Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

sağolasın fantastikacım
müjdeli haberi aldık :78: sizinle de paylaşmak istedim :78:
hamileyimmm...
inşallah bu sefer sonu güzel olur..

canım cokkkk sevindim gozun aydın Allah hayırlısı ile tamamına erdirsin, kendine cok dikkat et guzelim asla yorulma bol bol dinlen

canlkar ben geldim işe başladım :KK52:artık burdayımesteryam fantastikacım sabina nazlı kelebeğim eceyas lightlife nasılsınız kızlar
lightlife tebrik ederim canım mçok sewvindim hayırlı uğurlu olsun

canlkar ben geldim işe başladım :KK52:artık burdayımesteryam fantastikacım sabina nazlı kelebeğim eceyas lightlife nasılsınız kızlar

hoşgeldin belenaycım özlettin kendini nasılsın?
teşükkür ederim darısı en kısa zamanda sana olsun canımcım :KK48:

canım cokkkk sevindim gozun aydın Allah hayırlısı ile tamamına erdirsin, kendine cok dikkat et guzelim asla yorulma bol bol dinlen
canım çok sevindim uzun zamandır girmiyordum yazını görünce heycanlandım.Allah tamamına erdirsin canım.

ooo belenaycım seni görmek ne güzel.ben iyi sayılırım işteyim oğluşumu özlüyorum :))

iyiyim canım benim bebisimde iyi cok sukur 19 ekimde 3 aylık oalcak ablası :)

lightlife cim Allah sana da en kısa zamanda saglıklı hayırlı bir evlat nasip etsin arkadasım
canım benim kocaman maşallah bebişine.:nazar::nazar::nazar:
sellllaaaaaaaaaaaaammmm kızlar, ben geldimmm, burda sohbetin devam ettiğini bilseydim çok önceden damlardım :86: gerçi en son ne zaman mesaj yazıldığını göremiyorum, site değişmiş ama sevmedim böyle :63: nasılsınız bakalım, suurcum, lightlifecim ve busemcim sizleri çok merak ediyorum ben ne var ne yok bakalım.. belenaycığımı en çoooook merak ediyorum, bu arada bende numarası olan arkadaşlar bütün numaralarım silindi malesef tel.im bozuldu format attı eşim, bütün bilgilerim gitti, hiçbirinide yedeklememiştim.. lütfen belenaydan haber alan varsa bizi bilgilendirsin olurmu..
fantastikam nerelerdesin özledim valla bende inşallah bu ayın sonunda alcam bebişimi kucağıma sen nasılsın bebiş nasıl kocaman oldumu:emir_bebek:
ben geldim nasılsınız kızlar bebişler kocaman oldumu çok özledim hepinizi ende durum aynı hala bekliyorum güzel günleri görüşmek dileğiyle :KK16:
canım sen nasılsın inşallah gelicek o güzel günler.
canım naber ben geldim takviminde birşeyler var doğrumu gördüm ?:emir_bebek:
evet canım doğru bebişim olucak inşallah az kaldı :nazar::nazar:
sağolasın fantastikacım
müjdeli haberi aldık :78: sizinle de paylaşmak istedim :78:
hamileyimmm...:emir_bebek:
inşallah bu sefer sonu güzel olur..
canım çok sevindim inşalllah hayırlı,güzel bir hamilelik geçirirsin bebeğini alırsın kucağına bence herşey güzel olucak :emir_bebek:

günaydın nasılsınız canlarım sabah işe gelmeyi bile özlemişim hiç özliyeceğim aklıma gelmezdi :)güzsel bir olmasını diliyorum canlarım

kimsecikler yok bir zamanlar burasıdoluptaşardı şimdi nerdesiniz kızlar
sabina--simay
birperi--demir
eceyas--kerem
fantastika--doğa
tuğbamurat--oğluşunun adını bilmiyorum yaa
esterya--ömer yiğit
tualina--oğluşu
lightlife--belli değil

kuzucuklarıma e annelerine rabbimden sağlık diliyorum doğum yapacak olan tualina ve lightlife hayırlı doğumlar diliyorum sizi çoooooook seviyorum:KK16:

yaaaaaaaa bir tek ben kaldım:KK59: :KK59: :KK59: :KK59: :KK59: :KK59: :KK59: :KK59: :KK59: :KK59:

Belenayım canım sen nerede ben oradayımmm.. seni yalnız bırakırmıyımm :) bizim evlatlarımız senin gibi teyzeleri oldukları icin cok sanslılar biliyormusun :) daha karnımızda iken muhakkakki diyorlardır annem bu teyze ile konusunca cok mutlu oluyor rahatlıyor yüzü gülüyor Allah razı olsun ondan.. inan bana onlar herşeyi hissediyorlar :)
ve senin bebişlerinde eminimki bizleri hissedecekler..

ve ve biz sadece bebiş olana kadar degil ömrümüz boyunca elimizin altında pc oldukca haberleşecegiz :)

