dusuk yapip umutlarini kaybetmeyenler buraya

canim benim cok gecmis olsun ama bu dusuklerin sebebinin griple falan alaksi oldugunu sanmiyorum dusuklerin nedenini arastirmadinmi ne diyor doktorun cok uzuldum cnm doktor ara vermeni soylemedimi aslinda niye yalan soyleyim bende dikkat etmiyorum hic aslinda beklemek lazim iki uc ay ama zaten tutmaz diyorum ama sende tutmus ilk aydan ne hikmetse rahmin kendini toplamasi gerek diyorlar toplayana kadar zaten hamile kalinmaz diye duymustum ama ornek sensin iste ne diyeyim cnm tekrar gecmis olsun suan kac haftaliksin

lora canım ilki boş gebelikti ikinci gebelik enfeksiyon sonucu gitmiş denildi daha 3 haftalık falandı kürtaj sonrası adet olmadım diye gittiğimde gebe olduğumu öğrenmiştim

dotorum bana beklemeye gerek yok demişti kürtaj sonrasında buda normalmiydi bilemedim

bende daha varlığını öğrendiğim ilk gün kan testi değerim düşük olduğu için düşeceğini anladım ve adet oldum adetle birlikte düştü gitti bebişim ... o mutlu günü sadece 1 gün tadabildim.Allah herkese hayırlı sağlıklı bebekler verir inşallah kızlar hepimize...hiç korunmana gerek yok dedi dr bakalım ne olacak bu ay adet günüm 20 ocak inşallah olmam Allahım...:)

canim cok gecmis olsun benim ilk gebeligimde seninkine benziyor bende adet olacagim gunden 3 gun once doktora karin agrisi sikayetlerim icin gittigimde ogrenmistim ama mutlulugum uc gun surdu ama heralde ´hayatimin en guzel uc gunuydu ozaanlar hic cocuk dusunmemistim ve korunmamiza ragmen hamile kaldim ve ogun bugundur o duygudan vazgecemedim hep cocuk aldi aklimi basimdan hayirliisyla en kisa zamanda gelir bebislerimiz isallahhhhhh

kizlar siz kurtajdan kac gun sonra adet oldunu bende suan ara ara kahverengi lekelenmeler var bu sizdede oldumu normalmi

kizlar bende 2 ay once 6 haftalik hamileyken dusuk yaptim... bu ay ise bu haftalarda adet olmam gerekiyordu fakat kanamam cok farkli koyu kahve tarzinda ve leke seklinde hic normal degil yani... 5 gun once test yaptim negatif cikti ustune gorme denilen seymi diye merak ediyorum ama lekelenmem 6 gundur devam ediyo kafayi yiycem ya bakalim yarin inslh bir doktora gideyim diyorum hamile olupta tekrar dusuk yapicam diye cok korkuyorum

canim dusugunden sonra kurtaj oldunmu suan bendede kahverengi camur gibi lekelenmeler geliyor belki sende kurtajdan dolayi bunlari yasiyorsundur

hayir canim kurtaj olmadim parca kalmadigi icin gerek yok dedi doktor bugun sancim var kanamamda artti sabah ilk is doktora gidicem umarim yine dusuk yapmiyorumdur

hayir canim kurtaj olmadim parca kalmadigi icin gerek yok dedi doktor bugun sancim var kanamamda artti sabah ilk is doktora gidicem umarim yine dusuk yapmiyorumdur

cok gecmis olsun cnm umarin hersey yolunda gider senin icin herseyin hayirlisi olsun

saol cnm tsk ederim Allah herseyin hayirlisini versin kismetten otesi olmazmis

cnm mrb kader arkadasım benım:a015: bende 2 ay once dusuk yapmıstım. bende kurtaj olmadım normal yolla dusurdum. yaklasık 2 haftalıktı. ve 50 gunun ustune adet oldum. dusukten sonra adet gecıkmesı normalmıs dıyolar.

canim ben dusugu 10 kasimda yapmistim 13 aralikta adet gordum bu ay 1 hafta kadar kahverengi lekem geldi dun adet gordum yada dusuk yapiyorum bilmiyorum anlayamadim kanamam cok fazla ve cok agrim var bugun randevum var doktorda bakicak neler olduguna birkac aydir felegim sasti ya o degil kan kaybindan gidicem bu gidisle tobe tobe ya:)

hepinize geçmiş olsun diliyorum, bende düşük tehlikem var inşallah bundan sonra sizin ve benim için hayırlısı olur. sizi bu konuda destekliyorum moral ve motivasyon birbirimize destekle bi çok şeyi aşabiliriz. herkeze stresten uzak mutlu ve sağlıklı yaşam diliyorum inşallh allhaın izniile hepiniz hamiş olur bebiş sahibi olursunuzzzzzzinşallahhhhhhhh

sagol cnm kendi adima tesekkur ederim isallah bebisini sapasalim kucagina alirsin sakin agir is yapma firsat buldukca dinlen ve aklina kotu seyler getirme olurmu tatlim dualarim seninle

Arkadaşlara Bende Ikinci Düşüğümü Yapilan Tahlillerde Bi Sorun Yok Genlere Bakilmasi Gerekmiş Böyle Bi Sorunla Karşilaşan Varmi Sonuç Ne Oldu Lütfen Benimle Paylaşsin çok ümitsizliğe Kapiliyorum

Arkadaşlara Bende Ikinci Düşüğümü Yapilan Tahlillerde Bi Sorun Yok Genlere Bakilmasi Gerekmiş Böyle Bi Sorunla Karşilaşan Varmi Sonuç Ne Oldu Lütfen Benimle Paylaşsin çok ümitsizliğe Kapiliyorum

canim oncelikle gecmis olsun bende iki dusuk yaptim ve doktor bu durumda sadece kan tahlillerine bakariz dedi ama genetik icin en az 3 dusuk olmasi gerekiyormus bence umitsizlige kapilma isallah seninki 3.de saglikli olur baksana simdilik bi sorun yokmus benimde sonuclarim iki hafta sonra belli olacak cnm senden kac tane kan tahlili istediler benden yaklasik 10-15 ayri tup kan aldilar sizdede boylemi yapiliyor yoksa tek bir tup ailp onumu inceliyorlar

Nergis Benim 3 Tüp Kan Aldilar Senin Kaç Düşük Oldu şimdi Hamilemisin

Nergis Benim 3 Tüp Kan Aldilar Senin Kaç Düşük Oldu şimdi Hamilemisin

canim oncelikle adim nergis degil duzelteyim lora yalnis bakmissin neyse eger beni soruyorsan ben yazdim cnm iki dusuk yaptigimi istersen bidaha oku yazdiklarimi demekki orda farkliymis 3 tup benimkilere gore cok azmis ben gecen ay dusuk yaptim cnm yani aralik ayinda yaptim daha kurtajdan sonra adet bile gormedim yani bekliyorum simdi surekli lekelenmeler var bende sen kurtaj oldunmu hic

Evet Bende Aralikta Ikinci Düşüğümü Yaptim Bende Daha Adet Olmadim Bundan Sonrasi Beni Korkutuyor Ne Yapacağimi Bilmiyorum Nasil Bir Yol Izlemem Gerek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…