Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

Oglusum iyi cnm cok sukur ama henuz isim bulamadık bugunlede sinirlerim tepemde babasıyla kavga edip durmaktan isim meselesini konusamadık..

yok canım geç kalmamış oluyosun 32+0 alınıyor.

teşekkür ederim ececimm. sana bişey daha sorucam canım ya benim iki gündür öğleden sonra başlayan akşama çok şiddetlenen kalça ağrılarım oluyor, kramp gibi böyle bacağımı zor hareket ettiriyorum canım çok yanıyor.. oluyomu canım sendede öyle şeyler.. kalsiyum falanda alıyorum ama

evet suurcum cumalara bayılıyorum valla, çok mutluyum.. sen nasılsın canım alsancakta havalar nasıl ) çok severim ben alsancağı, en çok gittiğim yerdir

canım benimde oluyor çok oturmaktan arada ayağa kalk gez biraz geçiyor çünkü resmen kitlenmiş gibi oluyorsun.birde magnezyum içmen gerekebilir doktoruna sor çok şidettliyse eğer.

hayirli cumalar arkadaslaaaar opuyorumnanaktan
nabersiniz? umarim herkesin keyfi yerindedir.
gerci cuma bugün, herkes keyiflidir tabi ki:dance:

sanada canım evet cumalar çok güzel .
sen nasılsın keyfin nasıl?

evet suurcum cumalara bayılıyorum valla, çok mutluyum.. sen nasılsın canım alsancakta havalar nasıl ) çok severim ben alsancağı, en çok gittiğim yerdir

bende iyiyim canim:)))sabah hava ilikti, öglen mutelemelen cok daha güzel olur diye düsünüyorum...Ama aksamlari temkinli olmak lazim, hava serinliyor hafiften..:bbo:
ben de Alsancak'i cok severim,hep civil civil...özellikle böyle havalarda yerimseniben

benimde adetime 2 gün kaldi bakalim, hem gelecekmis gibi bir his duyuyorum, hem de gelmeyecekmis gibi..garibim biraz:uhm: ne regl belirtisi var ,ne de hamilelik belirtisi var üzerimde...ovulasyon günüm oldugunu tahmin ettigim günlerimde biraz kasik agrisi ve batma yasadim.simdi de cok hafif, belli belirsiz kasikta agri gelip gidiyor...hamileligimde de böle olmustu, hep regl olacagimi saniyordum, adet tarihi gecince anladim adet degil, bebek varmis megerse..:1rolleyes:
bu ay olmazsa üzerine cok düsmeyecegim, kendime söz verdim.ne zaman kismet olursa gelsin, bakalim bebisim...

benim de keyfim yerinde hayatim, sizleri okuyorum ve neler yasadiginiza sahit oluyorum , arti gelecekte, bende neler yasayabilecegimi kestirmeye calisiyorum yerimseniben

bu arada birden fazla kisinin mesajina cvp vermek icin nasil alinti yapiliyor.??ben bir türlü beceremedim de!!

hayırlısı suurcum
fantasticacım geçmiş olsun tatlım neden doktoruna danışmıyorsun? herkezin hamilelik sırasında yaşadıkları farklıdır canım yaa.. doktoruna sorsana.hem için rahatlamış olur..

suurcum cevap vermek istediğin mesajın alıntında alıntı yap yazısının yanında mo diye bişey var ona tıklıyorsun sonra hangi mesajlara cevpa vermek istiyorsan hepsinde mo yu tıkla en sonki mesajda alıntı yapa tıklayınca cevap verme kutucuğu açılıyor :) oute yazısından sonraki yerlere cevap yazabilirsin :)

canım benimde oluyor çok oturmaktan arada ayağa kalk gez biraz geçiyor çünkü resmen kitlenmiş gibi oluyorsun.birde magnezyum içmen gerekebilir doktoruna sor çok şidettliyse eğer.

magnezyum içiyorum ececim hani o suya karıştırılanlardan ama günde 1 tane, iki demişti dr oysa.. evet oturmakta tetikliyor ama benimki geçmiyor kolay kolay sabah geçmiş oluyor, bugün ikici gün böyle oluyor, haftaya hastaneye gidicem söyliyim dr.a en iyisi

hayırlısı olsun suurcum, sağlıkla gelsin büyüsün sonra kucağına gelsin inşallah ve inşallahhh bi kutlama yaparız bu ay bebişin için ama dedğim gibi bu ay olmazsa gelecek ay olur, rahat olmak en güzeli canım

suurcum hani alıntı yap yazısının yanıda bi kutucuk daha var yazıların altında, galiba 'MQ' mü ne yazıyodu, oraya tıklıyosun canım hangi mesajlara cevap yazacaksan, en sonda alıntı yap diyosun, işlem tamammm

teşekkür ederim lightlifecimm çook haklısın aslında ama varya hemen dr.u aramakta kolay değil :kedi: yani hani ben bide zırt pırt aradım adamı tamammı şimdi kramplar için utandım aramaya alsanaalsanasmile ama pzt gidicem tahliller için hastanede görürüm onuda sorucam mutlaka canım Şeniz

eve canım ondan ihmal etme onu.bazen benim yattığım yerden kalkamıycak kadar oluyor ama dediğim gibi yürüyş yapınca geçiyor. sen yinede gittiğinde doktoruna mutlaka sor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…