Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

Bugun cıkıyorlar cnm, 2 gece kalınıyor cunku sezeryan olunca.. Ayy biliyormusun demiri kucagıma almayı o kadar istedimki ama elbette almadım o daha minicik ben isten gelmisim her turlu toz olabilir bisi olabilir uzaktan baktım sadece bi kerede annesinin kucagındaykene koluna dokundum :)

Cok ama cok guzel bir sey ya..

esteryacım muhteşem bi duygudur eminim allahım bizede sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin, sanada çok az kaldı, alcan kızz oğluşunu kucağına, ayy nasıl tatlı olur ooo

valla ben artık takmıyorum ne dediklerini sende boşver takma.
Allah korusun ne demişsin öyle çarpıntı arada banada oluyor ama çok şükür benim kan değerlerimde bişi yoktu.

hazırlıklar bitti sayılır ama çantamı bu hafta hazırlamayı düşünüyorum daha yıkanıcaklar.havaların iyi olmasını bekledim güneş ışığında kurutmak istiyorum eşyalarını.

izne çıkmanada az kaldı ececim bütün işlerini rahat rahat tamamlarsın, bende 2-3 hafta erteliyim diyorum iznimi doğum sonrasına bakalımm.. seninde neredeyse 1 ayın kaldı doğuma dimi, ne güzel ya nasıl geçti onca zaman doğurma vakti geldi yaa

demir bebek hoşgeldi dünyamıza estery kız ne güzel anlatmışsın duygularını gözlerim doldu az kaldı merak etme sende alacaksı oğlunu sağsalim hayırla kucağına ne büyük mutluluktur kimbilir bir bebeğin kokusu oyy cennet kokusu mis kokusu rabbim esteryaya fantastikaya eceyede sağsalim nasip et evlatlarına kavuşmayı çok duygulandım ya rabbim bizlerede nasip etsin inşallah
bir kızımızdan sonra birde oğlumuz oldu sıra ecede sonra fantastik sonrada benim dünür eseryada inşallah dünür diyorum ama bu gidişle oğlanın kaynanası değil anca teyzesi olucam galiba:))))

belenayım allahım en yakın zamanda bize o müjdeyi vermeni nasip etsin hayatım, pes etmek yok o geliceği zamanı bilir nasılsa.. siz aşılama falan düşünüyodunuz hani planlar yapmıştınız, paylaşmıyosun hiç bizimle :çok üzgünüm:

günaydin kizlar:))bebis haberleri cok güzel ya! bende hemen ama hemen dogurmak istiyorum yerimseniben

peri dogurdu, darisi diger hamile arkadaslarimin basina olsun , saglikla insallah:Saruboceq:

fantastikacım hayatımda anlatacak bişey o yüzden anlatmadım aşılamadan vzgeçtik şimdilik düşünmüyorum zaten bebek olayıda rafa kalktı ev alıoruz kısmetse kredi borcu falan şimdilik bunları düşünüyorum ayyrıca akşamları yürüyüş yapıyorum 3 kilocuk verdim bebeği unnutmaya çalışıyorum şimdilik planlarımız arasında yok tabi sürpriz yaparsa hayır demeyiz kısmet artık şuurcum rabbim tez zamanda sanada nasip etsin inşallah rabbim kimsenin kucağını boş bırakması ama hayırla ve sağlıkla gelsinler bebeklerimiz

günaydin kizlar:))bebis haberleri cok güzel ya! bende hemen ama hemen dogurmak istiyorum yerimseniben

peri dogurdu, darisi diger hamile arkadaslarimin basina olsun , saglikla insallah:Saruboceq:

amin suurcum, darısı hepimize olsun inşallah

fantastikacım hayatımda anlatacak bişey o yüzden anlatmadım aşılamadan vzgeçtik şimdilik düşünmüyorum zaten bebek olayıda rafa kalktı ev alıoruz kısmetse kredi borcu falan şimdilik bunları düşünüyorum ayyrıca akşamları yürüyüş yapıyorum 3 kilocuk verdim bebeği unnutmaya çalışıyorum şimdilik planlarımız arasında yok tabi sürpriz yaparsa hayır demeyiz kısmet artık şuurcum rabbim tez zamanda sanada nasip etsin inşallah rabbim kimsenin kucağını boş bırakması ama hayırla ve sağlıkla gelsinler bebeklerimiz

