Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

amin amin hayatim...en kisa zamanda bize de olsun:Saruboceq:

kimsecikler gelmemiş hoşgeldin belenay nasılsın canım günaydın iyim belenay sen nasılsın bende iyiym belenay sağol hadi ben çıkıyorum öpüldünüz

kızlar günaydın bugün adet oldum. akşamda eşime söylemiştim bugün gidecektik kan testine sizi de ümitlendirdim özür dilerim hamile değilmişim. hayırlısı artık... bir daha kan testi ile kesinleşmeden kimseye söylemicem.

aaa canım test yapmamışmıydın sen hayırlısı hakkında bir dahaki aya inşallah:Saruboceq:

ligtlifecim olsun hayatım, sakın bozma moralini biz gelecek ayda seviniriz. senin testte çıkmışmıydı çift çizgi

kimsecikler gelmemiş hoşgeldin belenay nasılsın canım günaydın iyim belenay sen nasılsın bende iyiym belenay sağol hadi ben çıkıyorum öpüldünüz

canıım süpersin sabah sabah güldürdünya beni tez vakitte rabbimde seni güldürsün beloşum :))

hayırlısı olsun hakkında canım...bir dahaki aya daha çok seviniriz ...

caniiiim hiç üzme kendini tamam mi! herseyin hayirlisi...önümüzdeki ay bakarsin birlikte hamile kalirizyerimseniben
üzülmüyorum suurcum hayırlısı diyorum ama 8 gün gecikmesi kafamda soru işareti yarattı inşallah norma bi adettir. buarada ben adetim bitsin sekine duasını okucam sana da yazayım belki sana da vesile olur :) internetten araştırırsan bulursun. Ben buldum ama bulduğum yerde n kopyalayamıyorum.

lightlifecim, gerçekten tuhaf iki kez testte çift çizgi çıkması, adetin nasıl her ayki gibimi. ama ne olursa olsun hiç önemli değil inan, önemli olan sağlıkla gelmeleri tatlım, ha bu ay ha bi dahaki ay, allahım bütün dualarını kabul etsin dilerim.

adetim daha çok ve parça parça pıhtı şeklinde ve sancılı bu da beni korkutuyor. ayrıca sancıyla birlikte miğde bulantısı var bi de burnuma herşey kokuyor.

Ama belkide bu yerlesme kanaması

ama yerleşme kanaması bukadar olmaz sanırım? normalden daha yoğun ve fazlaydı bugün az geliyo pıhtı falan yok. bugün test yapıcaktım çok sıkışık olduğum için sabah dayanamadım eşimin gitmesini beklemeden tuvaletimi yaptım :) yarın sabah çok sıkışık olmazsam yapıcam :) belki üztüne görme olabilir diyorum. ama gönlüm negatif çıkmasından yana. çünkü dış gebelikmi mol gebelikmi bozulmuş gebelik mi içimde parça kaldı vs. düşünmektense negatif olup sağlıklı şekilde bu ay çalışamalra başlamak daha iyi gibime geliyo.

hayırlısı olsun hakkında canım...bir dahaki aya daha çok seviniriz ...
napim nazlım bktım kimse yok kendi kendime hal hatır sordum oda bişey dimi amazemuszemus opuyorumnanaktan Şeniz

caniiiim hiç üzme kendini tamam mi! herseyin hayirlisi...önümüzdeki ay bakarsin birlikte hamile kalirizyerimseniben
amiiiiiiin benide alın kız aranıza bende bende önümüzdeki aya gelim yanınıza hep beraber hamiş kalalım cümbürcemaatkaydirigubbakcemile3

amiiiiin arkadaşımopuyorumnanaktan

adetim daha çok ve parça parça pıhtı şeklinde ve sancılı bu da beni korkutuyor. ayrıca sancıyla birlikte miğde bulantısı var bi de burnuma herşey kokuyor.
lightlife canım söylemek istwemem ama parç parça ve sancılı geldiyse düşük yapmış olabilirsin canım sen ihmal etmeden git bi doktora lütfen

lightlifecim bi dr a gitsen mi acaba?
nasılsın dünürüm özzledim seni senin gelin nazlı hala gelmem diye inat ediyor hele senin oğlan bi doğsun belkim oğlanı görürde canı gelmek ister kaçırmayayım böle yakışıklı oğlanı derdelikafadulden

öyle tabi ki! herseyin hayirlisi...
bayagi bi gecikmis adetin de aslinda??hep böyle gecikme yasarmiydin peki??
bende arastirayim duayiyerimseniben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…