Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

ben 27. haftadayım, haftaya kontrolümüz var bakalım :) bende yeni doğan için bikaç parça kıyafet aldım, banyo setini aldım şampuanı losyonu falan, işte emziği burun aspiratörü onun gibi ufak tefek bikaç parça aldım, ama indirimden 6 aylık civarında giyebileceği bi sürü kıyafet aldım :) kışa hazırlık, acayip düşmüştü fiyatları çokta güzeldi dayanamadım aslında tipi nasıl olucak bilmiyorum kilolumu zayıfmı falan ama bişekilde giydiririm herhade.. ama daha eksik çok, ya bu steril aletleri falan var biberonlar için işe yarıyomu acaba, sonra hani süt sağma makinaları falan almak lazım dimi onlardan
ya bide esteyam bişey sorcam göbek büyüdükçe eğilip kalmak çok zorlaşıyor ya böyle ayakkabılarımı falan giyerken çok üzülüyorum ben sıkıştırıyorum diye, etkilenmiyodur dimi öyle şeylerden

kıslarrr günaydınnlar nasılsınız bakalım fantastıkam canım benım nasılsın nasıl gidiyor

amaaaann perim gelmiş seni gördüm daha iyi oldum hayatım, senin nasıl gidiyor asıl ne kadar kaldı doğuma, hazırlıklar nasıl

iyiyim canım bende az kaldı doguma bu carsamba büyük bı ıhtımalle artık tarıhımız bellı olucak guzelım sanırım 14-15 nısan gıbı.tabı daha erken gelmeye kalkısmazsa ..ınsallah vaktını bekler..hazırlıklarımız bitti..zatı öle uzun boylu bı hazırlık yapmadık..kıyafetlerı hazır besıgı hazır yavrumun okadar.sonrası sonra ınsallah bakalım .yeterkı önce saglıkla gelsın yavrum..

esteryam canım nasılsın.agrım var demıssın..sanırım kalsıyum eksıklıgı o agrının sebebı fantastıkamın da dedıgı gıbı.

fantastikam bende zorlanıyorum ayakkabı falan giyerken
birperim hosgeldin guzel anne magnezyum verdi dr iciyorum dun ictim bugunde ictim insallah iyi gelir ama sanırım birazdan eve gidecegim

pericim çok az kalmış allahım sağsalim kucağına almayı nasip etsin tatlım, hazırlıklar için en iyisi zaten senin yaptığın bazı şeyleri zamanla almak lazım ihtiyaç duyulursa yoksa varya işin içinden çıkılmaz.. kaç kilo aldın bu arada

esteryam bencede eve git dinlen güzelim yorma kendini

kizlar selam:))))ben de burdayiiiim :))))
ama haklisiniz hft sonu bir yogun gecti bir yogun gecti anlatamam, evi resmen otel gibi kullandik diyebilirim :bbo: dolayisiyla pc i hic acamadim :SS
ama simdi buradayim...aslinda is yerindeyken bos vakit buldukca buralardayimyerimseniben

esteryacim gecmis olsun))kendine dikkat et , ayagini uzat dinlen canimyerimsenibenhamilelikte normal diye biliyorum bu tür agrilar ve kramplar... insallah bir an önce gecer gideryerimseniben

fantastikacim sen de yesil olduguna göre buradasin su an)) kendi kendine konusmuyorsun merak etme opuyorumnanaktan

göbisler zorluyor demek ha! Ne güzel kizlar ya!...demek hamilelikte cok kolay giyilen ayakkabilar tercih etmemiz gerekiyor sanirim...bu da bizim gibi anne adaylarian tecrübe olsun...

birpericim Allah hayirli dogum nasip etsin, saglikla bebisine kavus bir an önce

diger kizlar mesguller galiba, hala gelemediler :uhm:

slm suurcum evet canım ya bugün bi türlü denk gelemedi kimse, birimiz geliyo birimiz gidiyor :)) hamilelik konusunda inşallah en yakın zamanda sende görüceksin göbek büyüdükçe ayakkabı giymek acayip zorlaşıyor, bide yataktan kalkmak :)

canım benım cok fazla ekran karşısında kalamıyorum. 14 kılo aldım canım bugüne kadar bakalım bundan sonra kac kılo daha eklenecek..yıyorum valla sürekli durmuyorum kilolar umrumda degıl bebegımı beslıyorum...

ayakkabı,çorap giymek tek basına hayal oldu...:)) kanepeden zor kalkıyorum kaydirigubbakcemile2

sagol canım ınsallah darısı basına olsun ınsallah

perim süpersin ya, 14 kilo çok iyi ben sanırım rahat 15 i geçerim doğurana kadar, 10 kilodayım şimdilik ama acayip şişliğim var, akşamları hele çok kötü oluyorum sende oluyomu

ya perim sana bişey sorcam hani bebek yeni doğduğunda yatsın diye beşikler varya onlardan aldınızmı, ya bikaç ay yatıcak sadece ama çok pahalı onlar, direkt karyolasında yatsa olmuyomu acaba

perim süpersin ya, 14 kilo çok iyi ben sanırım rahat 15 i geçerim doğurana kadar, 10 kilodayım şimdilik ama acayip şişliğim var, akşamları hele çok kötü oluyorum sende oluyomu

bende herzaman olmuyor canım bazen.ama son zamanlarda sabah kalktıgımda parmaklarım şişmiş oluyor ve acıyolar...

ya perim sana bişey sorcam hani bebek yeni doğduğunda yatsın diye beşikler varya onlardan aldınızmı, ya bikaç ay yatıcak sadece ama çok pahalı onlar, direkt karyolasında yatsa olmuyomu acaba

ben almadım canım teyzemın kızının vardı bıryıl önce kullanmıstı oda bana verdı..takımıyla bırlıkte kuru temızlemeye verdım pırıp pırıl oldu..kısa bırsüre kullanılıyormus tabı en fazla 2-3 yatar gıbı gelıyor tek avantajı ıste nereye tasımak ıstıyosan rahatlık oluyo yatak odasında salonda ...eger teyzemın kızı vermemıs olsaydı bende almazdım guzelım karyola alırdım sadece yeterdı..o yuzden gerek yok hıc bosa para verme...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…