belenaycım çok sevindim ev alıcak olmanıza hayırlı olsun canım aynı yerlerdenmi bakıyosunuz, uzaklaşmayın oralardan hııı.. kilo vermende süper azminden ötürü kutluyorum seni 3 kilo verdin demek çok iyi gidiyosun artık doğumdan sonra darısı başıma.. hem şimdi kilo vermen çok iyi olur bebiş geliverirse istemeden şişiyosun zaten hazırlıklı girceksin sen o döneme

bişey sorucam kızlar.. esteryamın mı fantastikamınmı 2. bebeği olacak? ve ilk bebeği kızmı erkekmi?

doğanın dengesini kimse bozamıyo.. Allah ne derse o oluyo.. dünya üzerinde kız erkek miktarı eşitmiş denge açısından :) benim ablamın ilk çocuğu kız 2.yi erkek istiyodu ama kız oldu :) yani illaki erkek demedi ama tabi insanın gönlünden eli ayağı düzgün olsundan sonra 2.cinin değişik olması geçiyo :) şimdi maşallah nurtopu gibi kızı var.. kız olsun erkek olsun çok seviliyor bıcırıklaryaa..

lightlife cim Allah sana da tum isteyenlerede tez zamanda hayırlı saglıklı evlatlar nasip etsin..
Benim 16 yasında bir oglum var simdide ikincisi geliyor.. ben zaten kız cocuk bakmayı beceremezdim sanırım kendi saclarımı bile zor tarıyorum :)

lightlife cim Allah sana da tum isteyenlerede tez zamanda hayırlı saglıklı evlatlar nasip etsin..
Benim 16 yasında bir oglum var simdide ikincisi geliyor.. ben zaten kız cocuk bakmayı beceremezdim sanırım kendi saclarımı bile zor tarıyorum :)

masallah esteryacim, ben ikinci bebegin olacagini bilmiyordum, kocaman oglun varmis ya ne güzel..Allah bagislasin :) yas oldu kac, biz daha birini yapamadik :çok üzgünüm:

:roflol:
amin esteryacım Allah isteyen herkese sağlıklı hayırlı evlatlar versin.

masallah esteryacim, ben ikinci bebegin olacagini bilmiyordum, kocaman oglun varmis ya ne güzel..Allah bagislasin :) yas oldu kac, biz daha birini yapamadik :çok üzgünüm:

olur suurcum yaa.. herşeyin bi zamanı var.. Allah hayırlısını sağlıklısını versin inşallah.

slm kıslar nasılsınız?umarım iyisinizdir..
vakit buldukça takip etmeye çalışıyorum..uzun süre kalamıyorum ve hiç birinizle karşılaşamıyoruz
bizim bu gün 40ı mız çıktı çanlarım..simoşumda gayet iyi..bugün dr ye gittik sarılığımız biraz daha düşmüş ama az daha var..biraz ağar geçirdi yavrum..
sizler nasılsınız?
perrim doğurmuş..demir bebeğimiz dünyaya gözlerini açmış ..çok sevindim.gerçekten şuan perimin neler yaşadığını anlayabiliyorum..çok güzel bir duygu..allah analı babalı büyütsün demirimizi
bahtı güzel olur inşallah
hadi bakalım sırada ececiğim..ardından harikam ardındanda esteryam..
hepinizi allah kurtarsın canlarım..
rabbim sorunsuz bir şekilde kucağınıza almayı nasip etsin
hepinizi çok öpüyorum..

günaydın kızlarr

sabinacımm amin hayatım allah sağsalim kucağımıza almyı nasip etsin, isteyenlerede en yakın zamanda yaşatsın bu duyguları.. kızın kocaman olmuş ayy 40 ı çıkmış hanımın, yerim onu ben, maşallah çok güzel bir bebek, bahtıda kendi gibi güzel olsun dilerim..

günaydın kızlar

geçmişi okuyamıyorum sürekli hata veriyor site.umarım herkes iyidir.

sabinacım simoşumuza maşallah kocaman oldu o artık bzimkilerin ablası olucak.hepimiznkilerin bahtı ,şansı ihayatları çok güzel olsun.

X