Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

slm kızlarr.. bikaç foto yükledim profilime, çektirdikçe eklerim.. görün bakalım topik beni :)

profilinden görebildim seni canim, masallah cok tatli görüyorsun sen ve bebisin...yerimseniben bence topic görünmüyorsun, normal gibi geldi bana...Allah saglikli dogum nasip etsin canim opuyorumnanaktan

suurcum çok teşekkür ederim.. valla öncedenmi çok zayıftım acaba ya bazı insanların tepkisi resmen insanı bunalıma sokuyor, aaa ne çok şişmşsin yüzünde kilo almış çok yani sanki zevkimden aldım kiloları, hoş aldığım kiloda haftama göre normal aslında.. çok strese giriyorum nasıl vercem bu kiloları diye (herşey bebek için tabi ama ).. boyumda 1,63 öyle çok uzun değilim hiçbişey yakışmıyo artık :KK43:(

bu arada kızlar bugün büyük gün, topiğimizin ikinci bebeği, ilk erkek bebeği dünyaya geliyor bugün hayırlısıyla, allahım perimizin yardımcısı olsun, hiiç sorun yaşamadan kolaycacık alıversin mis kokulu oğlunu kucağına

suurcum çok teşekkür ederim.. valla öncedenmi çok zayıftım acaba ya bazı insanların tepkisi resmen insanı bunalıma sokuyor, aaa ne çok şişmşsin yüzünde kilo almış çok yani sanki zevkimden aldım kiloları, hoş aldığım kiloda haftama göre normal aslında.. çok strese giriyorum nasıl vercem bu kiloları diye (herşey bebek için tabi ama ).. boyumda 1,63 öyle çok uzun değilim hiçbişey yakışmıyo artık :KK43:(

aman bosver caniim ..insanlar bir garip ..belli ki bebis var, sen hiiic moralini bozma..bende zayifim ve ilerde bebis olunca ne olacak bakalim???
"eskiden cok zayiftim, biraz da bu halimin keyfini cikariyorum" dersin ..bisi diyemezler.opuyorumnanaktan

aman bosver caniim ..insanlar bir garip ..belli ki bebis var, sen hiiic moralini bozma..bende zayifim ve ilerde bebis olunca ne olacak bakalim???
"eskiden cok zayiftim, biraz da bu halimin keyfini cikariyorum" dersin ..bisi diyemezler.opuyorumnanaktan

:))) doğru diyosun aslında, bazı arkadaşlarım var doğuma +20 , +25 lerle gitmişler :1shok: ve bunların çoğunu son aylarda almışlar bakalım daha neler görcem aynaya bakınca bu son iki ayda kaydirigubbakcemile3 ama şimdi o arkadaşlarımın hepsi dal gibiler, demekki bizde vericez kiloları dimi ama :)

bu arada kızlar bugün büyük gün, topiğimizin ikinci bebeği, ilk erkek bebeği dünyaya geliyor bugün hayırlısıyla, allahım perimizin yardımcısı olsun, hiiç sorun yaşamadan kolaycacık alıversin mis kokulu oğlunu kucağına

Allah kolaylik versin, saglikla bebisine kavussun insallah..:emir_bebek::Saruboceq:

selam kızlar

fantastikacım hamilelik çok yakışmış canım.sen kilo almışsın öyle olmuş böyle olmuşsun diyenlere hiç takılma.vericez sonra biz bu kiloları zemuszemus

ay evet bugündü dimi Allah periye yardımcı olsun .inşallah güzel güzel fotoları yüklerde görürüz demirimizi.darısı başımıza artık

teşekkür ederim ececimm, vericez inşallahh, dönücez eski halimize :lepi: ama varya ben son günlerde resmen bunalım takılıyorum biliyomusun psikolojik olarak acayip dalgalanmalar yaşıyorum bi iyiyim bi kötü, kafama takıyorum bazı şeyleri ağlıyorum rahatlıyorum, sonra gülüyorum falan, psikopata bağladım resmen

suurcumm inşallah önce bize ama sonrada size gelicek hayırlısıyla, sana, yasemine, belenaya, lightlifea, buseme topiğimiz bebiş dolucak inşallah

teşekkür ederim ececimm, vericez inşallahh, dönücez eski halimize :lepi: ama varya ben son günlerde resmen bunalım takılıyorum biliyomusun psikolojik olarak acayip dalgalanmalar yaşıyorum bi iyiyim bi kötü, kafama takıyorum bazı şeyleri ağlıyorum rahatlıyorum, sonra gülüyorum falan, psikopata bağladım resmen

suurcumm inşallah önce bize ama sonrada size gelicek hayırlısıyla, sana, yasemine, belenaya, lightlifea, buseme topiğimiz bebiş dolucak inşallah
Aminnn :Saruboceq:

periciğim allah yardımcın olsun canım...çok güzel bir duygu...şuan yaşadıklarını tahmin debiliyorum..umarım sorunsuz bir şekilde demirimizi kucağına almışsındır...

canım bu çok doğal hormonlar tavan yapıyor banada oluyor arda hiçbirşey yokken ağlayabiliyorum :) az kaldı ama .duanada aminnnnnnnnnnnnnn.

günaydınn fıstıklarr, periden haber alan varmıı acaba

bende çok merak ediyorum.ama sezeryandı ancak bugün çıkar hastaneden.

Demir bebek hoş geldin aramıza...Birpericiğim gözün aydın olsun arkadaşım sağlıçakla güle güle büyüt oğlunu, çok geçmiş olsun...seni öpüyorum, demirimizide kokluyorum :)

Kızlar Merhaba,

Ben bu aksam uzeri periyi ziyaret etmeyi planlıyorum benim oturdugum yere cok yakın bir hastanede dogum yaptı cunku. Dun gidecektim ilk gun es dost akraba cok olur diye rahatsız etmek istemedim..

Bu arada fantastikam muhtesem gorunuyorsun masallah benim guzel arkadasıma :)

Kızlar Merhaba,

Ben bu aksam uzeri periyi ziyaret etmeyi planlıyorum benim oturdugum yere cok yakın bir hastanede dogum yaptı cunku. Dun gidecektim ilk gun es dost akraba cok olur diye rahatsız etmek istemedim..

Bu arada fantastikam muhtesem gorunuyorsun masallah benim guzel arkadasıma :)

estaryacim selamlar canim:))
periyi benim adima da tebrik edip, sevgilerimizi iletirsen sevinim, Allah anali babali büyütsün bebesini:emir_bebek:

X