Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

oyy benim dünür oğlana odamı yapmış ayy kız zevklidir benim dünürüm eminim oda çok güzel olacak
fantastika canım ya tembel oldum iyice pazwr günleri bile evde olup uyumak istiyorum ama inan evede bile olamıyorum hep ya abimde ya kardeşimde işler var gidip geliyoruz bana dinlenme yok yani canım ama inşallah ayarlıyalım birgün
tualina canım aynı şehirde olsk ne olaak hani buluşamıyoruzki:))ama senide görmek isterdim doğrusu ankaraya yolum düşerse sna uğrarım ben istanbula gidincede esteramı görücem kısmet bellimi olur belkimde görüşürüz
şuur nerelerdesin görünmüyorsun hamiş kaldında habermi vermiyon yoksam ay ne güzel olurdu ya
lightlife canım sen nasılsın gittimi doktora

slmmm kızlar kimse yokmu hemen doktorumu kanal d yi acın hamile kalmak için dr gürkan kubilaydı sanırım tarif vericekmişşş

gebe kalmak için:
demir:kırmızı et, kümes hayvanları....
tam tahıllı ekmek....
çinko (istidye, kuru fasulye, dana eti, peynir, mısır) özellikle kısırlık problemi olanlar için önemlimiş bu hem erkek hem bayan için yane....
antioksidanlar (yaban mersini, kıvırcık, biber).....
vitamin+mineral+lif (brokoli, kabak,bezelye) tüketilecekmiş kızlar.....

teşekkür ederim canım benim güzel dileklerin için, sen her halinle fıstıksın canım...ama malum hamilelik birz kiloyu etkiliyor tabi...hamişlik kilolarını atınca giyersin tatlım sende çıtır anne olarak :))) ah canım ah keşke olsa izmirde ama çooooook uzak...bende çok isterim seni beloşumu görmeyi tanımayı ama kısmet hiç belli olmaz :)))

bencede belli olmaz, belki sizin orda belki bizim burda buluşuruz bigün yaseminim, bide yüzyüze görüşürüz, çok güzel olur.

gebe kalmak için:
demir:kırmızı et, kümes hayvanları....
tam tahıllı ekmek....
çinko (istidye, kuru fasulye, dana eti, peynir, mısır) özellikle kısırlık problemi olanlar için önemlimiş bu hem erkek hem bayan için yane....
antioksidanlar (yaban mersini, kıvırcık, biber).....
vitamin+mineral+lif (brokoli, kabak,bezelye) tüketilecekmiş kızlar.....

tavsiyeler için sağol canım, beslenme çok öenmli gerçekten,

bu arada suurcum gerçekten nerdesiiinnnn, nerelere gittin mafoldumben
lightlifecim sende yoksun, son durum ne canım bizi haberdar et lütfen

oyy benim dünür oğlana odamı yapmış ayy kız zevklidir benim dünürüm eminim oda çok güzel olacak
fantastika canım ya tembel oldum iyice pazwr günleri bile evde olup uyumak istiyorum ama inan evede bile olamıyorum hep ya abimde ya kardeşimde işler var gidip geliyoruz bana dinlenme yok yani canım ama inşallah ayarlıyalım birgün
tualina canım aynı şehirde olsk ne olaak hani buluşamıyoruzki:))ama senide görmek isterdim doğrusu ankaraya yolum düşerse sna uğrarım ben istanbula gidincede esteramı görücem kısmet bellimi olur belkimde görüşürüz
şuur nerelerdesin görünmüyorsun hamiş kaldında habermi vermiyon yoksam ay ne güzel olurdu ya
lightlife canım sen nasılsın gittimi doktora

