Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

selam kızlar ben eskilerdenim bir zamanlar bizde sizinle aynı acıları yaşadık.çok şükür ki burda paylaşım yaptığımız birçok arkadaşımız bebek sahibi olduk.şunu söylemek istiyorum hiçbir zaman umudunuzu kaybetmeyin herşeyin vakti ve zamanı var diye düşünün.en kısa zamanda hepinizi Allahım sevindirsin.

Allah bağışlasın yavrunu eceyascım.

Selam;
Biz yeniler geldikopuyorumnanaktan paylaşımlara hazırızkaydirigubbakcemile5

ohaoldumsmile yeniler istila etmiş burayı ohaoldumsmile
şaka şaka sempatiksalakcinni nasılsınız bakalım tansel hanım? benimde tansel diye bi arkadaşım var bu isim bana hiç yabancı değil yani sırnaşık şey

ohaoldumsmile yeniler istila etmiş burayı ohaoldumsmile
şaka şaka sempatiksalakcinni nasılsınız bakalım tansel hanım? benimde tansel diye bi arkadaşım var bu isim bana hiç yabancı değil yani sırnaşık şey

Çok teşekkür ederim... Bu siteye yeni girdim ama paylaşımlar çok güzel... Bazen kimseye soramayacaklarını burada rahatça sorup arkadaşlardan cevap alıyorsun... Çok hoşuma gittt..

Ben hikayemden bahsedeyim... 23 temmuzda boş gebelikten dolayı kürtaj oldum... 2 adet dönemim geçti bu ay çalışmara başladık bakalım ne olacak... Allah en kısa zamanda sağlıkla evlat nasip etsin isteyen herkese... Senin durumun nedir?

kızlarr selammmm ben simdi tickerimi nasıl degistiricem, birperim yapmıstı benim tickerimi kulakları cınlasın :)

Çok teşekkür ederim... Bu siteye yeni girdim ama paylaşımlar çok güzel... Bazen kimseye soramayacaklarını burada rahatça sorup arkadaşlardan cevap alıyorsun... Çok hoşuma gittt..

Ben hikayemden bahsedeyim... 23 temmuzda boş gebelikten dolayı kürtaj oldum... 2 adet dönemim geçti bu ay çalışmara başladık bakalım ne olacak... Allah en kısa zamanda sağlıkla evlat nasip etsin isteyen herkese... Senin durumun nedir?

aminn.. bende geçen sene nisan ayında mol gebelik nedeni ile kürtaj oldum ve 1 sene korunmam gerekti ve korundum 5 aydan beridir bebiş istiyoruz şimdi :) bakalım kısmet bebişlerimiz ne zaman gelicek :) bu arada çoğu topicte karşılaşıyoruz senle :)

iyiyim canım benim bebisimde iyi cok sukur 19 ekimde 3 aylık oalcak ablası :)

lightlife cim Allah sana da en kısa zamanda saglıklı hayırlı bir evlat nasip etsin arkadasım

iyiyim canım benim bebisimde iyi cok sukur 19 ekimde 3 aylık oalcak ablası :)

lightlife cim Allah sana da en kısa zamanda saglıklı hayırlı bir evlat nasip etsin arkadasım

Amin esteryacım.. maşallah bebişine aman dikkat et çok salgın var dışarıda.. şapur şupur öpmesin çocuğu gelen giden herkez..

kızlar merhaba,
ben de ne eski ne de yenilerdenimolumunekankayizsmile ben bu topik de yazmaya basladıktan kısa bir süre herkescikler doguma gitti.sonra bebeklerine daha fazla zaman ayırmak durumunda kaldıklarından buraya ara verdiler sanıyorum.ama yavaş yavaş yeniden toplanamaya başlıyoruz galibazemuszemus

belenay, esterya ve fantastika bebişlerine kavuştular.Umarım biz de en kısa zamanda saglıklı bebeklerimize kavuşabiliriz:Saruboceq:

hepinize sevgiler, selamlaropuyorumnanaktan

Bu aksam esimin iki ispanyol arkadasi geldi yemekler hazırladım onlara sagolsun annem o olmasaydı napardım. simdi esim onları otellerine bırakmaya gitti bende omeri ayaklarımda sallıyorum uyursa masayı ve mutfagı toplayacagım sanırım sabaha kadar surer :)

slm kıslar nasılsınız?
esteryam allah kolaylık versin canım..nasılsın bu arada ömercik nasıl ..iyidir umarım..
simayda diş çıkartıyo yavrum

Sabinam Omerim iyi ama aksamları saat 18 den sonra biraz huysuz, annem bende bu aksam ilgileniyor ben biraz rahatım :) Dis cikarma donemi cok zor degil mi? Huysuzluk yapiyor mu Simaycim?

Sabinam Omerim iyi ama aksamları saat 18 den sonra biraz huysuz, annem bende bu aksam ilgileniyor ben biraz rahatım :) Dis cikarma donemi cok zor degil mi? Huysuzluk yapiyor mu Simaycim?[/QUOTE

simayda önceden saat 20 den sonra huysuzlaşıyordu elifçiğim..geçicek hepsi..
evet canım biraz öyle .. biraz huysuzlaştı,bir kaç gece alağarak uyandı ve sürekli olarak kucak istedi .beraberinde nezle oldu ,şimdide hafif balgamlı öksürüğü var...onun dışında allahıma çok şükür ateş,isal gibi şikayetimiz olmadı.cumartesi dr götürücem bakalım inşallah en yakın zamanda öksürüğümüz geçer..

Oyyyy bakıyorumda 6 gundur kimse girmemis topigimize, kızlar olmaz boyle arada bir ses verin burası bizim ilk goz agrımız soldurmayalım olmuyor böyle.. Herseyimizi burda paylasmadık mı biz :) :) Ozledim sizi

sellllaaaaaaaaaaaaammmm kızlar, ben geldimmm, burda sohbetin devam ettiğini bilseydim çok önceden damlardım :86: gerçi en son ne zaman mesaj yazıldığını göremiyorum, site değişmiş ama sevmedim böyle :63: nasılsınız bakalım, suurcum, lightlifecim ve busemcim sizleri çok merak ediyorum ben ne var ne yok bakalım.. belenaycığımı en çoooook merak ediyorum, bu arada bende numarası olan arkadaşlar bütün numaralarım silindi malesef tel.im bozuldu format attı eşim, bütün bilgilerim gitti, hiçbirinide yedeklememiştim.. lütfen belenaydan haber alan varsa bizi bilgilendirsin olurmu..

mrb kızlar topiğiniz eski baya bebişlerine kavuşanlar olmuş tbrk ederim.benim bi sorum olcak ben dün 5 haftalık bebişimi kaybettm dktrun hatası diye düşündüğüm için doktora hiç bişe sormadan çıktım gttm o yüzden size soruyorum bu kanama ne kadar sürcek adet düzenim değişcek yine dime bide kürtaj falan olmadığım için 3 6 ay falan beklememe gerek varmı ki?

X