Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

haklısın perim bende öyle diyorum ama nasıl olcak bilmiyorum, bende arkadaşımdan aldım aslında ama rengi mavi, bakalım yeni bi kılıf diktirip halledebilirsem çok iyi olur

Kızlar Merhaba, iyiyim bugun ise geldim calısıyorum ama 10 kg aldım ben simdiden ya sanırım 20 kg ile falan bitiricem hamilelili cunku canım fena halde hep tatlı istiyor normalde ben tatlı yemeyi seven biri asla degildim..Dun gece saat 22 den sonra esimi gnderdim profetirol aldırdım :)

iyi olmana çok sevindim esteryam, kilo konusunda valla çok kolaymış hamileyken kilo almak ben şaşırıyorum 10-12 kiloyla bitirenlere.. bende 10 kilo aldım ama bunun 4 kilosunu geçen ay aldım :) dr.dan fırçayı yiyince toparlandım, şimdi biraz sıkıyorum kendimi, allahtan halaaaa mide bulantılarım varda herşeyi yiyemiyorum çok, yoksa bilemiyorum nolurdum

walla ben cikoltaya ve tatlıya dei oluyorum ve hic midem bulanmıyor :)

simdi ne olacak bizim prensesin adı ?

hala net belli değil ama ben Elit istiyorum, babası Doğa istiyor, iki isim olucak zaten ya Doğa Elit yada ıpek Elit, değişmezse tabi fikrimiz :) siz ne düşünüyosunuz, karar verdinizmi

fantastikam Elit diye isim mi olur kızım ç,kolata mı bu bana garip geldi doga harika bir isim bence ama Elit isim bile degil bence
bari Elif koy :)

fantastikam Elit diye isim mi olur kızım ç,kolata mı bu bana garip geldi doga harika bir isim bence ama Elit isim bile degil bence
bari Elif koy :)

esteryam Elitin anlamı çok güzel, hem ciddide bi isim öyle cıvık değil, ne bileyim benim adım malum e babasının ismide öyle, bize uygun bişeyler olsun dedim ama bak bikaç kere tekrarla kendine hoşuna gitçek, ablamda hiç beğenmemişti başta, düşündükçe çok sevdi :)

canımın ıcın herıkı ısımde cok guzelll

hoşgeldin perim, beğendiğine sevindim tatlım ay ne zor ya şu isim konusu

kızlar benim çok çarpıntım oluyor ya bi anda kalbim pıt pıt hızlanıyor, ellerim falan uyuşuyor, sizede oluyomu bu

fantastikam banada oluyor bazen ellerim sisiyor sanki ve ben en cok nefes problemi yasıyorum , burnum hep tıkalı sankim

burun tıkanıklığı bendede oluyo ama o normalmiş tatlım olurmuş, çarpıntıyada normal diyo dr. bide çok kansızım ya o yaparmış ama çok sık yaşıyorum ben ya bunu sürekli yüreğim hop hop, iznime erken çıkıcam galiba sabredemicem böyle giderse..

bide esteryam ne alaka ama aklıma geldi ayva yiyomusun çok faydalıymış hamilelikte ben haftada 1 tane olsun yemeye çalışıyorum hiçte sevmem, böyle faydalı olduğunu bildiğin ve sık yediğin şeyler varmı

arkadaslar size bir sorum olacak. Ben 6 haftalikken kendiliginden dusuk yaptim agrisiz hic birsey hissetmedim desem yeridir. Neden dustugunu hala bilmiyorum doktorlarda bir cok nedeni olur dedi. Bu sefer ikinciside aynisi olacak diye cok korkuyorum. Sizin tecrubelerinizi paylasirsaniz sevinirim. Tekrar hamile kalmak istiyorum ama cok korkuyorum. Doktor kanaman bittikten sonra hemen devam edebilirsin dedi. Sizce ne yapsam?
Cvplariniz icin cok tsk ederim

canım ben hamileligimn baslarında ayva yedim smdide bazen yiyorum, ben encok sut yogurt ve peynir yiyorum birde balık yemeye calısıyorum haftada en az 2 defa..
ceviz yemeye calısıyrum gunde iki tane falan.. birde bol su içeye cqalısıyorum, vitaminlerimi aksatmıyorum..

aferımmmmm

çok geçmiş olsun canım dilerim en yakın zamanda sağlıkla kavuşursun bebeğine, bence kürtaj olmadığın için hiç beklemeden devam edebilirsin, inan burda kürtajdan sonra bile hiç beklemeden hamile kalanlar oldu, aklına kötü şeyler getirmemeye çalış canım

evet bende bunlara dikkat ediyorum, kereviz beyin gelişimi için çok faydalıymış diye duydum bide enginarda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…