belenaycim burdayim canim opuyorumnanaktan
yok canim daha bebis yok.Olsa gelip söylemem mi hiç ! kürtajdan sonraki 3 ayimi bu ay doldurdum, haziranda güzel haberler vermeyi umuyorum yerimsenibenbizim ofiste tetkik vardi giremedim dogrudürüst buraya...gerci adam hala ofiste de ..kendi kendine calisiyor Allahtan zemuszemus tatil olunca evde rahat rahat girerim diyorum, evin isi bitmiyor, o bitse bile esimle evde oturmuyoruz.gecen haftalarda bisiklet almistik, bu aralar bisiklete biniyoruzhihoyyyt esim cok heves ediyordu bisiklet olayina..ama bebis önümüzdeki ay gelirse, bisiklet uzun süre apartmanimizi süsleyecek gibi görünüyor:1rolleyes:

sen napiyorsun, senden güzel haberleri ne zaman alacagiz bakalim??

fistiklar burdayim, hepinize selamlaaaaropuyorumnanaktan
az daha iyi haftalar diyecektim, dün tatildi ya bugünü de pazartesi saniyorum..zaten sabah da zar zor uyandim offff...hala sersem gibiyim yani...

bende yazdiklarinizi okuyordum..ne güzel odalar hazirlaniyor artik yavas yavas..cok keyifli olsa gerekyerimseniben Allah sag saglim bebislerinizi size kavustursun...darisi da biz gibilerin basina olsun...hihoyyyt

belenaycim burdayim canim opuyorumnanaktan
yok canim daha bebis yok.Olsa gelip söylemem mi hiç ! kürtajdan sonraki 3 ayimi bu ay doldurdum, haziranda güzel haberler vermeyi umuyorum yerimsenibenbizim ofiste tetkik vardi giremedim dogrudürüst buraya...gerci adam hala ofiste de ..kendi kendine calisiyor Allahtan zemuszemus tatil olunca evde rahat rahat girerim diyorum, evin isi bitmiyor, o bitse bile esimle evde oturmuyoruz.gecen haftalarda bisiklet almistik, bu aralar bisiklete biniyoruzhihoyyyt esim cok heves ediyordu bisiklet olayina..ama bebis önümüzdeki ay gelirse, bisiklet uzun süre apartmanimizi süsleyecek gibi görünüyor:1rolleyes:

sen napiyorsun, senden güzel haberleri ne zaman alacagiz bakalim??
oh oh yaşasın spor aman sen hamile kalda varsın süs olark apartmanı beklesin bisiklet bebiş doğunca kiloları vermen için ihtiyaç olacak o bisikletesempatiksalakcinni
bende bu ay ovulasyon testi aldım onu kullanıyorum birde ateş ölçme yöntemi tam gaz devam bakalım bu ay ne olur kısmet artık
arada bir ceee dede iyi olduğunu bilelimyerimseniben

oh oh yaşasın spor aman sen hamile kalda varsın süs olark apartmanı beklesin bisiklet bebiş doğunca kiloları vermen için ihtiyaç olacak o bisikletesempatiksalakcinni
bende bu ay ovulasyon testi aldım onu kullanıyorum birde ateş ölçme yöntemi tam gaz devam bakalım bu ay ne olur kısmet artık
arada bir ceee dede iyi olduğunu bilelimyerimseniben

Tamam canim ösletmem kendimi kaydirigubbakcemile3
esime dedim "ne aldik simdi bu bisikletleri 1-2 ay binmek icin mi!"esimde ayni senin gibi dedi."dogum sonrasi kilolari nasil verceksin, bol bol binersin iste" dedi.kafamçokkarıştı aklin yolu biryerimseniben

hayirlisi fistikcim sana da!hadi önümüzdeki aya birlikte sisirelim göbislerimizi kaydirigubbakcemile5

belenaycım nabeerrrr? :)
iyiym kuzum sen nasılsın anlat bakalım gittimi doktora

Tamam canim ösletmem kendimi kaydirigubbakcemile3
esime dedim "ne aldik simdi bu bisikletleri 1-2 ay binmek icin mi!"esimde ayni senin gibi dedi."dogum sonrasi kilolari nasil verceksin, bol bol binersin iste" dedi.kafamçokkarıştı aklin yolu biryerimseniben

