Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

fantastikam oturup ciddi ciddi isim dusunmedik , ben omer istiyrum oglum yigit istiyor kocama fikrini soran yok henuz :)
ya siz karar verdiniz mi derin mi duru mu ceylin mi eysan mi? Bu aralar herkes bu isimleri koyuyorda :) ben kız olsa dizi isim hazırdı zeynep inci koyacaktım

:)) esteryacım saydığın isimler harbidende bu dönemin trent isimleri ama kesinlikle düşünmem onları, çok güncel isimleri sevmiyorum ben, öyle ekli isimleride sevmiyorum işte bilmemnenaz, bişeysu falan.. buarada bence yiğit ismi çok güzel ömerde fena değil, ömer yiğit olabilir bence

ben bigün eve dönerken baktım serviste güneş vurmuş çiçeklerin üstüne öyle güzelki dedim benim hayatta en sevdiğim şey ne işte çiçekler hayvanlar deniz güneş, bunların hepsinede Doğa deniyo e bi kızım olursa adını doğa kokayım dedim ama sonra iş ciddiye binice vazgeçer gibi oldum ama eşimin aklına baya kazımışım herhalde o vazgeçemiyo Doğadan, herhalde bi ismi Doğa olucak ama ben bi isim daha istiyorum, bu arada Zeynepi düşünmüyo değilim, ıncide çok kibar bi isim düşündük onuda ama çok komik oluyo soyadıyla ınci Ercan :))) tekerleme gibi

Bence ıpek adi da guzel kibar bi isim ..
bende ekli isim sevmem bilmemca falansu , yani bir arkadasım kızının ismini naz su koydu.. abi nedir bu kızı nazzzzzzzzzzzz diye çağırmak bi dert suuuuuuuuuu diye çağırmak bi dert ben bide tek heceli isimleride sevmiyrum nedense..
anlamlı eski isimler cok hosuma gidiyor, mesela kız isimlerinden Asude cok hos bir bayana en cok yakısan isimlerden bir tanesi bence duru saf hoş bir guzelligi guzel ahlakı anımsayıyor bana :)

hadi naz neyse güzel ama su ııh ıııhhh bide harbidedn nasıl sesleniceksin komik oluyo, ya her açıdan düşünmek lazım gerçekten, Asude de güzel ve saydığımız isimlerin arasında var biliyomusun :) ama insan nedense hiç bişeyi konduramıyo yakıştıramıyo ya, bide çok önemli ilk izlenim isim, nasıl bi izlenim bırakıcak karşısındakinde nasıl birini görmeyi beklicek insanlar.. mesela benim ismim çok tuhaf yani düşünsene beni beğenmeyen biri amma dalga geçiyodur benimle :))

hadi naz neyse güzel ama su ııh ıııhhh bide harbidedn nasıl sesleniceksin komik oluyo, ya her açıdan düşünmek lazım gerçekten, Asude de güzel ve saydığımız isimlerin arasında var biliyomusun :) ama insan nedense hiç bişeyi konduramıyo yakıştıramıyo ya, bide çok önemli ilk izlenim isim, nasıl bi izlenim bırakıcak karşısındakinde nasıl birini görmeyi beklicek insanlar.. mesela benim ismim çok tuhaf yani düşünsene beni beğenmeyen biri amma dalga geçiyodur benimle :))

son dediğine cok guldum kız walla alemsin :) ama sen isminle asla celismiyorsun bence.. bu arada ben cıkıyorum musteriye gidiyorum bir kac saat burda olmuycam gorusmek uzere kızlar

ay kızlar isimlerden konuşmuşsunuz son zamanlardaki en büyük sıkıntımız :KK43:
biz kaan emre düşünüyoruz ama hala net değil .önce kerem dedik olmadı şimdi bunlar bakalım son dakika içimize ne sinecek.fikriniz varsa bekliyorum.

