabilirsin

çok saol canım çok pozitif bir insansın ne kadar güzel inşallah bende en kısa zamanda kendimi toparlarım sıkıntılarım hep üst üstüne geldi benim bu bebek umudumdu o yüzden birde bir şey soracağım senin kaç düşüğün olmuştu benim gibi boş gebelik türümüydü ne gibi testler yaptılar sana bide rahatsızlığım sebebii demişsin yanlış anlamadıysam

canimbende gurbette oldugum icin ayni senin durumundayim ben iki dusuk yaptim tatlim benimkilerde kese hic gorunmedi simdi hala arastiriyorlar ama kan pihtilasmasi varmis kanimda o yuzden bir turlu bebek olusamiyor benden yaklasik 15 ayri tüp kan aldilar hepsi iyi cikti yalniz kan pihtilasmasi hafif cikti ama oda dusuge neden oluyor allahtan tedavisi kolay bir sey cok sukur ama yinede doktorlarim cok ayrintiya girmek istiyorlar ona gore yani hamile kaldiktn sonrada tedaviye baslayabilirim oyuzden hamilelige engel degilmis cnm iste benim oz gecmisim boyle

anlıyorum cnm allah bir an önce güzel sonuçlar nasip eylesin sanada sen 2.düşüğünden sonra tekrar denedinmi hiç korundunmu

hayir canim ben hic korunmadim ikisindede gerek yok cunku rahim zaten toparlaniyor kendi kendine toparladiktan sonra hamile kaliyosun doktorumda yasaklamadi zaten

hayir canim ben hic korunmadim ikisindede gerek yok cunku rahim zaten toparlaniyor kendi kendine toparladiktan sonra hamile kaliyosun doktorumda yasaklamadi zaten

lora arkadaşım kaç yıllık evlisin sen hiç doğum kontrol hapı veya farklı yöntem kullandınmı bebek düşünmeden önce sormamın nedenide acaba hapların etkisi varmıdır ki

lora arkadaşım kaç yıllık evlisin sen hiç doğum kontrol hapı veya farklı yöntem kullandınmı bebek düşünmeden önce sormamın nedenide acaba hapların etkisi varmıdır ki

hayir cnm ben haplara karsi bir insanim tabi herkesin tercihi bebek dusunmeden once esim korunuyordu canim oda hap almami istemez zaten

ha kac yillik evli oldugumu yazmamisim 13 aylik evliyim cnm sen kac ayliksin

:a015::a015::a015::a015:
ben çok mutsuzum allahım kulaklarımdan gitmiyor bebek sesleri gözlerimi kapasam gitmiyor gözlerimin önünden beni terk edişi hastanede yatarken pencerede gördüm ben bebeğimi ilk küçücük elleriyle güle güle dedi bana ama yüzü üzgün umutsuz bi yandan beni bırakma der gibi ama onu tutamadım ellerim bomboş kaldı:a015::a015:

barbycim kendini cok kaptirma tatlim hadi umutlarina tutun boyle kafayi yersin daha cok gencsin bak biz mart ayina tekrar hamile kalmak isteyenlerin listesini yapiyoruz gel sende oraya umut olsun sana cnm senin gibi cocuk ozlemiyle yanip tutusan bayanlari gor hadi kendine gelme zamani bebisini tekrar alacaksin kucagina

ama ben martta tekrar hamile kalamam ki daha düşüğü yeni yaptım nerdeyse 1 hafta oldu
bir an önce zaman geçsede bir adet dönemim geçse inşallah diğer ay normale döner yarın doktora tekrar gidicem normale dönme düzelme varmı diye inşallah umut edici şeyler söyler bana daha çok erken aama inşallahsenağlama

Lora sormuşmuydum bilmiyorum ama en son düşüğün hangi aydı?

aralik ayinda yaptim son dusugumu canim yalnis anlamazsan neden bunlari merak ettigini ogrenebilirmiyim

özel çok soru sordum farkındayım ama benim çok yeni bi düşük benzer olay yaşamışız o yüzden sordum ne kadar zaman sonra tekrar denemeye başlamışsın diye birde ne kadar zamanda toparlanmışsın diye tekrar kusura bakma

yok canim sorun degil ne bileyim birden boyle kendimi sorguya cekilmisim gibi hissettim:))))) neyse canim bak ben gecen sene agustos ayinda yanlislikla aslinda istemeden hamile kalmistim o duyguyu tadincada bi daha birakamadim ve hevesim hemen kursagimda kalmisti eylulde dusuk yaptim sonra bir adet suresi sonrasi tekrar hamile kaldim yani kasim ayinda oda aralikta dustu malesef anlayacagin hic ara vermedim hicte korunmadik halada oyle ikinci dusukten bu yanada yani iki aydir yine korunmuyorum ve beklemedeyim aslinda benim icin cok erken cunku dusuk riskim yine var ama ben dayanamiyorum iste allahtan olursa olsun diyorum bide doktorum hamile kalsanda ona gor igneler verecez dedi o yüzden icim rahat hihhh iste hepsini anlattim heralde eksik bisey kalmadi oh be ben de rahatladim valla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…