Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

suurcum hakkında hayırlısı neyse o olsun canım.inşallah bebişin çok bekletmesin seni.

ya kızlar belenay,yasemin,hayal,buse,kobra neden gelmiyolar artık biliyomusunuz?

Son düzenleme:
bilmiyorum ben ececim neden hiç uğramıyolar, hayal hamile zaten, kobradan uzuuuun zamandır haber alamıyoruz, yasemin ve belenay iyiler ama uğramıyolar :KK43:((

suurcum hakkında hayırlısı neyse o olsun canım.inşallah bebişin çok bekletmesin seni.

amin canim insallah :Saruboceq:

suurcum cevap vermek istediğin mesajın alıntında alıntı yap yazısının yanında mo diye bişey var ona tıklıyorsun sonra hangi mesajlara cevpa vermek istiyorsan hepsinde mo yu tıkla en sonki mesajda alıntı yapa tıklayınca cevap verme kutucuğu açılıyor :) oute yazısından sonraki yerlere cevap yazabilirsin :)

lightlifecim tesekkür ederim, oldu galiba yerimseniben

magnezyum içiyorum ececim hani o suya karıştırılanlardan ama günde 1 tane, iki demişti dr oysa.. evet oturmakta tetikliyor ama benimki geçmiyor kolay kolay sabah geçmiş oluyor, bugün ikici gün böyle oluyor, haftaya hastaneye gidicem söyliyim dr.a en iyisi

hayırlısı olsun suurcum, sağlıkla gelsin büyüsün sonra kucağına gelsin inşallah ve inşallahhh bi kutlama yaparız bu ay bebişin için ama dedğim gibi bu ay olmazsa gelecek ay olur, rahat olmak en güzeli canım

öyle tabi ki canim, su an beklemedeyim yerimseniben

suurcum hani alıntı yap yazısının yanıda bi kutucuk daha var yazıların altında, galiba 'MQ' mü ne yazıyodu, oraya tıklıyosun canım hangi mesajlara cevap yazacaksan, en sonda alıntı yap diyosun, işlem tamammm

tskler sanirim bu seferbasardim:dance:

teşekkür ederim lightlifecimm çook haklısın aslında ama varya hemen dr.u aramakta kolay değil :kedi: yani hani ben bide zırt pırt aradım adamı tamammı şimdi kramplar için utandım aramaya alsanaalsanasmile ama pzt gidicem tahliller için hastanede görürüm onuda sorucam mutlaka canım Şeniz

ay bende cok evhamliyim kizlar..benim dr um olacak kisiye üzülüyorum bazen.basinin etini yerim, kafama bir sürü soru takilir, aramaya cekinirim..allah yardimcilari olsun, onlarin da isi kolay degil aslinda..ama ne yapalim biz de bilmedigimiz bir dünyanin icine girdik, soracagiz degil mi ama ereliniortak ..bu arada bende bir dr edinmek istiyorum, nasil yapacagim bilmiyorum...cok zor birsey cok zooor :1shok:öfff

suurcum kesinlikle dr. işi çok önemli ve zor ama hiç sıkma canını canım daha erken zaten bence bebeği bekle hıı bikaç ay gelmezse o zaman bi arayışa girersin.. ben hamile olduğumu öğrenmemiştim henüz randevu aldım bu dr.dan, 4 ay olmuştu korunmayı bırakalı, eğer hamileysem ilk kontrol olur, değilsemde bi bakmış olur ne var ne yok öğrenelim diye düşünmüştüm, ve süpriz o ay gelmişti bebiş.. sende muaynanesi dışardamı olsun istiyosun canım yoksa hastanedemi

teşekkür ederim ececimm. sana bişey daha sorucam canım ya benim iki gündür öğleden sonra başlayan akşama çok şiddetlenen kalça ağrılarım oluyor, kramp gibi böyle bacağımı zor hareket ettiriyorum canım çok yanıyor.. oluyomu canım sendede öyle şeyler.. kalsiyum falanda alıyorum ama

fantastikacım bak aşağıdaki alıntı senin için;

hamilelikteki şikayetler

”Bacaklarımda kramplar oluyor”

Bacaklardaki kramplar genelde 3. Aydan
sonra sık görülür. Özellikle geceleri oluşur
ve hatta bazen uykudan uyandıracak kadar
şiddetlidir.

Bacak kramplarının kesin nedeni belli
olmamakla beraber kalsiyum ve
magnezyum azlığı genel olarak
suçlanmaktadır.