eceyas kaan emre ismide çok güzel....artık isimleri düşünün..doğunca bulmak daha zor oluyor herhalde..yeğenim oldu ..doğduktan 10 gün sonra isim koya bildiler..kararsız kaaldılar...

rabbim inşallah o günleri bana gösterir..oğlum olursa adı ÖMER EFE..KIZ OLURSA..DA TUANA KOYACAĞIM...ıNŞALLAH...ıKıSıNıNDE ANLAMI ÇOK GÜZEL...

günaydın güzellerr...

bulutçum çok geçmiş olsun canım ama bu yaşadıkların seni ümitsizleştirmesin çünkü burda çoğumuzun ilk hamileliliği kürtajla sonuçlandı ve yine çoğumuz hamileyiz diğerlerimizde hamile olmak üzere, sende en yakın zamanda burda müjdeyi vericeksin bize, bunu yürekten istiyorum canım

sabinacım haklısın heyecanlanmakta ama bu heyecana can kurban dimi :)) kaç kilodasın şuan canım, bebiş kaç kiloda

evet fantastikam bazen çok daha fazla heyecanlanıyorum ve bir an önce olsun bitsin istiyorum..canım ben şuan 82 kilodayım..yavrumda geçen hafta 2898,2 gr dı bakalım cumartesi tekrar bakıcak dr 3 kıloyu geçmiştir inşallah

belenaycım gelmezmi hiç bulmuş sen gibi anneyi kaçırırmı, sadece nazlı biraz ama olsun onun nazıda çekilir yani, sağsalim gelceği zamanı hesaplamıştır şimdi o merak etme güzel arkadaşım benim

günaydın kızlar

belenaycım senin gibi annişe gelmezmi tüm dularımdasınız en kısa zamanda geleceğine inanıyorum sadece birazcık fazla nazlı fantastikanın dediği gibi :))

fantastikacım sen nasılsın varmı bi şikayet bişi?

sabina senin yerine ben daha çok heycanlanıyorum valla inşallah sorunsuz bir şekilde alıcaksın minik kızçeni kucağına.

amin ececiğim ya inşallah..rabbim hepimizin yavrularını sorunsuz bir şekilde kucağımıza almayı nasip etsin inşallah

bende görürmüyüm acaba o günleri..bebeğimin büyüdüğünü kocaman bir göbüşümün olması..veeeee içimde meleğimin kıpır kıpr etmesi...kucağıma alıp onu koklayıp sevmeyi....inşallah görürüm kızlar inşallah...

olumsuz düşünme bulutçuğum ..allah büyük göreceksin inşallah

ececim sana ozel mesaj gonderemedim sen bana gonder adını ekliym seni hemencecik

esteryam feceye benide ekleyin ya bende görmek istiyorum resimlerinizi :)

esterya gönderdim canım

ececiğim banada banada:)

:)) esteryacım saydığın isimler harbidende bu dönemin trent isimleri ama kesinlikle düşünmem onları, çok güncel isimleri sevmiyorum ben, öyle ekli isimleride sevmiyorum işte bilmemnenaz, bişeysu falan.. buarada bence yiğit ismi çok güzel ömerde fena değil, ömer yiğit olabilir bence

ben bigün eve dönerken baktım serviste güneş vurmuş çiçeklerin üstüne öyle güzelki dedim benim hayatta en sevdiğim şey ne işte çiçekler hayvanlar deniz güneş, bunların hepsinede Doğa deniyo e bi kızım olursa adını doğa kokayım dedim ama sonra iş ciddiye binice vazgeçer gibi oldum ama eşimin aklına baya kazımışım herhalde o vazgeçemiyo Doğadan, herhalde bi ismi Doğa olucak ama ben bi isim daha istiyorum, bu arada Zeynepi düşünmüyo değilim, İncide çok kibar bi isim düşündük onuda ama çok komik oluyo soyadıyla İnci Ercan :))) tekerleme gibi

fantastikam doğa bence güzel isim benimde çok hoşuma gitti ...karar sizin tabi ecrin de çok hoşuma gidiyor

ay kızlar isimlerden konuşmuşsunuz son zamanlardaki en büyük sıkıntımız :KK43:
biz kaan emre düşünüyoruz ama hala net değil .önce kerem dedik olmadı şimdi bunlar bakalım son dakika içimize ne sinecek.fikriniz varsa bekliyorum.

