Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

ececim sorma dün hemoroidim oldu bitane nurtopu gibi bilmiyorumkismile neden oldu anlamadım ama bugün sanki daha iyi geçicek galiba çabuk :Saruboceq:
sen nasılsın canım

ececim sorma dün hemoroidim oldu bitane nurtopu gibi bilmiyorumkismile neden oldu anlamadım ama bugün sanki daha iyi geçicek galiba çabuk :Saruboceq:
sen nasılsın canım

aa geçmiş olsun uzun zaman kabızlık çekince oluyor diye biliyorum zorlamadan oluyormuş inşallah geçer.kuru kayısı ye zorlamayı engelliyor.

bende iyiyim şafak sayıyorum :)) c.tesi oğluşumu görücem.sonra 1 hafta daha çalışıp izne çıkıcam .

evet zorlamadan oluyomuş, aslında kabızda değilim ama neden oldu anlamadım :sm_confused:

iznin gelmiş ya ne güzelll tadını çıkar artık ececim bu günlerin, bende 2 - 3 hafta ertelicem belki ama 5 hafta çok..
artık daha daha sık görürsün oğlunu dimi, kaç kiloda şimdilik canım, kaç doğarmış bişey dedimi dr.

evet artık evde olmayı çok istiyorum sandalye tepesinde olmaktan eve gidince afedersin popom acıyo :kedi:

doktorumuz şimdlik 2 haftada bir çağırıyor geçen gttiğimize 2,357 gramdı ama şu kadar daha büyür gibi bişi demedi. bakalım bundan sonra belki her hafta çağırır.çağırmasa bile benim haftaya izin yazdırmak için gitmem gerekicek.

senin cimcime ne kadar şimdi birde isme karar verebildiniz mi?

kıslarrr merhaba hepınıze ..evdeyız çok şükür dün çıktık..oglusumla ben gayet ıyıyız...hepınıze ıyı dıleklerınız için tesekkur ederım...darısı hepınızın basına kıslar....dünyadakıı en büyük mutluluk dahası yok fazlası yok...

kendınıze ıyı bakın ...hepınızı öpüyorum.....fırsat buldukca gelırm

maşallah oğluna kocaman olmuşş, benim kızım 1200 dü 28. haftada bakalım tekrar randevumuz mayısın başı, haftaya hastaneye gidicem tetkikler için ama bakmayız herhalde orda, isim konusundada hala kararsızım ececim yaa, ayy ne kadar zormuş, böyle giderse Doğa olucak sanırım ama ben çift isim istiyorum

perimmmmm canım benim, taze anneee, maşallah sana ya çok merak ediyorum demirimizi, kime benziyo, kaç kilo doğdu.. pericim yaaa allahım bi ömür ayırmasın sizi sağlıkla huzurla mutlulukla yaşayın arkadaşım.. uğur getirsin oğluşun hayatınıza

ay pericim iyi olmanıza çok sevindim.bizim için kokla bebişini.bende bir an önce kollarıma almak istiyorum artık.

ececimm, istiyorumki iki alternatifi olsun, o büyüdümü istediğini seçsin.. gerçi biz ne dersek ona alışıcaktır ama büyüdümü diğer ismini daha çok beğenip kendini o isimle tanıtabilir.. ama böyle giderse bulamıcam zaten bi isim daha herhalde :)

olur suurcum yaa.. herşeyin bi zamanı var.. Allah hayırlısını sağlıklısını versin inşallah.

selam caniim opuyorumnanaktan sen bana bakma, böyle diyorum da ! artik temkinli dua ediyorum.Allahim hayirli zamanda, saglikli bebek,saglikli gebelik ve saglikli bir dogumla bebegime kavustur beni diyorum..Allah ne zaman uygun görürse, ben onu hep bekliyor olacagim yerimseniben

cok cok tebrik ederim, opuyorumnanaktan ailece bir ömür saglikli , mutlu günler sizin olsun canim..

hava burdada çook güzel, keşke dışarda olsaydım dedirtiyor insana valla, 6 olsada çıksak

fantastikacim bugün gercekten harika bir hava var disarida ..ama ögle tatilinde 1 saat kadar tadina varabildik bu güzel havanin ...
insanin iceri girip, calisasi gelmiyor haliyle ..:bbo:

burda da hava süper ben 1 saatliğine dışarı çıktım ama çok çabuk yoruluyorum ondan pek anlıyamadım yani dışarıdaki cıvıltıyı :)) yaşlı nineler gibi oldum yürüyorum sonra aniden durup derin nefes alıyorum :))

içimi şimdiden heycan basıyor halbuki daha izne çıkamam için önümde koskoca 1 hafta daha var (

ececim benim bi dahaki randevum 31+4 te o zaman konuşup karar vericez dr.la izin işine ama geç kalmış olmuyorum dimi ben... yani 31+0 damı başlıyor iznimiz 32+0 damı, sen kaçıncı haftanda almıştın raporunu

canım 32 de alıyorsun.bende öyle aldım zaten daha önce veremiyor bildiğim kadarıyla.ama sen yinede sor belki 31+4 te verir 32 diye.

hani 31+0 da 32. haftayım deniyo ya ondan dedim, o zaman 32+0 da alıyoruz yani geç kalmamış oluyorum, yanii boşuna çalışmıyım dimi amaaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…