dusuk yapip umutlarini kaybetmeyenler buraya

ayy ne güzel yeniden hamilesiniz bende mayısta bebeğim anne karnında gelişmediği ve kalp atışı olmadığı için kürtaj oldum ekimde çalışmalara başladık ama hala hamile değilim inşallah bu ay olur şuan adet oluyorumm bitminde tekrar deniycemm nolur dua edin hayırlısıysa bende hamile kalayım ve sağlıklı bebeğim olsunn nolur arkadaşlar dualarınızı eksik etmeyin

allah kımsenın basına vermesın ınsallah rabbım hepımıze saglıklı hayırlı evlatlar nasıp eder bende 4 ay once olu dogum yaptım cok kotuydu oyuzden sımdı herseyden korkar oldum.

cnm ya inan acini cok iyi anliyorum ama surekli pozitif dusun bak bende iki dusuk yaptim ama hala umudum var bebislerimiz gelecek ben eminim sende emin ol cnm

canim benim senin icin dua edecem isallah diger aya hamile haberini alirsin

bende 5 ocakta 5 haftalık bebeğimi düşürdüm. dün dr gittim. tedaviye başladık. inşallah iyi sonuçlar alırım. allahım tüm isteyenlere nasip etsin..

cnm sanada cok gecmis olsun dusugunun nedeni neymis ne tedavisine basladin

merhaba kızlar bende mayıs ayında 8 haftalık bebeğimi düşürdüm 7 aydır istiyoruz ama olmuyo bende umudumu kaybetmedim inşallah bigün bizimde bebeğimiz olacak...

merhaba kızlar bende mayıs ayında 8 haftalık bebeğimi düşürdüm 7 aydır istiyoruz ama olmuyo bende umudumu kaybetmedim inşallah bigün bizimde bebeğimiz olacak...

canim hic doktora gitmedinmi senin dusugunun nedeni neydi

canim hic doktora gitmedinmi senin dusugunun nedeni neydi
düşük yaptığımda tabi gittim hastanede yattım 1 gün kendiliğinde düştü benimki kürtaja falan gerek kalmadı ama araştırılmadı düşük nedeni dr tesadüf bi anomali olabilir dedi geçen ayın 9 unda adet olmuştum ve hala olmadım adet olunca yine gidicem dr a tedavi için
sen neden düşük yaptın loracım sebebi araştırıldı mı? Allah ım inşallah bize böyle bi olayı yaşatmaz...

cnm ben iki kez dusuk yaptim malesef birisi seninki gibi oldu kurtaja gerek kalmadan ikincisi kurtajla oldu benim dusuklerimin nedenini soyle anlatayim hani cogu kadinlarin dusugu kan pihtilasmasindan duserya benimkide bunun tam tersiymis kan asiri civikmis anlayacagin ama henuz tedavi olmadim kesin arastirmak istiyor doktorum ama sanirim ben yine hamileyim cunku butun belirtileri tekrar yasiyorum diger dusuklerimde iki ay arayla oldu simdide ikinci dusugumden iki ay gecti ama korkuyorum tabi herseye ragmen pozitif dusunuyorum simdi artik tedaviyi hizlandiracaz hayirlisi

anladım canım düşük yapıyosun ama hemen hamile kalabiliyosun anladığım kadarıyla nasıl olsa sorunun neden kaynaklandığını öğrenmişsin çaresine bakarsınız artık ama ben kolay hamile kalan biri değilim bakalım nolacak bi adet olsam hemen gidicem dr.a.
canım herşey gönlünce olur inşallah hamilesindir tabi istiyorsan...

canim senin icinde herseyin hayirlisi olsun umarim sende en yakin zamanda hamile kalirsin

slm kizlar nasil gidiyor calismalar?mutlu bir haber verecek olaniniz var mi ben kurtajdan sonra 1 adet gordum 2 ay daha beklicem mecburen((Allah hepimize hayirlisini nasip etsin insallah.sevgilerrrr

slm kizlar nasil gidiyor calismalar?mutlu bir haber verecek olaniniz var mi ben kurtajdan sonra 1 adet gordum 2 ay daha beklicem mecburen((Allah hepimize hayirlisini nasip etsin insallah.sevgilerrrr

slm cnm ben hamile olabilirim buyuk ihtimalle dun kan tahlili verdim doktor ultrasonda alttan bakti buyuk bir ihtimalle hamilesin dedi rahim duvari kalinlasmis bugun test sonucunu ogrenecem ama tabi yinede korkuyorum ya yine duserse diye ama hep pozitif dusunuyorum bu kez beni bebisim terketmeyecek biliyorum bu arada ben hic korunmadim kurtajdan sonra bir kez adet gordum bu ay ikinci ayim

Misty Geçmiş Olsun Canim Bende 2 Tane Düşük Yaptim Sebebi Belli Değil Sana Hangi Tahlillerden Tani Konuldu Canim Benim Bebeklerin Hiç Kalbi Atmadiği Için Kürtajla Alindi Allah Isteyen Herkese Bebek Nasip Etsin Inşallah

Loracim çok Sevindim Canim Inşallah Bu Sefer Bebeğin Seni Birakmayacak Içime öyle Doğdu Benim Daha Tahlillerim Sonuçlanmadi 1 Ay Sonra çikacakmiş Bizimle Paylaş Canim Iyi Haberlerini Bekliyoruz

Loracim çok Sevindim Canim Inşallah Bu Sefer Bebeğin Seni Birakmayacak Içime öyle Doğdu Benim Daha Tahlillerim Sonuçlanmadi 1 Ay Sonra çikacakmiş Bizimle Paylaş Canim Iyi Haberlerini Bekliyoruz

ayy canim ya iyi niyetin icin cok sagol isallah bende hamileysem hamilelik suresinde tedavi gorecem tedavi surecini hizlandirdilar doktorlar guatr testide yapacaklarmis oda dusuk sebebiymis bu sefer cok ayrintili arastiriyorlar bakalim artik kismetse isallah.sen ne tahlili yaptirdin cnm turkiyedeki tedavi yollarini merak ediyorum

çok geçmiş olsun ben de geçen yıl düşük yaptım hiç üzülme demek Allah böyle nasip etmiş inşallah sağlıklı evlatlar nasip eder

canım benımde 2, dusugum allah daha buyuk acılar yasatmasın sebebını bılmıyoruz tahlılller yapcaz sonuc tedavı edılecek bır sonuc cıkar ıns mevlam tum ısteyenlere bebek nasıp eylesın ılkınde 9 ay ara verdım ama yıne dusuk oldu hayırlısı olsun saglıklı evlatlar nasıp eylesın bıze opt canım

canim sanada gecmis olsun umarim hepimiz en kisa zamanda yavrularimizi kucagimiza alabiliriz

loracim gozunaydin canim Allah hayirli,saglikli,sihhatli evlat nasip etsin insallah.cok sevindim inanki,ne de olsa ayni olayi yasadik seninle kurtaj inan ki cok zor atlatilan birsey.ama olsun Rabbim hepimize hayirlisini versin.sen de insallah bu sefer dusuk yapmadan hayirlisiyla bebegini kucagina alirsin canim.sevgiler hoscakal

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…