Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

suurcum ececinin içine doğmuş bence, sende en yakın zamanda hayırlısıyla müjdeyi vericeksin bize ama en önemlisi kafaya takmamak gerçekten, oluruna bırakmak

insallah canim..Allah a hep hayirli zamanda, hayirlisiyla gelsin bebesim diye dua ediyorum zaten..:Saruboceq:

günaydın kıslarrrr bugün kontrolumuz var bakalım tarıh belırleyecekmıyız artık..büyük bır ıhtımalle bellı olur..

evet harıkam ıstanbulda soguk ve yagmurlu ..ne guzeldı güneşli günler bırden yaz geldı sanmıstık...ama bunun arkası nasılsa yaz :)

günaydın kızlar nasılsınız fantastika ece peri suur ve esterya nasılsınız kızlar ben hep moral bozukluğu ve stresle yaşıyorum bu aralar kürtaj olalı bir yılı aştı hala tık yok artık bundada bir hayır vardır diye saldım çayıra mevlam kayıra gelip sizlerin haberlerini alıp gidiyorum ne güzel anlatıyorsunuz ya hamileliğinizi valla nasıl heyecanlanıyorum bir bilseniz önce demr bey gelecek sonra ecenin kuzusu ardından fantastikanın cimcimesi arkasından benim damat esteryanın delikanlısı rabbim sağsalim kucağınıza almayı nasip etsin kızlar ama doğumdan sonra fazla merakta bırakmayın olurmu gerçi ben tedbirimi aldım telefonlarınızı aldım hemen ararım ben yoksa çatlarım sabina çatlattı bizi bende tedbir aldım :))eceyle perinin yok telefonu onuda doğuma girmeden verirlerse seviniriz meraketmeyelim en azından ayy ne güzel ya minik minik bebeler geliyor sırayla hadi hayırlısı inşallah
hepinizi çoooooooook seviyorum sizleri öpüyorum yeğenlerimide çıtır çıtır yiyorum

belosum güzelım benım iyiyiz cok sukur...moral bozmak yok... bi vaktı zamanı var bu işin..hayırlısıyla gelıcek senınde melegın....sen assolıstısın kızım topıgın ondan böle oldu ...az kaldı ama senınde guzel haberlerını alıcaz dualarım senınle ınsallahhh..

günaydın kıslarrrr bugün kontrolumuz var bakalım tarıh belırleyecekmıyız artık..büyük bır ıhtımalle bellı olur..

ayy hadi hayırlısı perimm, sağsalim al kucağına yavrunu, benimde var bugün kontrolüm heyecanlıyım çok :) ya kafam takıldı bişeye yanağımda böyle kızarık kızarık bişeyler çıktı, hiç olmazdı benim cilt problemlerim böyle, hamileikten diyo görenler ama korkuyorum ya sorcam bugün dr.a, canım sıkkın çok

günaydın kızlar nasılsınız fantastika ece peri suur ve esterya nasılsınız kızlar ben hep moral bozukluğu ve stresle yaşıyorum bu aralar kürtaj olalı bir yılı aştı hala tık yok artık bundada bir hayır vardır diye saldım çayıra mevlam kayıra gelip sizlerin haberlerini alıp gidiyorum ne güzel anlatıyorsunuz ya hamileliğinizi valla nasıl heyecanlanıyorum bir bilseniz önce demr bey gelecek sonra ecenin kuzusu ardından fantastikanın cimcimesi arkasından benim damat esteryanın delikanlısı rabbim sağsalim kucağınıza almayı nasip etsin kızlar ama doğumdan sonra fazla merakta bırakmayın olurmu gerçi ben tedbirimi aldım telefonlarınızı aldım hemen ararım ben yoksa çatlarım sabina çatlattı bizi bende tedbir aldım :))eceyle perinin yok telefonu onuda doğuma girmeden verirlerse seviniriz meraketmeyelim en azından ayy ne güzel ya minik minik bebeler geliyor sırayla hadi hayırlısı inşallah
hepinizi çoooooooook seviyorum sizleri öpüyorum yeğenlerimide çıtır çıtır yiyorum

belenayımmm seni görmek ne güzel, lütfen bu kadar özletme kendini, moralinide bozma bakayım o geliceği zamanı bilir annesi, topiğimizin gelini olucak o opuyorumnanaktan sen çalışmalara ara verme sakın ve serbest bırak kendini akışına bırak güzelim, bizde seni çok seviyoruz ve o güzel şarkılarınıda çok özledik

periimm fotolarını gördüm çok güzelsin arkadaşım maşallah oğlun hiçbişey almamış senden, ah bide beni görsen şimdiden cildim bile bozuldu :KK43: daha foto yükleyemedim gerçi, en kısa zamanda söz koycam bir iki resim.. kaç kilo aldın toplam

GUnaydın kızlar, oo ne guzel şenlenmis burası, sizleri buralarda goremeyince inan merak ediyorum hepinizin yeri bir baska..

Ben dun e-bebek magazasından hamile kulodu aldım oldukca rahat kendi kulotların kalcalarımda kalmaya basladı cunku :)

biberon ısıtıcı falan alan varmı aranaızda?

bende aldım o külotlardan esteryam çok rahat dimi, diğer külotlarımında bazılarının lastiklerini kestim :) ancak öyle rahat edebildim, bide doğumdan sonrası için tek kullanımlık külotlar var onlardan aldım, kullanıyosun atıyosun, kullanışlı diyolar ama bilemiyorum..

o biberon ısıtıcılarının hemde steril edenleri var, onlardan almayı düşünüyorum ben ama acele etme bence belki bi süre hiç biberon kullanmazsın bile, sonrada fazla ihtiyacın kalmaz belki bişekilde, o yüzden hemen almıcam ben

haklısın fantastikam bazı seyleri hemen almak yerine ihtiyac dahilinde almak daha mantıklı..

birde hamile sutyeni almamı tavsiye ettiler sungerli demir balenli takma artık dediler.. goguslerin hava alması lazımmıs..

birde gebelik kemeri var varitesk in ondan almam gerekiyor cnm cunku benim karnım cok asagida

o sütyenlerdende aldım ben ama hala kullanmıyorum, ben kullanamam onları, rahat edemem, ancak doğurunca mecburen :)
karnının aşağıda olmasının bi sakıncası varmıymış esteryam ya, nolcakki sende aşağıda taşıyosun demekki bebişini, ama bu durum belini falan ağrıtıyosa çok bilemem tabi tatlım

ay perim ben çok mutluyum yaaaa alkisalkisalkis ay bide görcek olsaydım oğlunu nolurdum acaba, yaa görmek istiyorum çok, napçam benn

günaydın fıstıklarr,

dün gittik kontrole, kızım büyümüş onu görmek çok iyi geldi bana, dil çıkardı bize, öyle kolay yakalanmazmış o pozisyon dr.umuz tekrar tekrar izletti.. dedim bu sefer dil çıkardı bize bi dahaki seferde nanik yapar herhalde :))

kızlar günaydın

pericim büyük güne çok az kaldı Allah yardımcın olsun senden daha fazla heycan yaptım :))

fantastika canım gözün aydın görmüşsün kızçeni yaramaz olcak desene :)) sağ salim gelsinde yaramaz olsun dimi.

esterya canım aşağıda olması sıkıntı yapıyormu.benim sanki dünden beri birazcık aşağıya doğru indi göbişim normalmi bilmiyorum

teşekkürler ececim, aynen sağlıkla gelsinde varsın yaramaz olsun canım doğru diyosun, bu arada seninde şaka maka doğuma ne kaldıki esteryamın dediği gibi normaldir bencede aşağı inmesi

X