Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

:) niyeküne? izne çıkmana az kaldı ve artık işe gelmek istemiyorsun ondan böyle sendrom yaşıyorsun deelmi? :))

kizlarr iyi haftalar, bende burdayim...opuyorumnanaktan
bugün bende zar zor geldim ise..:bbo:nasil gececek gün diyordum ama öglen olmus bile...birazdan mama yemege gidicegiz ...cabucak aksam olsun da, evimize gidelim..afiyet olsun herkesecokacimcoook

slm fıstıklar. ne var ne yok bakalım. evdeyim ben artık, miskin miskin yatıyorum..
tualinacım neden yoruldun hayatım, düğününüz bu haftasonuydu dimi, nasıl geçti canım

slm fıstıklar. ne var ne yok bakalım. evdeyim ben artık, miskin miskin yatıyorum..
tualinacım neden yoruldun hayatım, düğününüz bu haftasonuydu dimi, nasıl geçti canım

selam canimopuyorumnanaktan
ooh ne güzel ..tatilin keyfini çikar, bizim icin de dinlen yerimseniben
bu arada dogumdan sonra ne kadar izinli olacaksin fantastikacim??

canım tadını çıkar tatilin prenses seni çok yoracak çünkü:)) bu hafta sonuydu canım düğünümüz, çok güzeldi süper stres attım ve çok yoruldum malum il dışı olunca yol yorgunluğuda oldu ama değdi anneciğimide gördüm :)) doğum için tarih verdimi canım doktorun ne zaman olacak...

merhaba arkadaşlar bende 30. aralıkta kürtaj oldum. bebeğimi 5 haftalıkken düşürdüm maalesef. banada doktor en az 3 ay korun dedi, hatta 4-5 ay korunsan daha iyi dedi. tabi ilk aylarda çook zor oldu. hatta eşimle kavga ediyorduk korunmamak için, zor bir dönemdi.

3 ayı doldurmadan adetim düzensizleşti. önce çok aşırı kanamam oldu, sonraki ay 3 hafta gecikti :kızgın: bu ay adet düzenleyici kullandım... 2-3 aydır deniyoruz ama galiba düzensizlikten ve tabiki bu kadar stres yapmaktan hamile kalamıyorum :KK43:

hatta bu ay o kadar kaptırdım ki, kürler, yumurtlama günü, ateş ölçümü bilmem ne hepsini yaptım. ama yine yok...

rabbim hayırlısını versin, bu ay herşeyi bıraktım hatta bu ay olmasada olur yazdan sonraya kadar özel bişey yapmicam, Rabbim isterse olur zaten ...

merhaba arkadaşlar bende 30. aralıkta kürtaj oldum. bebeğimi 5 haftalıkken düşürdüm maalesef. banada doktor en az 3 ay korun dedi, hatta 4-5 ay korunsan daha iyi dedi. tabi ilk aylarda çook zor oldu. hatta eşimle kavga ediyorduk korunmamak için, zor bir dönemdi.

3 ayı doldurmadan adetim düzensizleşti. önce çok aşırı kanamam oldu, sonraki ay 3 hafta gecikti :kızgın: bu ay adet düzenleyici kullandım... 2-3 aydır deniyoruz ama galiba düzensizlikten ve tabiki bu kadar stres yapmaktan hamile kalamıyorum :KK43:

hatta bu ay o kadar kaptırdım ki, kürler, yumurtlama günü, ateş ölçümü bilmem ne hepsini yaptım. ama yine yok...

rabbim hayırlısını versin, bu ay herşeyi bıraktım hatta bu ay olmasada olur yazdan sonraya kadar özel bişey yapmicam, Rabbim isterse olur zaten ...

Geçmis olsun canim, malesef kürtajdan sonra vücut düzeni, hormonlar degisiyor..muhtemelen dr lar o yüzden dr lar 3-4 ay korunun diyorlar.. .benimde son 3 reglim ilk iki gün simsiyah, sonraki günler de yogun geliyor ve regl bitmesi 7 günü buluyor ki hiç böyle olmazdi..

kürtajdan sonraki 3 ayimi bitirdim, bu ay calismalarimiza basladik, Allahtan hayirlisini diliyorum..Umarim isteyen herkes bebis sahibi olsun:Saruboceq:

Selam kızlar nerelerdesiniz ya..kimseler gelmemiş suurdan başka...ben yoğunum çalışıyorum...eceden haber var mı kızlar...

