Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

selam kızlar,
3. düşüğüm oldu nisan ayında. şimdi tahlil sonuçlarımı bekliyorum. bakalım nasıl çıkcak.(kromozom ve pıhtılaşma)

selam kızlar,
3. düşüğüm oldu nisan ayında. şimdi tahlil sonuçlarımı bekliyorum. bakalım nasıl çıkcak.(kromozom ve pıhtılaşma)

çok çok geçmiş olsun rüyanaz...ne diyeceğimi bilemiyorum, üzülme desemde olmuyor, Allah sabır ve sağlıklı bir bebek versin:Saruboceq:

hoşbulduk suur dün hoşgeldin demişsin ben bugün cvp veriyorum :) nasılsın?

iyiyim hayatım, sen nasılsın?
bugün eski bir arkadaşımı ağırladım evimde...benden çok önce evlenmiş ve biri 10 diğeri 5 yaşında iki kızı var.çok keyfili vakit geçirdik.Dedim ki kendime "kızım sibel, sen bayağı bir geçikmişsin çocuk isinde !" ben daha hamile bile değilim:1shok:

ne yapalim işte herşey kısmet...bilmiyorumkismile

Kızlar anneler gününüzü de kutlarım bu arada..sevgilerimi ve öpücüklerimi gönderiyorum sizlereopuyorumnanaktan

sağol suur.
sanada geçmiş olsun. çok zor bir süreç. Allah hepimizin yardımcısı olsun.
Sağlığımız yerinde olsunda inşalahh zamanı gelince bebişlerimize kavuşuruz sağlıcakla.
kızlar havalara dikkat edin. ben 1 haftadır yatıyorum. çarpıldım ve hala düzelemedim.

günaydın kızlar, iyi haftalar herkese.. geçmiş anneler gününüz kutlu olsunn a.s.

suurcum geç olsun güç olmasın, sende bugüne kadar dolu dolu yaşadın hayatı eminim, şimdi sıra çocuk sahibi olamaya geldi, bence hiçte geç değil.. nasılsın bu arada canım

selam kızlar,

çok geçmiş olsun ruyanaz, dilerim tahlil sonuçlarında gayet iyi gelir ve en yakın zamanda yeniden sağlıkla hamile kalır bebeğini kucağına alırsın..

günaydın kızlar...nikime bakıp beni yeni sanmayım çok eskilerdenim :))az kaldı aranıza dönmeye...öpüyorum hepinizi...

Günaydın kızlara.s. Benim de geçen yıl bir kaybım oldu. Burayı hep takip ederdim,yazamasam da. Şimdi doğal yoldan bebişlerime hamileyim 9 ay sonra.İnşallah sağlıkla kucağıma da alırım ve buradaki tüm hamile arkadaşlarım.
Tüm bekleyen arkadaşlarımın da Allah kucaklarını doldursun hayırlısıyla:Saruboceq::Saruboceq:

günaydın kızlar...nikime bakıp beni yeni sanmayım çok eskilerdenim :))az kaldı aranıza dönmeye...öpüyorum hepinizi...
kimsi ben tanıyamadım ama ya tuğbamı kobramı yoksam kim üfff bilemedim ama

günaydın kızlar
günaydın şeker nasılsın bakalım takip çizelgene baktımda maşallah 41 kere hastayım azmine

dört gözle bekliyoruz seni can arkadaşım benim..

günaydın güzelim
fantastikam nasılsın güzel anniş neler yapıyorsun izine çıktınmı yoksam daha varmı özledim hepinizi ve burdaki eski günleri bütün kıslzr toplansada eski günlere dönsek

canım tebrik ederim rabbim hayırla ve sağlıkla kucağınada almayı nasip eder inşallah sendemi yıl bekledin bende bir yılı geçti ama benim hala gelmedi bebişim gelir inşallah umutla bekliyorum

esteryam sen nasılsın güzel anniş kız unutmadın dimi oğluna alıcn benim kızı tabi benim kız gelmeye niyetlenirse:))

birperi canım sen nasılsın şimdi demirle meşgulsün fotolara baktım maşallah çok tatlı olmuş rabbim nazarlardan saklasın

sabina canım sen nasılsın tabi sende simay cimcimesiyle haşır neşir oluyorsun mutlaka ama varya tam bir afet olacak senin kız maşallah rabbim nazarlardan korusun

ececim sen nasılsın canım merak ettim kız doğum yaptınmı yoksam rabbim bir avazda kurtarsın yapmadıysan yaptıysanda rabbim analı babalı büyütsün inşallah

suur canım sen nasılsın canım sen ben lightlife kaldık bekleyen amma nazlı çıktı bizim bebeler hele bi gelsinler bak ben ne yapacağım onlara rabbim bizede nasip etsin inşallah hayırla ve sağlıkla

maşallah, tebrik ederim canım allah sağsalim kucağına almayı nasip etsin hepimize.. ve allahım isteyen herkese nasip etsin bekletmeden aratmadan dilerim

fantastikam nasılsın güzel anniş neler yapıyorsun izine çıktınmı yoksam daha varmı özledim hepinizi ve burdaki eski günleri bütün kıslzr toplansada eski günlere dönsek

iyiyim belenayım hatta seni gördüm daha iyi oldum opuyorumnanaktan sen nasılsın tatlım nasıl gidiyor diet, ben henüz çıkmadım izne 3 hafta erteledim, 24 ünde başlamış olucak inşallah raporum.. ayrıca bende çok özleidm eski günleri o sohbetleri :a015: Ecenin doğumu haftaya bekleniyodu ama hiiç belli olmaz tabi belkide almıştır oğlunu kucağına opuyorumnanaktan bide kobrayı çok merak ediyorum ben

sağol tatlım ama ben bu kiloyu 1 senede vardim.. çoooookk uzun zaman aldı yani :)

ben geldim belenaycım ama kimse yok her zamanki gibi.. ben facede giremiyorum şirketten, akşamları da girmiyorum artık pek, hiiiiç görüşemiyoruz yani. mafoldumben

oyyy benim nazlı kelebeğim kız nerelerdesin sen bakim facede olmasa hiç görüşemiyeceğiz canım ya hepinizi çok ama çok özledim diş tedavin bittimi
ya herkes gelsin eskisi gibi toplanalımmafoldumben

canım benim...bende seni çok özledim...bitti diş tedavim ama çok zorlandım beloşum hala ağrılarım oluyor...öpüldünüz hepiniz...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…