Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

napim nazlım bktım kimse yok kendi kendime hal hatır sordum oda bişey dimi amazemuszemus opuyorumnanaktan Şeniz

amiiiiiiin benide alın kız aranıza bende bende önümüzdeki aya gelim yanınıza hep beraber hamiş kalalım cümbürcemaatkaydirigubbakcemile3

amiiiiin arkadaşımopuyorumnanaktan

lightlife canım söylemek istwemem ama parç parça ve sancılı geldiyse düşük yapmış olabilirsin canım sen ihmal etmeden git bi doktora lütfen

nasılsın dünürüm özzledim seni senin gelin nazlı hala gelmem diye inat ediyor hele senin oğlan bi doğsun belkim oğlanı görürde canı gelmek ister kaçırmayayım böle yakışıklı oğlanı derdelikafadulden

gel gel sende gel yerimseniben

günaydın kızlarr.

esteryacım uyku düzeni alt üst oluyor dimi insanın. bu hafta benim maşallahım var gece gündüz bıraksalar 24 saat uyurum, geçen hafta böyle değildi ama.

günaydın kızlar...esteryam resimlerine bayıldım kuzum ne kadar güzel bir hamiş oldun sen ya...maşallah sana kız :)) fantastikayı göremedim birtek ben hamiş halini :KK43:(((

sabah sabah annemede cok sinir oldum kızlar, kocam yurtdısına gitti persembe donecek, annemle babamı bana getirdim , gece dolasıp durmusum sabaha karsı biraz uyumusum gozumu actım annem ayyyy ev cok dagılmıs civisi cıkmıs iyice demezmi? stobe tobe sabah sabah zaten belim agrıyor oram buram agrıyor.. :KK43: zaten hafta ici calısıyorum hafta sonuda ek is yapiyorum, bir kuzenimle birlikte ambalajı hasar gormus fakat %100 orjinal parfumleri alıp satıyoruz.. sabah sabah cok canımı sıktı ya

sabah sabah annemede cok sinir oldum kızlar, kocam yurtdısına gitti persembe donecek, annemle babamı bana getirdim , gece dolasıp durmusum sabaha karsı biraz uyumusum gozumu actım annem ayyyy ev cok dagılmıs civisi cıkmıs iyice demezmi? stobe tobe sabah sabah zaten belim agrıyor oram buram agrıyor.. :KK43: zaten hafta ici calısıyorum hafta sonuda ek is yapiyorum, bir kuzenimle birlikte ambalajı hasar gormus fakat %100 orjinal parfumleri alıp satıyoruz.. sabah sabah cok canımı sıktı ya

sıkma canını kuzum bi zahmet çiviyi geri çaksan anne deseydin ya güzel hamiş :)) kuzum çok yorma kendini...erken doğurursun bak demedi deme :)

esteryam annenin söylediğinde bişey yok be gülüm sen hamilelikten biraz alınmış olmayasın he hem desin canım hem desin hemide yapsın çıkan çivileri toplasın tek tek ne yapalım hem hamiş hem çalışınca böle oluyor tabi anneeeeee üsme bizim esteryamızı yaaaaa

merhaba kızlar benimde dün 11 aylık bebegım alındı karnımda ölmüştü ilaçla alındı kürtaja gerek kalmadı çok bitkin haldeyım cok istiyorum bebek dr henüz konuşmadık ne kadar beklememiz konusunda umarım fazla beklemeden hayorlısıyla hamile kalırım yıne fikirlerinizi beklıyorum

merhaba kızlar benimde dün 11 aylık bebegım alındı karnımda ölmüştü ilaçla alındı kürtaja gerek kalmadı çok bitkin haldeyım cok istiyorum bebek dr henüz konuşmadık ne kadar beklememiz konusunda umarım fazla beklemeden hayorlısıyla hamile kalırım yıne fikirlerinizi beklıyorum

canım öncelikle geçmiş olsun rabbim bir daha böyle bir acı yaşatmasın 11 aylık derken sanırım haftalık yazacaktın yanlış oldu:)burda bi çoğumuz en az üç ay korunduk kürtajdan sonra tabi doktorun ne diyecek onu bilemeyiz aslında kadının kendini hazır hissetmesi önemli olan bir iki aydada rahim kendini toparlıyor sabırlı ol ve doktorunu dinle canım tekrar geçmiş olsun umarım en kısa zamanda tekrar kavuşursun meleğineŞeniz

günaydın fıstıklar..