Öneriler
Bacak krampları sizi çok rahatsız ederse, öncelikle kalça kaslarınızı gerici egzersizler yapın. Uzun süre oturmaktan veya uzun süre yürümekten kaçının. Eğer aniden kramp girerse, dizinizi gererek ayağınızı hafifçe yukarı kaldırın.
O bölgeye masaj, sıcak uygulamalar rahatlatıcı olabilir. Bazı hekimler tarafından hastalara kalsiyum, magnezyum veya B6 vitaminleri reçete edilebilmektedir.

günaydın yaaaa ben arada bir uğruyorum yaa niye öle diyorsunuz ağlarım bak zaten şitres altındayım hamile olan sizsiniz hassas olan benim he he he burdayım kızlar yazmasamda okuyorum mutlaka alıyorum haberleri

günaydın tünaydın kızlarr,,, :))
belenaycım tebrik ederim tatlım kilo vermişsin :) aynı kilodayız :)

teşekkür ederim lightlife canım ama senin boyun uzundur benden daha zayıfsındır eminim maşallah sende güzel kilo vermişsin neler yapıyorsun vermek için

suurcum kesinlikle dr. işi çok önemli ve zor ama hiç sıkma canını canım daha erken zaten bence bebeği bekle hıı bikaç ay gelmezse o zaman bi arayışa girersin.. ben hamile olduğumu öğrenmemiştim henüz randevu aldım bu dr.dan, 4 ay olmuştu korunmayı bırakalı, eğer hamileysem ilk kontrol olur, değilsemde bi bakmış olur ne var ne yok öğrenelim diye düşünmüştüm, ve süpriz o ay gelmişti bebiş.. sende muaynanesi dışardamı olsun istiyosun canım yoksa hastanedemi

fantastikacim iyi haftalar olsun:))öncelikle söyleyim benim kirmizilar bir gün erkenden geldiler...görünce biraz keyfim kacti, az da olsa bir ümidim vardi cünkü..ve karar verdim,birkac ay bebek düsünmemeye..hormonlarim düzene giriyor gibi simdilik, birkac ay dogru dürüst toparlansin rahim diyorum...

dr isine gelince, aslinda bir dr um olmasini cok isterdim, sadece hamilelik degil, her zaman ona ulasabilecegim biri.. su anda böyle bir arayisa girmek zor geliyor acikcasi..bu konuda el verdigince cevremden bilgi edinmeye calisiyorum...hangi dr mus , nerde calisiyormus, nasilmis vs.

Hakkimizda hayirlisi olsun bakalim

sen nasil oldun, agrilar nasil oldu?gerci hamilelikte normal diye biliyorum ...

kıslar merhabalarrr ben iyiyim çok şükür oğlumda iyi..24 saatım full onunla dolu..ne gece ne gündüz..onun için ececım esteryacım fantastıkam diğer tüm hamıle arkadaslarım uyuyunnnnnn. :)))

bugün kontrolumuz var..saglık ocagınada gidip topuk kanı alınacak.. çok şükür sarılıgımızı düşürdük.
bugün bir hafta oldu.. nasıl geçtiii hiçççççççççççççç bilmiyorummmmmm .. anlamadım..............:)))

ve birşey daha dogumdan öncesı yok kızlar...şimdi hamıle fotolarına bakıyorum alla alla dıyorum nezaman hamıleydım....:))) boyut degıstırdım bir anda

hepınızı öpüyorummmmm canlarımmm

pERıCıM CANM iyi olmana cok sevindim guzel arkadasım bir ara evine gelip yakısıklıyı doya doya gormek ve sevmek istiyorum biraz kalabalıgın azalsında ..

kıslar merhabalarrr ben iyiyim çok şükür oğlumda iyi..24 saatım full onunla dolu..ne gece ne gündüz..onun için ececım esteryacım fantastıkam diğer tüm hamıle arkadaslarım uyuyunnnnnn. :)))

bugün kontrolumuz var..saglık ocagınada gidip topuk kanı alınacak.. çok şükür sarılıgımızı düşürdük.
bugün bir hafta oldu.. nasıl geçtiii hiçççççççççççççç bilmiyorummmmmm .. anlamadım..............:)))

ve birşey daha dogumdan öncesı yok kızlar...şimdi hamıle fotolarına bakıyorum alla alla dıyorum nezaman hamıleydım....:))) boyut degıstırdım bir anda

hepınızı öpüyorummmmm canlarımmm

canım iyi olmanıza çok sevindim mis kokulunla, Allah bizide kavuştursun kuzucuklara.

bende çok öpüyorum.demiride bizim için öp kokla...

Hayır cnm hic haber,m yok bende merak ettim dogrusu, baksana bugun ayse sen ben den baska kimse gelmedi topiğe

X