Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

ne bileyim bana daha erkenmiş gibi geliyor dün gece birazcık iş yaptım mutfak dolaplarını falan sildim eşim gelene kadar yoksa bişi yaptırmıyor :)) sonra duşa girdiğimde aynada sanki göbüşüm aşağıya inmiş gibi gördüm ondan biraz panikledim inşallah iyidir.

birde ben pazartesi sağlık ocağına kayıt yaptırdım bugün kalp atışını dinlemek için çağırdılar.benim tembelçe oğlum bakalım nasıl iyimi :))
siz kayıtlımısın sağlık ocağına?

ececim bende kayıt oldums aglık ocagına tetanos asısı yaptılar, benim oglan cok tembel kız millet kıpır kıpır falan diyor benimki oyle arada aklına eserse oynuyor

ececim bende kayıt oldums aglık ocagına tetanos asısı yaptılar, benim oglan cok tembel kız millet kıpır kıpır falan diyor benimki oyle arada aklına eserse oynuyor

ben tetanoz vurulmamıştım belki bugün vurur çünkü doktoruma sordum 1 doz vurdurabilirsin dedi.sorma benimkide tembelçe anca dürtüyomda cevap veriyo bazıları diyo işte çok canımı acıtıyo vuruyo falan bizde yok öyle şeyler yan gelip yatıyoruz maşallah :ecrin_bebek: tabii ben stresten kafayı yiyorum nerde bu cocuk diye kaydirigubbakcemile3

estreyam bende çok merak ediyorum bebişleri, zaten 3 tane erkek gelicek şimdilik benim kızım tek kaldı, e bizim kızlardan müjdeyi alsak bu ayda bi bayram yapsak dimi, vakti geldi bence, bu arada benim içime senin oğlunun sana benziceği doğuyo, gerçi anayada babayada benzese çok güzel bi bebek olucağı kesin

ececim ben sağlık ocağına kayıt yaptırmadım henüz, izne çıktığımda hallederim sanırım, bu arada lütfen yorma kendini, yüksekteki işleri sen yapma sakın uzanma, boşver yaa dursun öyle, çağırır bi yardımcı temizletirsin, bak yorulunca hemen kendinde bi sonuç aramaya başlıyo insan, yada herşeyin sebebini yorgunluğuna bağlıyor..

haklısın canım zaten eşim çok kızıyor ama ben dayanamıyorum illa bişi yapıcam.ama bundan sonra daha çok dikkat edicem.

az önce sağlık ocağından geldim kalp atışlarını duydum bebişimin çok heycan verici.

eceyascim gözün aydin yerimseniben bebisin masallah iyimis
ne kadar güzel birsey bebisinin kalbini duymak degil mi !!rahatlamissindir simdi..

eceyascim gözün aydin yerimseniben bebisin masallah iyimis
ne kadar güzel birsey bebisinin kalbini duymak degil mi !!rahatlamissindir simdi..

saol canım darısı başına inşallah
sorma o kadar çok rahatladım ki nasıl anlatabileceğimide bilmiyorum :)

ececim benimi ozellikle geceleri yan gelip yatıyor tık yok, bazı sabahlar ıuyanıyorum " yaw ben sanırım hamile degilim " falan diyorum :)

fantastikam kız kardesimde ruyasında gormus benim bebek sarısın mavi gozluymus.. Oyle olursa varya kocam yıkılır :) cunku kendisi dark esmer kara kas kara goz :)

ya sorma aynı şey banada oluyodu ama şimdi göbek çıkınca o psikolojiden kurtuldum.birde eşim benimle dalga geçiyodu öyle deyince ; tabi tabiii biraz gezmeye çıkmıştır gelir birazdan diyodu :))

kızlar bişi sorucam yasemin niye gelemk istemiyor topiğe bilen varmı ?

belenayda gelmiyor artık eskisi gibi.bişimi oldu bilen varmı?

günaydın can arkadaşlarım benim hayırlı cumalar herkese, çok güzel bi gün olsun hepimiz için..

ececim onun iyi olduğunu bilmenin insana yaşattığı rahatlama hissi bambaşka değilmi, hep sağlıklı hep mutlu olsunlar inşallah hayatları boyunca, sen yenimi yaptırdın sağlık ocağına kaydını, geç kalmış falan değilimdir dimi, mayıs gibi yaptırabilirim ancak ben

esteryam ben sana benzicek diyorum açıkçası, yani renkleri sana benzesin, hatları babasına benzesin mesela nasıl :)) ben öyle paylaştırdım işte burnu ben olsun dudakları sen falan diye. ama bu son gittiğimizde gördüm harbiden burnu ben :) dudakları babası :) ayyy allahım sağlıkla gelsinlerde dimi hayatımm

günaydın canım tüm hayatım şu anda onun ekseni etrafında döndüğü için ay şimdi tekmeledi ay şimdi şunu yaptı acaba iyi mi soruları arasında doktorumuzdan maşallah gayet sağlıklı cevabını alınca zaten bende film kopuyor.bazen evden sorular hazırlıyorum şunu sorucam diye o sözcüğü duyunca hepsi gidiyor :))
ben sağlık ocağı için geç kalmışım asılnda ben hiç kayıt yaprtırmayı düşünmüyodum ama bundan sonra bebeğin aşılarını sağlık ocakları takip ediyormuş ondan yaptırdım .ama iyiki yaptırmışım dün çok memnun kaldım hemşire çok iyi ilgilendi şaşırdım anlıycan.sende çok fazla vakit kaybetme istersen birde kan ,idrar tahlilleri yapıyolar onlarda bedava haberin olsun hastanen fark ücreti alıyorsa orda yaptırabilirsin.

iki hafta sonra tahlilelere gidicem o zaman izinliyim nasılsa gidiyim yaptırayım bende kaydımı, zaten izinli olunca kafamıza bişey takıldımı gidiveririz eve en yakın olan sağlık ocağına yapılıyo dimi kayıt

bu arada bende hep unutuyorum sorularımı dr. sormayı, çıkıyorum aklıma geliyor, kızıyorum kendime :)

Ay kızlar benim burnum hep tıkalı bir turlu acılmıyor gece kalkıp su çekip duruyorum, ve bu durum bende fana halde horlama yapiyormus esim soyledi.. Ayyy ne fena bir durum yaaa...

evet canım en yakın neresiyse oraya yaptırıyosun.sen ne zaman izne çıkıcaksın belli mi?

mesela ben saçlarıma röfle yaptırabilirmiyim diye sorucaktım unuttum, ama zaten son ay yaptırırım izin verirse, çünkü doğumdan sonra daha zor olucak, 5-6 saat nasıl bırakıcam ben bebeği.. zaten yüzümde tuhaf şeyler çıktı, sağ yanağımda kırmızı kırmızı lekeler yani ne sivilce ne isilik, çok moralimi bozuyolar okadar ergenlik atlattım bi tane sivilcem çıkmadı, noluyo böyle anlamadım, onuda sorucaktım dr. unuttum :)) kendimi beğenmiyorum son günlerde (

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…