Selam kızlar nerelerdesiniz ya..kimseler gelmemiş suurdan başka...ben yoğunum çalışıyorum...eceden haber var mı kızlar...

tualinacim sen ve ben variz galiba ..kimseleri göremedim baska??bugün islerim hafif bende buralarda takilmaktayimguclubacismile

slm kızlarr, nasılsınız bakalım

selam canimopuyorumnanaktan
ooh ne güzel ..tatilin keyfini çikar, bizim icin de dinlen yerimseniben
bu arada dogumdan sonra ne kadar izinli olacaksin fantastikacim??

doğumdan sonra 11 haftam olucak inşallah suurcum, 3 hafta daha çalıştım, 8 haftaya ekledik onuda. bu haftam çok miskin geçti, hep evdeydim bitek yürüyüşlere çıktım okadar. haftaya tamizlik başlıyor evde, salıya inşallah kızımızın odası gelicek, biraz yorucu bi hafta olucak ama olsunnn

canım tadını çıkar tatilin prenses seni çok yoracak çünkü:)) bu hafta sonuydu canım düğünümüz, çok güzeldi süper stres attım ve çok yoruldum malum il dışı olunca yol yorgunluğuda oldu ama değdi anneciğimide gördüm :)) doğum için tarih verdimi canım doktorun ne zaman olacak...

oohh allah içine sindirsin tualinacım, anneciğini görmene değmiştir o yorgunluk gerçekten. benimde annem 1 aydır falan yazlıkta, haftaya gelicek, ama çok özldim bende valla meğer ne kadar yardımcıymış bana. doğum temmuzun ilk günlerinde bekleniyor inşallah, bi dahaki randevu 37. haftada muhtemelen herşey netleşir, dua edin benim için canım arkadaşım. bu arada bende eceyi çok merak ediyorum, oğlunu çoktan almıştır kucağına, ama netleri yok evde ondan giremiyo sanırım.

allah hepimise hayırlı evlatlar saglıklı günler nasip etsin bende 1 kez düşük yaptım ve sizler gibi bende bekliyorum inş hayırlı haberler veririz birbirimize morelinizi yüksek tutun öpüyorum

selam kizlar bisi sorcam. Kürtajdan sonra bugün 31.günüm ve hala adet olmadim hicbir belirtide yok yakin zamanda gelecek gibi görünmüyor. Endiselenmeye basladim. Siz kürtajdan kac gün sonra rgl oldunuz?

günaydın kızlar....naber nasılsınız...hafta sonu bol bol gezdim ve tyemizlik yaptım malesef , temizliğe gelen ablam rahatsızlanmış gelemiyecek işler bana kaldı , hatta salonu bu akşam temizleyeceğim :))
fantastikan canım dualarım sizinle canım, keşke yakın olsakta yardıma gelseydim çok sevmem temizlik yapmayı ama hatrına yapardım inan:))

günaydın kızlar....naber nasılsınız...hafta sonu bol bol gezdim ve tyemizlik yaptım malesef , temizliğe gelen ablam rahatsızlanmış gelemiyecek işler bana kaldı , hatta salonu bu akşam temizleyeceğim :))
fantastikan canım dualarım sizinle canım, keşke yakın olsakta yardıma gelseydim çok sevmem temizlik yapmayı ama hatrına yapardım inan:))

CANIM bence sen kendini fazla yormasan diyorum hani

allah hepimise hayırlı evlatlar saglıklı günler nasip etsin bende 1 kez düşük yaptım ve sizler gibi bende bekliyorum inş hayırlı haberler veririz birbirimize morelinizi yüksek tutun öpüyorum

geçmis olsun canim, insallah birgün biz de güzel haberler verecegiz.yerimseniben

selam kizlar bisi sorcam. Kürtajdan sonra bugün 31.günüm ve hala adet olmadim hicbir belirtide yok yakin zamanda gelecek gibi görünmüyor. Endiselenmeye basladim. Siz kürtajdan kac gün sonra rgl oldunuz?

selam canim, öncelikle geçmis olsun.ben kürtajdan sonra tam 32. gün regl olmustum, 40 güne kadar normal..ondan sonra dr a görün derim.

bu arada sen "nisan ayinda hamile kalmak isteyenlerde" yazisiyormuydun?

X