Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

sana da geçmiş olsun canım.senin düşük yaptığın haftan az olduğu için o kadar beklemene gerek yok eğer rahminde bir problem yoksa.genelde bir adetten sonra denemeye başlayanlar var diye biliyorum.ama sen yine de doktora git rahmin nasıl diye.

bu siteye nolmuş böyle ya, alıntı yapamıyorum, tarih saat göremiyorum, bazen sayfalar yarım kalıyor, çok fenaa..
Siyah-düş çok geçmiş olsun öncelikle, benim kanamam çok uzun sürmemişti ve kürtajdan 29 gün sonra adet görmüştüm, düzenim eskisiyle aynıydı. sen kürtaj olmadığın için bence 1 ay beklemen yeterli, kürtaj olduğu halde 1 ay sonra hamile kalan arkadaşlarımız bile oldu . ama mutlaka ilk adetten sonra bi dr. a görünmelisin o kontrol şart bence.. dilerim en yakın zamanda hayırlısıyla kavuşursun bebişine ve hep işini iyi yapan bilgili dr.larla karşılaşırsın cnm.

iyidir tatlım senden naber? artık buraya kimse gelmiyor bende başka topiclere takılıyorum ama buraya yazan olursada hemen damlıyorum :) bende bebiş falan yok ekim ayında eşim varikoselden ameliyat oldu sabırla bekliyor azimle çalışıyoruz :))))) öptüm tatlım bebişine ve kendine çok iyi bak.. bu arada bende belenayı çok merak ediyorum ama ama yok yok :95:

merhabalar

kürtaj oldum dr. 15 gün sürer akıntılar dedi benim 18 gün sürdü. 26'sında kürtaj oldum genelde 30 günde falan oluyordum. şu anda bekliyorum tık yok :)

regl olduktan sonra dr kontrole gidilmesi gerekir sanırım.:2:

evet canım mutlaka güvendiğin bir doktor varsa görün.

ben geldim nasılsınız kızlar bebişler kocaman oldumu çok özledim hepinizi ende durum aynı hala bekliyorum güzel günleri görüşmek dileğiyle

belenaycım hoşgeldin canım, nasılsın nerelerdesin, neden merak ettiriyosun bakayım kendini :85: bu arada kızımda seni çok merak ediyor teyzesi, görmek istiyor

ligthlifecim çok geçmiş olsun eşine, inşallah çabalarınızın karşılığını en yakın zamanda alıcaksınız canım, vazgeçmek yok

Öncelikle herkese merhaba. 22 Kasımda 7 haftalık missed abortus nedeniyle küretaj oldum. Gerçi doktora gideceğim ilk adetten sonra ama tekrar bebek isteyenler ve Folik asit kullananlar ne zaman kullanmaya başladınız ve ne kadar süre kullanınız sormak istedim.

çok geçmiş olsun, ben kürtajdan sonra folic asiti sadece bi ay bırakmıştım sonra tekrar devam etmiştim içmeye, bence sende bırakma cnm, çünkü tekrar hamile kalabilirsin her an, folic çok önemli bence

Kızlar düşükten sonra üç ay geçti çok şükür bakalım bebişim ne zaman gelecek?meleğim kardeşini ne zaman gönderecek..

bura tam bana göreymiş ama fazla takılan yok gibi.bende 25 ekimde yaptım düşük ocağı veya şubatı bekliyorum.benim kanamam biraz uzun sürdü doktorumun verdiği ilaçla durdu. folik asiti bırakmıştım bende başlıyayım en iyisi

ligthlifecim çok geçmiş olsun eşine, inşallah çabalarınızın karşılığını en yakın zamanda alıcaksınız canım, vazgeçmek yok

sağolasın fantastikacım
müjdeli haberi aldık :78: sizinle de paylaşmak istedim :78:
hamileyimmm...
inşallah bu sefer sonu güzel olur..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…