Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

eceyas canım rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip eder....çok güzel mutluluk olsa gerek..inşallah bizlerde görürüz o günleri...hamilelerin duası kabul olurmuş...ümmühan arkadaşına dua etmeyi unutma...

Kızlar Merhaba,

eceyascım canım zaman geciyor seninde az kaldı degil mi?

yasom canım dualarım seninle

belenayım fındık faresi sıcak ruhlu kadın nasılsın?

birperim aklım hep sende dularım seninle

fantastikam demekki bugunde pc de sorun var giremiyorsun nete sensiz olmuyor buralar minikkus

kızlar hepinize hayırlı bol şanslı haftalar diliyorummmmmm
SUUR VE PRENSESELA inşallah güzel haberler veirsiniz..bakın ben kürtajdan 26 gün sonra adet oldum..ama kızlar hiç bukadar kanamam olmamıştı..normalmiş..rahim temizleniyormuş..inşallah bu temizlikle rabbim bu ay hamile kalmayı nasip eder...tüm isteyenlere....

canım normal kanaman olması merak etme .sen kürtaj olmuşmuydun?

eceyas canım rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip eder....çok güzel mutluluk olsa gerek..inşallah bizlerde görürüz o günleri...hamilelerin duası kabul olurmuş...ümmühan arkadaşına dua etmeyi unutma...

amin canım evet tarifi pek mümkün olmayan duygular bunlar dualarım tüm arkadaşlar için canım en kısa zamanda müjdeyi vermeniz dileğiyle inşallah.

Kızlar Merhaba,

eceyascım canım zaman geciyor seninde az kaldı degil mi?

yasom canım dualarım seninle

belenayım fındık faresi sıcak ruhlu kadın nasılsın?

birperim aklım hep sende dularım seninle

fantastikam demekki bugunde pc de sorun var giremiyorsun nete sensiz olmuyor buralar minikkus

merhaba canım hem az kaldı hem uzak gibi :)) kısmetse mayı 19 gibi dedi doktor.nisan 24 te izne çıkıyorum.sen nasılsın oğluşun nasıl isime karar verdiniz mi?

merhaba canım hem az kaldı hem uzak gibi :)) kısmetse mayı 19 gibi dedi doktor.nisan 24 te izne çıkıyorum.sen nasılsın oğluşun nasıl isime karar verdiniz mi?
biliyormusun bende 12 mayıs dogumluyum o nedenle mayıs ayını cok severim.. boga burcu iyidir :)

canım henuz isme karar vermedik halen dusunuyoruz :) tavsiyelerin var mı?

biliyormusun bende 12 mayıs dogumluyum o nedenle mayıs ayını cok severim.. boga burcu iyidir :)

canım henuz isme karar vermedik halen dusunuyoruz :) tavsiyelerin var mı?

bende çok severim boğaları eşimde 19 mayıs doğumlu eğer o gün doğarsa babasıyla aynı gün doğmuş olucak.
valla bende isim konusunda senden yardım isticektim bizde hala tam olarak birşeye karar veremedik.insan hiçbirşeyi yakıştıramıyor nolcak bilmiyorum.

eceyas evet canım kürtaj oldum niyeki bir zararımı oluyor...ilk gebeliğimdi biliyorsun...rabbimden dileğim ümmühan kulunu çok bekletmeden bebeğini sağlıkla verir...kucağına alıp sevmeyide nasip eder...inşallahhhhhhhhhh

günaydın kızlar...bir süre aranızda olamıyacağım...kendimi iyi hissedince dönerim tekrar...hepinizi öpüyorum..

