Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

bulut gçmiş olsun canım sakın ümitsizliğe düşme yanlız değilsin benzer durumları yaşadık hepimiz inşallah rabbim en kısa zamanda gönderir meleğini

kızlar 11 ay oldu kürtaj olalı bakalım bizim velet ne zaman yoklayacak beni ben burdayım diyecek umutla bekliyorum dedim kızım yada oğlum hanginiz gelecekseniz gelin bakın yoksa yollar kapancak kalacaksınız oralarda iyi bi tehdit ettim artık yermi bu tehdidi bilmem bunu da yemezse başka çareler arıyacağız korkmuştur demi gelir demi gelir gelir benim gibi anneyi bir daha nerden bulacak dimi ya:)))

aaa güaydın demeden dalmışım lafa şimdi farkettim günaaaaydıııın

günaydın güzellerr...

bulutçum çok geçmiş olsun canım ama bu yaşadıkların seni ümitsizleştirmesin çünkü burda çoğumuzun ilk hamileliliği kürtajla sonuçlandı ve yine çoğumuz hamileyiz diğerlerimizde hamile olmak üzere, sende en yakın zamanda burda müjdeyi vericeksin bize, bunu yürekten istiyorum canım

sabinacım haklısın heyecanlanmakta ama bu heyecana can kurban dimi :)) kaç kilodasın şuan canım, bebiş kaç kiloda

belenaycım gelmezmi hiç bulmuş sen gibi anneyi kaçırırmı, sadece nazlı biraz ama olsun onun nazıda çekilir yani, sağsalim gelceği zamanı hesaplamıştır şimdi o merak etme güzel arkadaşım benim

günaydın kızlar

belenaycım senin gibi annişe gelmezmi tüm dularımdasınız en kısa zamanda geleceğine inanıyorum sadece birazcık fazla nazlı fantastikanın dediği gibi :))

fantastikacım sen nasılsın varmı bi şikayet bişi?

sabina senin yerine ben daha çok heycanlanıyorum valla inşallah sorunsuz bir şekilde alıcaksın minik kızçeni kucağına.

slm ececimm iyiyim tatlım yok allaha şükür cddi bi şikayetimiz, çarpıntı falan oluyo ara ara ama alıştım artık onada :) saçlarım uzadı iyice rapunzel gibi oldum röflesi geldi ama sabredicez napalım, sen nasılsın canım oğluşun nasıll, sen kaç kilo oldun :)

sağolun kızlar zaten en büyük moral kaynağım sizlersiniz benimle aynı şeyleri yaşayıp hamile kaldınız buda bana büyük umut oluyor benimki sizinkinden biraz nazlı ama ne yapalım gelecek inşallah ben sabırla bekliyorum yeterki hayırla ve sğlıkla gelsin kızlar sabah haberlerde izledim kadında doğuştan bir hastalık varmış adını unuttum zamanla koku yeteneğini kaybetmiş ve bu hastalık birde kısır ypıyormuş kadınları kendiside ebeymiş üstelik tam 19 kez aşılama denenmiş doktorlar artık olmaz demişler yumurta rezervide azalmış kadın 15 yıldır uğraşıyormuş artık tam tükendim dediği anda bir doktora gitmiş vee şimdi 40 günlük ikizleri var bi görseniz çok tatlılar kadın kokularını duyamıyor ama onlara sarılmak bile yeter diyor ayy rabbim ol dedimi herşey oluyor biraz sabır diyorum kendi kendime
ece canım maşallah oğluşun kocaman oldu rabbim nazarlardan saklasın
fantastika canım sen nasılsın ne zaman izne ayrılacaksın

ayy belenaycım allah bağışlasın o ikizleri anasına babasına, gerçekten olacağı varsa hiçbişey engel olamıyor, umutlu olmak lazım hep ve halimize çok şükretmek lazım belenaycım, benim izne çıkmama iki ay var daha ama belki 1 ayımı doğumdan sonraya atarım bilemiyorum çokta sıkıldım ama

Kızlar merhaba hepİnİze ..benİde aranıza alırmısınız...Önce hİkayemİ yazayım sİzlere..İnŞallah uĞur getİrİrsİnİz...

Canlarım ben 5 yıllık evlİyİm..yapılan tetkİklerde hİÇbİr sebep olmadıĞı sebepsİz İnfertİlİte grubunda olduĞumuz sÖylendİ..bİz 2d defa aŞıla 1 defa tÜp bebek denedİk tutmadı..ama İÇİmde hep bİr umut vardı kendİlİĞİnden olacak dİye..

VeeetÜp bebekten 1 sene sonra bebeĞİmİz kendİlİĞİnden oldu..veren rabbİm 7 haftalıkken bebeĞİmİ aldı..takdİr rabbİmİn...kÜrtaj olmak zorunda kaldım...