esteryam naptın hayatım, hala kızgınmısın annene, senin şimdi işin çivi çıkarmak annenin görevide toplamak napalım ama. sen keyfine bak canım benim zaten ne kaldı şurda

tualinam ilk fırsatta yüklücem yine buraya bikaç foto senin için söz güzel arkadaşım benimm

belenayım anlaşıldıki bizim buluşmaya ben, bebeğim karnımda değil kucağımda gelicem böyle giderse :)) amma üşengeçiz bi yaww. haftaya izne ayrılıyorum bigün çıkıp gelsene bize ne güzel olur.

günaydın kızlar...tatil sonrası çekilmiyor iş :KK43:( zor geldim sürüne sürüne ...ne olacak benim bu halim ...hafta sonu ankaradayım düğündeyim kzılar , kuzenim evleniyor , canım annemde gelecek ...dün bir elbise aldım düğün için inşallah yağmurlu olmaz hava saten elbisem çünkü...harikam ne güzel beloşumla aynı şehirdesiniz, bırak burayı ankarada bile yok bizim kızlardan biri, bir ayagım ankarada ne güzel olurdu buluşurduk :)))

kızlar gunaydın dun oglumun odasını hazırladık , önce duvarlarını boyadık sonra yeslestirdik..

abisinin genc odası takımı vardı onu yerslestirdik simdi birde park yatak alıcaz yatsın 2 yasona kadar sonra abisinin karyolasında devam eder :) duvarlarına stricerler alıcam bide cok guzel olacak :)
Ama fena yoruldum her yerim agrıyor walla

tualinacım bi ayağında izmirde olsaydı asıl o zaman çok güzel olurdu :) çok isterdim seni görmeyi.. elbiseni güle güle giy tatlım, eminim çok yakışmıştır, bu hafta hafif yağmurlu geçicek diye duydum ben ama işte yaz yağmuru nolcak hemen gelir geçer, senin güzelliğine hiçbişey gölge düşüremez. bende haftasonu bi elbise beğendim ama biraz mini doğumdan sonra giyerim dedim, zavallı ben hemencik eski halime dönüceğimi sanıyorum, baktım bacaklarım topik olmuş, yakıştıramadım kendime almadım :KK43:(

esteryam huzurla yatsın oğluşun odasında, mışıl mışıl uykular çeksinn, demek kocan boşalttı odayı sonunda yani :)) .. bizimde ay sonu gelicek odamız bakalım odayı boyadık boşalttık bekliyo öyle. duvar sticerlarını bende çok beğeniyorum, bi site var nette çok güzel modeller var orda

esteryam huzurla yatsın oğluşun odasında, mışıl mışıl uykular çeksinn, demek kocan boşalttı odayı sonunda yani :)) .. bizimde ay sonu gelicek odamız bakalım odayı boyadık boşalttık bekliyo öyle. duvar sticerlarını bende çok beğeniyorum, bi site var nette çok güzel modeller var orda

hangi site o yavrukus

tualinacım bi ayağında izmirde olsaydı asıl o zaman çok güzel olurdu :) çok isterdim seni görmeyi.. elbiseni güle güle giy tatlım, eminim çok yakışmıştır, bu hafta hafif yağmurlu geçicek diye duydum ben ama işte yaz yağmuru nolcak hemen gelir geçer, senin güzelliğine hiçbişey gölge düşüremez. bende haftasonu bi elbise beğendim ama biraz mini doğumdan sonra giyerim dedim, zavallı ben hemencik eski halime dönüceğimi sanıyorum, baktım bacaklarım topik olmuş, yakıştıramadım kendime almadım :KK43:(

teşekkür ederim canım benim güzel dileklerin için, sen her halinle fıstıksın canım...ama malum hamilelik birz kiloyu etkiliyor tabi...hamişlik kilolarını atınca giyersin tatlım sende çıtır anne olarak :))) ah canım ah keşke olsa izmirde ama çooooook uzak...bende çok isterim seni beloşumu görmeyi tanımayı ama kısmet hiç belli olmaz :)))

esteryam...oğluşun güle güle yatsın odasında eminim çok güzel olduğuna...zevkli bir annesi var onun çünkü..tamamlanınca resimlerini koyun kızlar merak ederim ben...

X