dusuk yapip umutlarini kaybetmeyenler buraya

SANADA ÇOK GEÇMİŞ OLSUN CANIM.

CANIM DÜŞÜNMEMEYE ÇALIŞIYORUM ELİMDEN GELDİĞİ KADAR AMA İNŞALLAH ŞUBATTA GÜZEL HABER VEREBİLİRİM.ALLAH SANADA BANADA İSTEYEN HERKESE NASİP ETSİN

canımcım senın adına coook sevındım Allah kucagına almayı nasıp etsın

18 haftalıkken kalbinin durması sonucu bebeğimi
kaybettim. Yaşanılan üzüntü tarifsiz elbette ama
yeni bir heyecan bu üzüntüyü hafifletecek inşallah.
senağlama

senağlama

cnm cok uzuldum gecmıs olsun bende dusuk yaptım ama benım bebeısım cok ufaktı ıkı haftalıktı emınım senınkı daha buyuk bı yıkım olmustur benım arkadasımın da aynı sebepten dusuk yapmıstı 3 ay sonra tekrar hamıle kaldı ve suan cok saglıklı bı gebelık gecırıyo ve 4. ayında. moralımızı yuksek tutalım Allahım ınsallah tekrar bıze bu guzellıklerı tekrar yasatıryerimseniben

CANIM BENİM ÇOK GEÇMİŞ OLSUN SENİ ANLAYANLARDAN BİRİDE BENİMDİR BENDE 2 AY ÖNCE MİSSED ABORTUS YANİ KARNIMDA GELİŞEMEMİŞTİ 6 HAFTALIKTI KALP ATIŞLARI YOKTU 9 HAFTALIK OLMAM GEREKİRKEN,BENDE SENİN GİBİ KÜRTAJ OLDUM 2 ADETİMDE BİTTİ ARTIK DENEMELERE BAŞLAYABİLİRİZ SENDE PSİKOLOJİK AÇIDAN NE ZAMAN İYİ OLURSAN TEKRAR DENEYİN TIPTA ÇARELER TÜKENMİYO ,YETERKİ RABBİM BİZLERE SAĞLIK VERSİN DAHA ÇOK OLUR BEBİŞLERİMİZ İNŞALLAH.ALLAHIM TEKRAR GÖSTERMESİN AYNI ACILARI HERŞEYDE VARDIR BİR HAYIR NE YAPALIM...:1hug:

CANIM BENDEDE 2 AY DOLDU YANİ 2.ADETİMDE BİTTİ 3 AYI BEKLEMK İSTEMİYORUM BİDE KALMASI İÇİN ZAMAN BEKLERİZ DİYE DÜŞÜNÜYORUM KENDİNİ İYİ HİSSEDİYORSAN BENCE BEKLEME DERİN CANIM SEVGİLERRa.s.

cnmcım bende dusukten sonra ıkı ay gectı ama bır defa adet oldum yanı adetım 50. gunde oldu dıyeyım. gec oldu. dusukten sonra gecıkmesı normal dıyolar ama. acaba 2. reglımıde beklememmı gerekıyoo.

cnmcım bende dusukten sonra ıkı ay gectı ama bır defa adet oldum yanı adetım 50. gunde oldu dıyeyım. gec oldu. dusukten sonra gecıkmesı normal dıyolar ama. acaba 2. reglımıde beklememmı gerekıyoo.

Beklesen birşey kaybetmezsin. Adetlerinin düzene girmesini
bekle bence. Doktorum en az üç ay demişti bana. :sm_confused:

arkadaşlar 04 ocakta düşük yaptım yarın kontrolüm var muayeneden korkuyorum bilgisi olan varmı

neden olacak arkadaşım canım yanacak mı diye?
yoksa ultrason la ise problem yok tabiiki

Düşükten sonra muayeneye ben de gittim.
Vajinal muayene oluyor. Acı denemez sadece rahatsızlık hissi.

Geçmiş olsun bu arada.

arkadaşlar 04 ocakta düşük yaptım yarın kontrolüm var muayeneden korkuyorum bilgisi olan varmı

hayir cnm korkulacak hic bisey yok herzamanki muayene iste vajinadan bakiyor parca falan kalmismi kist olusmuysmu diye bende muayene oldum hersey cok ii dedi cok sukur ama bende iki dusuk var diye laboratuara yolladi kan testi verdim belki 15 tane tup kan aldilar ama kani cok zor aldilar benden kan gelmiyor bi turlu alamiyorlar en son uzman doktoru cagirdilar ve oda cok ugras sonrasi alabildi kanimi. o yuzden dusuklerimin buyuk olasilikla kan probleminden oldugunu dusunuyorum kizlar basina boyle bisey gelen varmi

senağlama

cok cok gecmis olsun cnm seninkide zormus ama cok haklisin en kisa zamanda acilarimizi unutacaz isallah

evet bazı kişilerde olabiliyomuş çok şükür benim 2 ayda hep kürtaj olduğum tarihte geldi,5 inde geldi ikiside,şimdi artık düşünüyoruz nasipse inşallah bu siteye mutlu hamiş haberlerimizi veririz..

arkadaşlar bende sat 7 ağustosta gebe kalmıştım ama ekimde boş gebelik sebebiyle kürtaj yapıldım kürtaj sonrası tekrar o ay hamile kalmışım öğrendiğimin 2. günü gribal enfeksiyon ve yüksek ateşle bu bebişimi de kaybettim şimdi yine düşük yapıyorum moralim çok bozuk

ben kürtaj oldum ama bana beklemenize gerek yok dendi bekelmedikte ve kürtaj sonrası hiç adet olmadan gebe kaldım

bana bi ilaç verdiler düşük için rahim iyice kendini temizlesin dedi doktorum sizlerede böyle bişey oldumuyani ilaç falan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…