günaydın canlar nasılsınız
yasemin nereye gidiyorsun nazlı kelebekim bizi bırakma niye moralinmi bozuk bak bende bir süre ayrı kalırsam kendimi toparlarım dedim ama olmadı yinede döndüm yuvaya:))sende morlini bozma canım hakkımızda hayırlı olan neyse rabbim onu nasip etsin

eceyas evet canım kürtaj oldum niyeki bir zararımı oluyor...ilk gebeliğimdi biliyorsun...rabbimden dileğim ümmühan kulunu çok bekletmeden bebeğini sağlıkla verir...kucağına alıp sevmeyide nasip eder...inşallahhhhhhhhhh

canım zararı varmı bilmiyorumda benim doktorum en az 3 ay korunma vermişti bende 6 ay korundum yanlış anlamadıysam sen ilk reglinden sonra deniceksin dimi? hayırlısı olur inşallah tüm dualarım sizlerle Allah herkesin gönlüne istediğine göre versin.

günaydın kızlar...bir süre aranızda olamıyacağım...kendimi iyi hissedince dönerim tekrar...hepinizi öpüyorum..

hayırdır canım ya bişeymi oldu merakta bırakma.

kızlar hepinize hayırlı bol şanslı haftalar diliyorummmmmm
SUUR VE PRENSESELA inşallah güzel haberler veirsiniz..bakın ben kürtajdan 26 gün sonra adet oldum..ama kızlar hiç bukadar kanamam olmamıştı..normalmiş..rahim temizleniyormuş..inşallah bu temizlikle rabbim bu ay hamile kalmayı nasip eder...tüm isteyenlere....

Bulutcum bir oh diyebilirim... sonunda kirmizlar tam anlamiyla tesrif ettiler:)))bakalim önümüzdeki ay güzel haberlerle geliriz umarimyerimseniben

slm kızlar ben geldim sonunda gelebildim.. nasılsınız bakalım, hoş kimsecikler yok yine ama..

yaseminim hayırdır tatlım açaraçmaz senin mesajını okudum canım sıkıldı nereye gidiyosun, lütfen bizi merakta bırakma

slm kızlar ben geldim sonunda gelebildim.. nasılsınız bakalım, hoş kimsecikler yok yine ama..

yaseminim hayırdır tatlım açaraçmaz senin mesajını okudum canım sıkıldı nereye gidiyosun, lütfen bizi merakta bırakma

selaaaam:)))
eceyas la ben varim saniriiim opuyorumnanaktan

günaydın kızlar

hoşgeldin fantastikacım iyidir asıl sende ne var ne yok özledim valla :))

kızlar nasılsınız yine kimsecikler yok birde geçmişe baktımda saymazsak eskilerden ben kalmışım kürtajdan sonra hiç hamile kalamayan ne zaman gelecek bilmiyorum zaman geçiyor umutlarım tükeniyor ama Allah büyük belkide gelir belli olmaz diyorum benimkiside züğürt tesellisi mi ne:))))

kızlar nasılsınız yine kimsecikler yok birde geçmişe baktımda saymazsak eskilerden ben kalmışım kürtajdan sonra hiç hamile kalamayan ne zaman gelecek bilmiyorum zaman geçiyor umutlarım tükeniyor ama Allah büyük belkide gelir belli olmaz diyorum benimkiside züğürt tesellisi mi ne:))))

selaaaaam caniiiim:)))eskilerden yok ama yenilerden ben varim:)))
umutlarin hicbir zaman bitmesin caniim.pozitif düsünmeye calis...herseyin bir zamani var, en uygun zaman bebisinin karnina düseceginden hic suphen olmasin..yerimseniben.
bebisim beni birakip gittiginde neden neden diye soruyordum durmadan ..demek ki henüz bebek sahibi olmam icin uygun zaman degil diye düsünmeye basladim simdi.allah bize bebeslerin en hayirlisini, en sagliklisini zamani gelince bize gönderecek gör bak...
isten cikma vakti geldiiiii, görüsürüz gene ...opuyorumnanaktan

GUnaydın kılar nasılsınıuz, fantastikam seni tekrar burda gormek cok guzel..
balenayım senide ozledim,
ececim az kaldı dime ayyy ne heyecan simdi..
birperimde dun dr a gitti gayet iyiymis demir bebek Allah ikinizede hayılı saglıklı dogumlar nasip etsin..

X