Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

fantastika sen kaç haftalık hamilesin canım..

23. haftadayım şimdi bulutçum,
ayrıca sende görüceksin tabi o günleri, aksini aklından çıkarmalısın bence :1hug:

O fotografları cekildigim zamanlar ustumde fena bir şişlik vardı simdi daha iyiyim daha normalim :) ama gobek çabuk buyudu :) yaglandı kalınlastı tabi cocugun tekmelerini hissettirmesi elbette zor :)

kızım bak ben sana diyorum senin karın kasların kalın ondan net hissetmiyosun henüz bide gerçekten erkek bebklerin daha geç hissettirdiğini duymuştum ben ne kadar doğru bilemiyorum tabi, ama şunu söyliyim senin oğlanda sana çekerse kasları kuvvetli olucktır onunda ve o tekmeleri hissetmemen imkansız olucak bi süre sonra yerimseniben
ayrıca ben bilmem çok tatlı sivri bi göbek gördüm o fotolarda, hiçte yağlı durmuyodu, sen benimkini görsen aynen böyle olursun :1shok: nasıl yayıldı kenarlara sanki belim bile yağ bağladı çok fena sempatiksalakcinni

Bulutcum ilk kurtajımı 31 Mart 2009 tarihinde oldum boş gebelikten cok ama cok uzuldum, Daha sonrada 01 Agustos 2009 tarhinde ikiz gebeligim sonlandırıldı kalp atısı alnımadıgı icin, ve 28 kasımda tekrar hamile oldugumu ogrendim. Bir sene icinde 3 gebelik 2 kurtaj, bende o kadar umutsuzdum ki anlatamam sana.. Ama dua ettim hep ve son hamileligimden once çakşır otu tozu bal tarcın çörek otu karıstırıp yedim ve hamileyim. Ama en onemli unsur sabir ve dua , ben duanin gucune cok inanıyorum

Belom canım benim her zaman bana o kadar destek oldun ki hakkını odeyemem , sana soz tam sana layık bir damat yetistiricegim :)

Ececim dr gerçekten cok onemli , dr ile aramızdaki iletisim ve guven bizi rahatlatıyor ve kafamızdaki soru isaretlerinden kurtarıyor, umarım tam gonlune gore bir doktor bulursun

kızlar site sürekli beni atıyor o yüzden tekrar tkrar girmek zorunda kalıyorum hemen cevap yazamıyorum size kusura bakmayın olurmu

belenaycım söz eklicem face bikaç tane :))

en kısa zamanda fotogafını gormek istiyorum ben yaaaaaaaa
uzme beni hamile uzmek gunahtır walla :) :)

inşallah esterya bakalım bu seferki kadın doktor olucak .(tam eşimin istediği gibi hiç istemiyodu erkek diye )

ececim umarım dr un içine siner, çok önemli çünkü, bu arada bende 61 kilodayım, 54 le başlamıştım, 7 kilo aldım :)) oy oyyyy

mayolu bir boy ve bir portre fotomu yüklücem face'e :)) portremi görmek istersiniz belki ama mayolu boy fotom için emin değilim :))

ececim umarım dr un içine siner, çok önemli çünkü, bu arada bende 61 kilodayım, 54 le başlamıştım, 7 kilo aldım :)) oy oyyyy

inşallah canım ya birazda kafam karışık bu aralar çok ultrasona girdim.2 hatfa önce hem normal utrason hem ayrıntılıya girdim şimdi c.tesi tekrar ultrason inşallah bir zararı yoktur. haftana göre iyi sayılır bence.

ultrasonun bi zararı olucağını sanmıyorum ececim ya dr bana ne zaman merak edersen gel diyo öyle olsa demezdi diye düşünüyorum, hoş ben daha hiç öyle çat kapı gidemedim ama 4 hafta çok uzun geliyo bana, bak ne güzel sık sık görüyosun oğlunu

esterya canım inşallah bebğini sağlıkla kucağına alırsın ve tüm hamile arkadaşlarım...evet bende inanıyorum duanın gücüne ..rabbime sığınıyorum..inanıyorumki çok bekletmeden sağlıkla hayırlısıyla bebeğimi bana verecek..insan bazen öyle çaresiz oluyorki tüm ümitleri yıkılıyor...ama sizin gibi arkadaşlarım bana güç verip umut ışığı olunca kendime güvenim artıyor....

kızlar sizlerin yazdıklarını okumak ve sohbet etmek güzel birazcık işim var yapıp geleceğim...kendinize bebişlerinize iyi bakın canlarım....

bende daha hiç 4 hafta sonra gitmedim hep 3 haftada gittim.Allaha emanet artık çok mutlu oluyorum onu görünce :))

canım ekledim seni ben

onayladım canım ama resimlere daha bakamadım.

umudunu kaybetme canı herşeyin hayırlısı sadece birazcık sabır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…