Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

Ay kızlar benim burnum hep tıkalı bir turlu acılmıyor gece kalkıp su çekip duruyorum, ve bu durum bende fana halde horlama yapiyormus esim soyledi.. Ayyy ne fena bir durum yaaa...

kıyamam sana beeeenn, benimde tıkalı, bende inliyomuşum geceleri, bide her an tıkanıcak gibi nefes alıyomuşum bilmiyorumkismile

evet canım en yakın neresiyse oraya yaptırıyosun.sen ne zaman izne çıkıcaksın belli mi?

sanırım 32. haftada çıkıcam ececim bende onu sorucam sana, şimdi biz 31+0 damı alıyoruz raporu, yoksa 32+0 damı anlamadım ben

Ay kızlar benim burnum hep tıkalı bir turlu acılmıyor gece kalkıp su çekip duruyorum, ve bu durum bende fana halde horlama yapiyormus esim soyledi.. Ayyy ne fena bir durum yaaa...

hamilelikte bir çok kişide oluyormuş diye duymuştum.bende yok galiba eşim daha bişi demedi.yatmadan önce viks diye bir mentollu ilaç vardı yanlış hatırlamıyorsam ondan sürsen acaba bir yararı olurmu ki? ama önce doktoruna sor.

ya kızlar bide varya dün gece boğuluyordum nerdeyse, bi uyandımki nefes alamıyorum, ödümüz koptu eşiminde benimde, şimdi boğazımda gıcığı kaldı zaten öksürüp duruyodum, sırt üstü dönmüşüm sanırım ondan oldu, ya onu engellemenin bi yolu olmalı, bi ara yastık koyuyordum arkama ama çok rahatsız edici o

mesela ben saçlarıma röfle yaptırabilirmiyim diye sorucaktım unuttum, ama zaten son ay yaptırırım izin verirse, çünkü doğumdan sonra daha zor olucak, 5-6 saat nasıl bırakıcam ben bebeği.. zaten yüzümde tuhaf şeyler çıktı, sağ yanağımda kırmızı kırmızı lekeler yani ne sivilce ne isilik, çok moralimi bozuyolar okadar ergenlik atlattım bi tane sivilcem çıkmadı, noluyo böyle anlamadım, onuda sorucaktım dr. unuttum :)) kendimi beğenmiyorum son günlerde :KK43:(

canım takma kafana kızın çok güzel olucak desene tüm güzelliğini alıyor.benim hiç öyle sorunlarım olmadı aksine yüzüme botoks yaptırmışım gibi gerildi parladı :)) anlamadım yani.
bence röfleye son ayda izin vermez doktor çünkü 4-5 saat kimyasal olucak kafanda .ki bencedebenim fikrim sen yaptırma ne olur ne olmaz.

ya kızlar bide varya dün gece boğuluyordum nerdeyse, bi uyandımki nefes alamıyorum, ödümüz koptu eşiminde benimde, şimdi boğazımda gıcığı kaldı zaten öksürüp duruyodum, sırt üstü dönmüşüm sanırım ondan oldu, ya onu engellemenin bi yolu olmalı, bi ara yastık koyuyordum arkama ama çok rahatsız edici o

geçmiş olsun canım bilmiyorum ki napmak lazım istem dışı dönüyosun zaten.

günaydın ececım acayıp heyecan lıyım..sersem tavuk gıbıyım rahatlatmaya calısıyorum kendımı ama işte ...mecburen sezeryan canım çatı muayenesınde kemık yapısının darlıgından dolayı bu sekılde karar verıldı vakum gerekebılırmıs yoksa o yuzden rısk almıyoruz

ececim ne güzel söylemişsin :) yeterki kızım güzel olsun ben katlanırım bu sivilcelerede napiyimm..

boya konusunda son aylarda belki izin verir diye düşündüm, çünkü röfle dibe değmiyor ya, yani sabrederim zaten ne kaldıki ama sonrasında çok zor olcak diye, bakalım dr. ne dicek

kizlar selam herkese, keyifli cumlaaar opuyorumnanaktan
su sac boyama konusu...hamileler sac boyatabilir mi boyatamaz mi konusu kesinlesmis bir sonuca baglanmiyor netten arastirmalarimca....
mesela benim sacim beyaz ,hatta koyu renk saclarim cok az ..su an bebis yok rahatlikla boyatabiliyorum, ama bebis olunca saclari bembeyaz bir nine gibi karni burnunda bir hamile olmak istemiyorum..Bunun icin yapilabilecek birsey var mi:uhm:
Sizin dr lariniz ne der bu konuya benimle paylasabilirmisiniz?yerimseniben

günaydın ececım acayıp heyecan lıyım..sersem tavuk gıbıyım rahatlatmaya calısıyorum kendımı ama işte ...mecburen sezeryan canım çatı muayenesınde kemık yapısının darlıgından dolayı bu sekılde karar verıldı vakum gerekebılırmıs yoksa o yuzden rısk almıyoruz

hayırlısı olsun canım büyük bir heycanla bekliyoruz haberlerini.Allah yardımcın olsun.

suurcum bende röfle yaptırıyorum kendi saçlarım kahve, baya uzadılar ve tepelerimde beyazlar var böyle dağınık şekilde, ben onları kapatıcıyla kapatıyorum , böyle renkleri var kahvesini aldım ben kendi saçımla aynı renk böyle ruj şeklinde, rimel gibi olanlarıda var ama fazla beyazı kapatmaz, yani çok zor olur kullanmak.. off valla ya boyatan boyatıyor ve hiçbişey olmuyor yani, ama korkuyo işte insan, sorucam bende mayıs kontrolünde ve mayısın ortalarında yaptırmak istiyorum röfle

suurcum bende röfle yaptırıyorum kendi saçlarım kahve, baya uzadılar ve tepelerimde beyazlar var böyle dağınık şekilde, ben onları kapatıcıyla kapatıyorum , böyle renkleri var kahvesini aldım ben kendi saçımla aynı renk böyle ruj şeklinde, rimel gibi olanlarıda var ama fazla beyazı kapatmaz, yani çok zor olur kullanmak.. off valla ya boyatan boyatıyor ve hiçbişey olmuyor yani, ama korkuyo işte insan, sorucam bende mayıs kontrolünde ve mayısın ortalarında yaptırmak istiyorum röfle

[COLOR="Magenta"]caniiiim opuyorumnanaktan
ben boyatmistim, bebis yeni göbisime konmustu ama ben daha onun varligindan haberdar degildim..sonraki ay korktum boyatmadim.halihazirda bir dr umda olmadigindan dr a gitmeyi bekledim.dr a sorcaklarimi not etmistim, bu da o notlarin arasindaydi ama bebisin kalbi durunca dr un sac boyatma konusunda ne düsündügünü ögrenemeden kaldik... :bbo: sen gidince sor bakalim ne dicek senin dr un :uhm:

kuaförüme de sordum, cogu hamile gelip boyatiyor ama sen gene de dr una sor demisti bana....Organik boyalar falan varmis, %5 civari kimyasal içeriyormus...bu sunucular, sanatcilar ne yapiyorlar bu arada :uhm:
aman kadin olmak ne zormus vallahi...

eve kacma zamanim gelmiiiishihoyyythihoyyyt

X