Belenayım canım sen nerede ben oradayımmm.. seni yalnız bırakırmıyımm :) bizim evlatlarımız senin gibi teyzeleri oldukları icin cok sanslılar biliyormusun :) daha karnımızda iken muhakkakki diyorlardır annem bu teyze ile konusunca cok mutlu oluyor rahatlıyor yüzü gülüyor Allah razı olsun ondan.. inan bana onlar herşeyi hissediyorlar :)
ve senin bebişlerinde eminimki bizleri hissedecekler..

ve ve biz sadece bebiş olana kadar degil ömrümüz boyunca elimizin altında pc oldukca haberleşecegiz :)
esteryam canım can yoldaşım dert ortağım iyiki varsın sizlerde olmasanız zaten kafayı yerdim iyiki varsınız tabiki ben onların teyzesiyim hepsini çooooooook seviyorum inan kendi evladım gibi görüyorum onlarla beraber yol aldık hafta hafta ay ay beraberdik simoşu keremi demiri doğayı ömer yiğiti çooooooook seviyorum zaten onlarla avutuyorum kendimi ömerin resimlerine baktıkça içim huzur doluyor kız esterya ben sizi çok seviyorum ama yazdıklarınla ağlattın beni heee olmuytor ama böle iş yerindeyim:KK59::KK59::KK59:deli diyecekler sonra bak deli teyze olcam :KK52:

Belom aglama cnm aslında cok sanslıyız guzelim boyle muhtesem bir arkadaslık kurduk internet ortamında.. ayrılmaz parçalar olduk.. Dün aksam kandildi guzelim inan hepiniz icin tum muslumanlar icin cok dua ettim eminim hepiniz de etmissinizdir, Allah hayır dularımızı kabul etsin herşeyin hayırlısını nasip etsin cnm arkadasım..

kimsecikler yok bir zamanlar burasıdoluptaşardı şimdi nerdesiniz kızlar
sabina--simay
birperi--demir
eceyas--kerem
fantastika--doğa
tuğbamurat--oğluşunun adını bilmiyorum yaa
esterya--ömer yiğit
tualina--oğluşu
lightlife--belli değil

kuzucuklarıma e annelerine rabbimden sağlık diliyorum doğum yapacak olan tualina ve lightlife hayırlı doğumlar diliyorum sizi çoooooook seviyorum:KK16:

yaaaaaaaa bir tek ben kaldım:KK59: :KK59: :KK59: :KK59: :KK59: :KK59: :KK59: :KK59: :KK59: :KK59:

sağolasın belenaycım.. Dualarım seninle..

Merhabalar, ben bu forum sayfasini okudugumda evet iste beni anlayacak arkadaslar burada diye düsündüm. Ben 4.5 yildir evliyim ve gecen sene bir bebegimiz olsun istedik. Cok zaman gecmeden hamile kaldim. Ama maalesef ona tam alismisken 2 ay sonra kaybettim. Ilk bebegim oldugu icin benim icin yikim oldu ve sonrasinda tabiiki beklemek zorundaydik. 2 ay yeterli bir süre dediler beklemek icin. Neyseki 3.5 ay sonra tekrar hamile kaldim. 3 ayim doldu riski atlattim derken meger 2.5 aylikken tekrar kaybetmisim bile. Tabii duygularim daha da agirlasti ne düsünecegimi bilemiyordum. Suan daha iyiym ama yazarken bile gözlerim yaslarla doluyor. Umuyorum isteyen herkese Rabbim saglikli hayirli evlatlar nasip etsin...

Merhabalar, ben bu forum sayfasini okudugumda evet iste beni anlayacak arkadaslar burada diye düsündüm. Ben 4.5 yildir evliyim ve gecen sene bir bebegimiz olsun istedik. Cok zaman gecmeden hamile kaldim. Ama maalesef ona tam alismisken 2 ay sonra kaybettim. Ilk bebegim oldugu icin benim icin yikim oldu ve sonrasinda tabiiki beklemek zorundaydik. 2 ay yeterli bir süre dediler beklemek icin. Neyseki 3.5 ay sonra tekrar hamile kaldim. 3 ayim doldu riski atlattim derken meger 2.5 aylikken tekrar kaybetmisim bile. Tabii duygularim daha da agirlasti ne düsünecegimi bilemiyordum. Suan daha iyiym ama yazarken bile gözlerim yaslarla doluyor. Umuyorum isteyen herkese Rabbim saglikli hayirli evlatlar nasip etsin...

Merhaba.Geçmiş olsun canım Allah bi daha yaşatmasın.Düşüklerinin nedeni belli oldu mu?

merhaba ilkay.seni tanımıyorum ama aynı şeyleri ben de yaşadım.üstelik benim bebeğim 4.5 aylıktı kaybattiğimde.cinsiyetini bile öğrenmiştim.hiç bir sorunum da yoktu.ağır bir üşütme geçirdimöksürmekten sancım geldi.çocuğum yaşamadı.Allah sabrını verdi ama hiç unutumaz.ilk bebeğimdi.şimdi Allahın izniyle tekrar denemeye başladık.inşallah olur da bir daha böyle bir acı yaşatmazz.hem de hiç kimseye.sanada Allah sabır versin.İnşallah sağlıklı bebeklerimizi kucağımıza alırız.

X