dusuk yapip umutlarini kaybetmeyenler buraya

Benim Iki Bebeğimde Iki Aylikti Kürtajla Alindi

canim sanirim turkiyedede uc dusukten sonra genetik testleri yapiliyor tam olarak emin degilim ama senin bir hamileligini beklemen gerek aklina kotu seyler getirme isallah ucuncu hamieligin saglikli gecer en azindan boyle dusun ve pozitif ol en azindan kanda bisey cikmamis bak benim ablamda iki dusuk yapmisti hic ne tedavi ne bisey ucuncude yine dusuk riski var dediler ve masallah sapasaglam dogdu umarim bizimde oyle olur cnm

insallah en kisa zamanda anne olursunuz hayirlisiyla .inan sizler anne olmayi o kadar hak ediyosunuzki.rabbim insallah dualarinizi duyar hepinizi cok optumŞeniz

Nergiscim Ben Eskişehirde Oturuyorum Dr Dediki Buradaki Tahliller Yetersiz Gelebilir Ben Seni Büyük şehirlere Gönderip Orada Genlerine Bakilsin Daha Detayli Kan Tahlilleri Yapilsin 3.bebeği Düşünmeden önce Dedi Canim Ablanin 2 Düşük Yapmasinin Sebebi Belli Oldumu Inşallah Allah Bizede Sağlikli Bebek Nasip Eder.

Gülsenem Nasil Anlaşildi Rahminde Problem Olduğu Hiç Düşük Yaptinmi?

Nergiscim Geçmiş Olsun Rahminde Ne Problemi Var Bellimi Nasil Teşhis Konuldu Hiç Düşük Yaşadinmi?

Geçmiş Olsun Gülsenem Hiç Yoktan Bi Sebebi Var Arkadaşim Ameliyatini Olur Hayirlisiyla Sağlikla Bebeğini Kucağina Alirsin Inşallah Kaç Yillik Evlisin
Hepimizin önünde Uzun Bir Yol Var Allahtan ümit Kesilmez Sabredelim.

Canim Lora Yaziyorum Siteden Kaynaklaniyor Sanirim Rumuzunun Ismi Yaziliyor Ablani Tebrik Etmek Isterim Ben Artik çok Tedirgin Oluyorum Tahliller Peşinde Geziyorum üçüncüye Cesaretim Kalmadi öncelikle Aklimdan Silmem Gerek Gene Düşerse....kelimelerini Bir Süre 1 Yil Felan Ara Vermek Istiyorum Ablanin Ne Kadar Zaman Sonra Bebeği Oldu

Lora Sitede Bi Problem Var Sanirim Ismini Yaziyorum Orada Değişiyor

evet cnm sitede bir sorun var neyse cnm ablam 5 yil icinde 2 dusuk ve bir dogum yapti yani anlayacagin 5 yil sonra bir cocugu oldu hayirlisi boyleymis sen niye sters yapiyosun cnm bak kaninda bisey cikmamis demistin yalnis hatirlamiyorsam gerci sende az kan tahlili yapmislar canim stres yaptikca olmaz sana soyleyim biraz kafani dagitmaya calis bende kurtajdan sonra ilk kez sanirim adet oluyorum ya camur gibi geliyor anlamadim ilk defa hamile olmadigima sevindim bu ay cunku tahlil sonuclari belli olmadan bidaha istemiyordum subattada zaten ilac kullanacagim icin hamile kalamam yani isallah martta baslayacak calismalar bak senin beklemene bile gerek yok isallah hemen hamile kalirsin bu uc ay icinde ben inaniyorum sende inan

Loracim Bugün Bazi Kan Tahlillerimi Aldim Biraz Kansizlik çikti Kürtajdan Olduğunu Düşünüyorum Dr Kan Ilaçlari Kullanmami Istedi Canim Sen Ne Ilaçlari Kullanmaya Başlayacaksin Bende Iyice Araştirmadan Hamile Kalmak Istemiyorum Rahim Iyice Yipraniyordur Kürtajdan Diye Düşünüyorum

Loracim Bugün Bazi Kan Tahlillerimi Aldim Biraz Kansizlik çikti Kürtajdan Olduğunu Düşünüyorum Dr Kan Ilaçlari Kullanmami Istedi Canim Sen Ne Ilaçlari Kullanmaya Başlayacaksin Bende Iyice Araştirmadan Hamile Kalmak Istemiyorum Rahim Iyice Yipraniyordur Kürtajdan Diye Düşünüyorum

canim adim lora nergis degil yalnis okuyorsunn ama sorun degil ablamin dusuk nedeni belli degildi cnm hic tedavide gormedi ama ucuncude saglikli bir bebegi oldu cok sukur

senağlamaBenimde rahmimde problem var doktorum ameliyat olmadan hamile kalmamı yasakladı.Yoksa kesinlikle düşük yaparsın dedi.senağlama

canim senin adina uzuldum gecmis olsun isallah sagsalim ameliyatini olup bebisine kavusursun

canim gecmis olsun yine sukret sadece kansizlik cikmis ben ayin 5.de alacam sonuclarimi hicbirseyi ihmal etme hepimiz icin hayirlisi

loracım tahlil sonuçlarını aldınmı canını sıkan birşey yoktur umarım iyi haberlerini bekliyorum hayırlısıyla canım gen testleri ne kadar sürede çıkıyor haberin varmı geçmiş olsun

loracım tahlil sonuçlarını aldınmı canını sıkan birşey yoktur umarım iyi haberlerini bekliyorum hayırlısıyla canım gen testleri ne kadar sürede çıkıyor haberin varmı geçmiş olsun

evet canim bugun gittim doktora sadece bir bolumde sorun cikti hani soylemistim daha once 10-15 tup arasi kan aldilar diye.iste o tuplerin her biri bir hastalik icinmis.bende bir bolumde sorun cikti.kanim normal bir insana gore daha akiciymis.persembe testi tekrar edecekler dahada ayrintiya gireceklermis.bakalim artik artik hayirlisi hepimizin hakkinda

bu arada sende durumlar nasil cnm

slm hanimlar ben kurtajdan sonra ilk defa adet oldum.kendimi cok tuaf hissediyordum baslarda bu kurtaj olayini atlatamam saniyordum ama gecti iste.2 ay daha beklicem sonra bebek yapicam ins .dr um tum kontrolleri yapti hormonlarda,kanda,rahimde bir sorun yok ama 3 ay korun dedi.bekliyorum bakalim.ins rabbim hepimize guzel mi guzel,tatli mi tatli bebekler versin.bu kotu anilarimizi da unuttursun ins.ben inaniyorum Allah o gunleri de gösterecekins hepimize sakin umudunuzu kaybetmeyin ben kaybetmedim...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…