Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

fantastikacım ne guzel izne cıkman rahat rahat oturup bekleyeceksin bebisini :)

bende bugun bi tuhafım iki gundur bebeis pek oynamıyor acaba ben cok yoruldugum icin mi yoksa dr a mı gitsem kararsız kaldım

esteryam hemen kızayım sana, neden yoruyosun kendini bakayım, belki oğluşunda kızmıştır sana ondan durgundur iki gündür. bide pozisyonundan dolayıda sen her hareketini hissetmiyor olabilirsin, bence git bi dr.a gör miniğini için rahatlasın güzelim

çok geçmiş olsun canım, allah tekrar yaşatmasın. kürtaj olunmadıysa çok beklemeye gerek yok deniyor ama önemli olan senin kendini hazır hissetmen bence

kaydirigubbakcemile3 demek daha hamile kalmadan doğurtacaklardı seni suurcum, bende acayip doğum, bebek rüyaları görüyodum, o rüyalardan sonra bir iki aya gelmişti bebişim, ben ayrıca bu rüyadan senin çok kolay bi doğum yapıcağınıda çıkarıyorum tatlım, gör bak demişti dersin :)

gecmis olsun canim, ben düsük yapmadim, bebegim karnimda öldü ve kürtaj olmak zorunda kaldim..kendi dr um 2-3 ay bekleyin dedi, kürtaj yapan dr ise 1 reglinden sonra olabilir dedi.ben 3 ay bekledim ve bu ay bekleme sürem bitti..
cogu insan hic beklemeden de hamile kalip saglikli bebek dogurabiliyor .tabi ki vücudun ve hormonlarin kendini toparlamasi acisindan beklemekte yarar var diye düsünüyorum canim...yerimseniben

evet fantastika dr ne diyecek bakalım sende mi düşük yaptın canım

benim bozulmuş gebelikti, kürtaj olmuştum. 4 ay korunmuştum, sonrada bi 4 ay bebeğim gelsin diye beklemiştim. inan önemli olan sağlıkla gelmeleri, bizimle kalmaları. allahım her isteyene nasip etsin anneliği dilerim

Allah saglikli, kolay bir dogum nasibeder insallah:Saruboceq:
tabi ki sana da ..
bana müsade canim, isleri toparlayip gelirim yineyerimseniben

canım benımde karnımda ölmüştü düşük yapmadım ilaçla rahmı yumuşatıp aldılar elle kürtaja gerek kalmadı o yüzden az bir parça kalmıştı içerde onuda vakum gibi bişeyle çekti bakalım bized muhtamelen beklemenıze gerek yok diyecekler ama biz eşimle bir 3 ay bekleyelım diyoruz kı saglıklı bir gebelık olsun 2. allah nasip ederse adetın ne zaman geldi kürtajdan sonra canım

Bu arada canin acimadi mi elle -vakumla falan??

Benim adetim 32.gün geldi, sonra yavas yavas normale döndü.su an 27 günde bir adet oluyorum ama son iki reglim bayagi bir cok geldi, neden oldugunu anlayamadim..dr a sormak lazim..icim temizleniyor sanirimkaydirigubbakcemile3

sağol canım aminn diyorum bu güzel duan için Allah razı olsun..

Canım sanada çok geçmiş olsun. inşallah Rabbim aratmadan sağlıklı bi bebiş daha nasib eder sana, ve burada bekleyen heskerse...

merhaba arkadaşlar ben de 9 şubatta düşük yapmıştım. nisan ayında 3 ayım doluyordu. ben de korunmayı bıraktım ve şimdi de hamileyim. inş siz de en yakın zamanda bebişlerinize kavuşursunuz. şu an doktorum coraspirin,folbiol ve progestan verdi tekrar düşük olmasın diye inş sonuna kadar sağlıklı bir şekilde hamilelik devam eder. Rabbim sizleri de bebişlerinize kavuştursun.

Ayy ne güzel yaa inşallah sağsağlim alırsın bebişini kucağına.. kaç haftalık hamilesin canım. inşallah bende üç ay sonra hamileyim diye yazarım buradan :)

tebrik ederim canım..opuyorumnanaktanbenimde 3 ayım bu ay doldu , umarım önümüzdeki ay bende güzel haberler verebilirim sizlereyerimseniben

fantastikam sana da iyi tatiller olsun bebişinle birlikte
bize yazarsın demi ??özletme kendiniyerimseniben

günaydın güzeller nasılsınız tualina ve lightlife sizden başka uğrayan olmamış
herkese güzel bir hafta diliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…