dusuk yapip umutlarini kaybetmeyenler buraya

slm kizlar ben yeni üye oldum
2 bucuk ay önce düsük yaptim.bu 2 bucuk ay icinde icim bebegimin acisiyla yandi tutustu.10 gün önce adetimin bittgi günün ertesi günü iliskiye girdik esimle.su an sanki hamile kalmis gibi hissediyorum.sizce bu his icin cokmu erken?

kancicegim seni cok iyi anliyorum ben kürtaj yaptirmadim ama kendi kararimla doktorum düsük yaptirdi.yaptigim en büyük hataydi ve cektigim en büyük aci su an ise bi bebek icin allaha dua ediyorum insallah herkese veriir bir an önce.
bu ayin 19da hasta olmam lazim ama insallah olmaz ve o güzel minigi yine karnimda icimde hissedirim.

cok gecmis olsun cnm hersey atlatilabiliyor malesef umudunu sakin kaybetme kac aylikken dusuk yaptin

canim hamilelik icin dusuk bir zaman adetten bir gun sonrasi.ama kismet olmaz diy e bisey olmaz insan hamile kaldigini gercekten cok fazla hissediyor isallah hamilesindir cnm

lora cim ben 7 haftanin icindeydim.yilbasinda aniden kanam geldi ama azdi.apar topar dr a gittik önce kanamanin nerden geldigini anlayamadilar.bebegin kalbini dinledi dr duyulmuyor cok kucuk 3 gun sonra tekrar dinleyelim dedi.3 gun sonra gene kalbi atmiyordu normalde 5 haftalikken kalbi atiyormus.bebegim rahime tutunamamis ölmüs dis gebelikmis yani.o yuzden oldu benimki.ama atlattik iste bir sekilde.Allah kimseye yasatmasin benim ilk bebekti ondan baya etkiledi beni diyelbiirm.gülsü canim snein icin de birsey söylemek icin cok erken.bence 10 gun bekle sen.o zaman ancak belli oluyo acele etme.eger beyaz renkte fazla bir akinti geliyorsa kasiklarin agriyor,goguslerin sizliyorsa o zaman suphelenebilirsin bende öyle olmustu..sevgiler

tekrar gecmis olsun cnm darisi yeni gelecek bebislerimize

mrb kızlar. bende dusuk yapomıstım. simdı tekrar denemelere basladık. hatta ısı takıbı felan yapıyorum. ama yumurtlama olmadı gıbı. adet duzensızlıgı var bende ondan olabılır dedım.
yalnız bı kacgundur; oncelerı koyu kahve sımdı ıse sıyaha yakın daha sıvımsı bı akıntım var. tekrar düşük yaşamıyorumdur inşallah. sımdı test alıp yapsam cıkarmı sızce. yada bu yasadıgım baska sebeplerden olabılırmı?? boyle bısey yasadınızmı daha once??cevaplarınız ıcın sımdıden tesekkurler...

Tatlım, neden doktora gitmiyorsun? İyi birşeymiş gibi gelmedi banaCADIARZU

yesimcik arkadasim bence de bir dr a gitsen iyi olur bu bebek isleri ihmale gelmez cunku.hakkinda hayirlisi olsun canim.

gecmıs olsun kızlar yaranızı desmek ıstemem ama dusukten her zaman korkmusumdur acaba dusuk cokmu kotu yanı cok mu acı verıcı bırsey?

arkadaşlar bende 3 düşük yaptım ama umudumu hiç kaybetmedim 4 hamileliğimde başlarda sorun yaşadım Allahın izniyle sonunda 1 ewlat sahibi oldum Allh kimseye yaşatmasın

doğum gibi bir acı diyebilirim sana çünkü doğum sancıcı gibi çekiyon ben öyle olmuştum ama başkalarını bilemem

ben bu ay korunmayı bıraktım ve aynı acıları çekermiyim diye düşünüyorum

allah kımsenın basına vermesın ınsallah rabbım hepımıze saglıklı hayırlı evlatlar nasıp eder bende 4 ay once olu dogum yaptım cok kotuydu oyuzden sımdı herseyden korkar oldum.

bende 5 ocakta 5 haftalık bebeğimi düşürdüm. dün dr gittim. tedaviye başladık. inşallah iyi sonuçlar alırım. allahım tüm isteyenlere nasip etsin..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…