ececiğim benim oğlum olsaydı ben berk veya çağan koymayı düşünüyordum:=)

en zoru isim bulmak dimi kızlar, herkes seferber oldu kızım için bi sürü fikir geliyo çok güzel fikirler ama seçmek karar vermek çok zorrrrrr

ohooo doğumlar yapılmış isimler konulmuş sıra evlendirmeyemi geldi kızlar yok esterya senin daha sünnet var :))ayy ne güzel olur ya mesela harikanın sabinanınkızlarını gelinlile görmek bana teyze demeleri ne hoş olurdu ece bni çağıyor gel teyzesi düğün işinde yrdım et diye ee esteryanın zaten dürürü olduğum için davete gerek yok çokmu hayal kurdum ne:))

bu arada ben berra ismini çok seviyorum erkek olursa süleyman koymak istiyorum kayınpederimin ismi ama eşim istemiyor aman bebeği buldukda ismi kaldı gerçi o günlerde gelecek inşallah ama bakalım kısmet

sabinacım ailede o kadar çok berkli isim varki berkayından tutta berktuğ ya kadar yani öğğ gelmiş durumda ama çağan güzlemiş.

uyku tutmadı kıslar beni
benden bu akşam koyu kahve şeklinde peçeteyle sildikçe akıntıya benzer ama akıntı değil bişey bulaşıyo peçeteye..şimdi baktım sanki biraz pembeleşmi,ş gibi çok korkuyorum kıslar nette araştırdığım kadarıyla nişan gelmesi yazıyo..dr aradım sancın yoksa yat dinlen,suyun gelirse veya sancın olursa beni hemen ara dedi cmrtesi gidicem bakalım..salıya kadar beklemiycek galiba ..korku heyecen ikisi bir arada kızlar yaaaa çok panik yapıyorum..dua edin benim için olur mu canlarım..yavrumu sorunsuz bir şekilde rabbim kucağıma almayı nasip etsin
hepinizi çok öpüyorum..size yine haber veririm

günaydın kızlar..hayırlı cumalar hepimize...rabbim şu mübarek günde yüregimizden geçenleri versin bizlere....

uyku tutmadı kıslar beni
benden bu akşam koyu kahve şeklinde peçeteyle sildikçe akıntıya benzer ama akıntı değil bişey bulaşıyo peçeteye..şimdi baktım sanki biraz pembeleşmi,ş gibi çok korkuyorum kıslar nette araştırdığım kadarıyla nişan gelmesi yazıyo..dr aradım sancın yoksa yat dinlen,suyun gelirse veya sancın olursa beni hemen ara dedi cmrtesi gidicem bakalım..salıya kadar beklemiycek galiba ..korku heyecen ikisi bir arada kızlar yaaaa çok panik yapıyorum..dua edin benim için olur mu canlarım..yavrumu sorunsuz bir şekilde rabbim kucağıma almayı nasip etsin
hepinizi çok öpüyorum..size yine haber veririm

canım buna inan simayımızı sağsağlim kucağına alacaksın canım...bencede panik yapma doğumun en önemli belirtisi suyunun gelmesi...salıya kadar sabreder inşallah yaramaz...

günaydın canlarımhepinize hayırlı cumalar diliyorum
sabinacım inşallah salıya kadar dayanır meleğin sen panik yapma bol bol dua et inşallah simay hanım zamanında gelecektir annesi korkma dualarımız seninle canım

yasemin nasılsın canım sende benim gibi işe başlamadan yazayımmı dedin çalışmalar nasıl gidiyor :)))

X