hayirlisi fistikcim sana da!hadi önümüzdeki aya birlikte sisirelim göbislerimizi kaydirigubbakcemile5
sağol tatlım inşallah birlikte şişiririz dicem ama ben senden 1 -0 önde başlarım benim göbek zaten 4 aylık gebe göbeği gibi kilodan:kedi:

slm kızlar bende geldim... ben 20 gün önce kaybettim bebeğimi 4 ay beklemem gerekiyor nasıl gececek bilmiyorum ya çok zorr :KK43: diğerinin acısı ancak kardeşinin gelmesiyle hafifleyecekk.. Allah hepimize sağlıkla bebişler nasib eylesin...​

slm kızlar bende geldim... ben 20 gün önce kaybettim bebeğimi 4 ay beklemem gerekiyor nasıl gececek bilmiyorum ya çok zorr :KK43: diğerinin acısı ancak kardeşinin gelmesiyle hafifleyecekk.. Allah hepimize sağlıkla bebişler nasib eylesin...​

geçmiş olsun canım rabbim bir daha böyle acı yaşatmasın en kısa zamanda yine bir meleğin gelir inşallah 4 ay nedirki göz açıp kapayaa kadar geçer üzülme bende 3 ay korundum geçermi bu 3 ay diyordum ohoooo bir yılı geçti üç ayda ne:emir_bebek:bekliyorum sabırla zaman herşeyin ilacı canım sıkma canını

Sağol canım gececek inşallah buna inanıyorum.. Beterin beteri var sabır sabır sabırrr.. Seninde mutlu haberlerini alırız inşallah en kısa zamanda rabbim aratmasın daha fazla...​

çok geçmiş olsun canfezamcım allah en hayırlı zamanda sağlıkla kucağına alacağın bi bebiş kondursun göbeğine, inan zaman öyle hızlı geçiyoki, 4 ay dediğinden hiçbişey anlamıcaksın gör bak.

fantastikacım ne guzel izne cıkman rahat rahat oturup bekleyeceksin bebisini :)

bende bugun bi tuhafım iki gundur bebeis pek oynamıyor acaba ben cok yoruldugum icin mi yoksa dr a mı gitsem kararsız kaldım

cok gecmis olsun canim.inan zaman öyle hizli geciyor, anlamayacaksin bile 4 ayi...
17 subatta bende bebegimi kaybettim ve "3 ay nasil gecer" diyordum ve evet o ay bu ay ..geldi bile...önemli olan saglik...sen kendini toparlamaya bak canim simdi, sonrasi hayirlisiyla bebis gene gelir yerimseniben

Merhaba kızlar benımde salı gÜnÜ alındı bebegım 10 haftalıktı ne kadar beklememız konusunda bıŞey demedı henÜz dr konuŞacagız Önumuzdekı hafta ama rahım acık oldugundan hemen hamıle kalma sansı yÜksekmıŞ Öyle duydum bırÇok kıŞıden hayırlısı bakalım aynı Şeylerı yaŞamak ıstemıyoruz onun ıÇın dr hemen yapabılırsınız desebıle bız 3 ay beklemeyı dÜŞÜnÜyoruz kÜrtaj olmadım ben gerek kalmadı kendı geldı herŞey

günaydın canım arkadaşlarım benim, bugün son günüm izne çıkıyorum artık, tuhaf hissediyorum kendimi

günaydiiiinopuyorumnanaktan
canim artik dogum iznin basliyor desene!!senin adina heyecanlandim bak simdi..neden böyle dedim gecen gece rüyamda doguma gidiyordum, nasil heycanliyim anlatamam, ne olacagini ne yasayacagimi bilmeden... ama hamile degilmisim..neyse hastaneye vardik, rahim acilmis mi diye bakiyorlar evet evet acilma var deniyor.ben yirtiyorum kendimi, benim karnimda bebek yok hamile degilim diye...cok komikti ..o heyecani yasamadim dersem yalan olur.
bu arada bi tarafim acik kalmis galibasırnaşık şey

X