Korkum İlk gebelİĞİm kÜrtajla olması..doktoruma sordum bİr sakıncası varmı dİye yok dedİ..Çok hastaM İLK GEBELİĞİ Ürtaj olup peŞ peŞe doĞuranlar var dedİ..

Kızlar uzun yıllar bekleyİp kendİlİĞİnden hamİle kalan dÜŞÜnÜkle sonuÇlanıp tekrar hamİle kalanı duydunuzmu...

Acaba bİr daha bÖyle bİr Şansım olurmu...
İÇİmİ tek rahatlatan sebepsİz olmamız ve kendİlİĞİnden olması..neden olmasın bİrdaha dİyorum bazen İÇİmİ korkular saryor...

Doktorum bİze korunma vermedİ kÜrtajdan bİr hafta sonra İlİŞkİ serbest dedİ...

Kızlar yardımcı olursanız sevİnİrİm.....

Bulutcum merhaba,cok cok gecmis olsun canim.Bende gecen ayin 17 inde 8+3 haftalik bebegimi kalp atislari durdugu icin kaybettim ve kürtaj olmak durumunda kaldim, ilk gebeligimdi:KK43:((Bebisimiz süprizle gelmisti, sasirtmisti bizi...ama kismet iste:KK43:(..genetiksel bir bozukluk vardi demek ki böyle oldu...Allah kimseye göstermesin tabi ki...cok zor, hala düsününce gözlerim sulaniyor, cok fazla düsünmemek lazim sanirim,tabi ki elde degil biliyorum.Ben söyle diyorum artik; ileride ciddi problemler yasayacagimiza erkenden böyle olmasi daha iyi oldu diye kendimi teselli ediyorum canim.

Kürtajdan sonra dr,bana 2-3 hft iliski yok ve ilk adetten sonra bebek düsünebilirsiniz dedi.sanirim yasimdan dolayi (35 in icindeyim cünkü)

umarim en kisa zamanda saglikli bir bebek ve gebelikle bebeklerimizi kucaklarimiza aliriz:KK66:)):CüvCüv:

Kızlar hepinize çok teşekkür ediyorum sizin bu yazdılarınızla nasıl kendime güvenim artıyor anlatamam...rabbim bebeklerinizi sizlere bağışlasın kucaklarınıza almayıda nasiip etsin...ve benim gibi anne olmak için uğraşan arkadaşlarda ve ben çok beklemeden meleklerimize kavuşuruz inşallahhhhh...
Kucağımıza alacağımız günleride nasip eder bizlere...sizin gibi arkadaşlara sahip olduğum için çok mutluyum...

GUnaydın Kızlar Nasılsınız ben iyiyim , cmtesi gittim doktora gordum bebegimi ama bu bebek oynamıyor halen korkuyrum :KK43: belkide erken dşyeceksiniz ama benimle aynı hamile olanlar kıpır kıpır oynamadan bahsediyor :KK43:

esteryam belki senin karın kasların çok kuvvetlidir, kalındır biraz ondan sana derinlerdeki oynamalar gelmiyodur ama merak etme hayatımm 2 haftaya kadar mutlaka çok daha net hissediceksin kaçarın yok hatta eşin bile görücek, bide nette 24. haftaya kadar pek hissetmeyen anneler olabilir falan diye yazıyo, bence boşuna üzüyosun kendini fıstığım benim.. bu arada nette gördüm fotolarını zaten fıstıktın iyice güzelleştirmiş oğlun seni, göbüşünde baya vardı hııı maşallah dedim yaa :))

esterya canım kendine hemen stres yapma..bak arkadaşın dediği gibidir..inşallah bebişin kıpır kıpır ederken içinde sevinçten yerinde duramıyacaksın ..böyle yaparak bebeğinide üzüyorsun....doktorunla konuşmadınmı...

O fotografları cekildigim zamanlar ustumde fena bir şişlik vardı simdi daha iyiyim daha normalim :) ama gobek çabuk buyudu :) yaglandı kalınlastı tabi cocugun tekmelerini hissettirmesi elbette zor :)

esterya kızz ne dedi bn sana bak damadımın karizmayı yerle bir ediyon olmaz canım erkek bebek geç hareket edermiş dedik ya ağır abi olcek benim damat hiiişşt öle oynamıyor falan çocuğun gücüne gider delikanlı bebeğe böle şeyler denirmi ya ayıp ayıp:))

bende görürmüyüm acaba o günleri..bebeğimin büyüdüğünü kocaman bir göbüşümün olması..veeeee içimde meleğimin kıpır kıpr etmesi...kucağıma alıp onu koklayıp sevmeyi....inşallah görürüm kızlar inşallah...

bulutcum daha ne günler göreceksin dur bakalım bu günler aklına geldikçe gülüp geçeceksin hele uykusuz geceler başlayınca ahhh ahhh nerde benim bebeksiz günlerim diyeceksin az daha sbır:))

inşallah canım inşallahhhhhhhhhh

hayırdır kızlar bebişlere beşik kermesimi yaptınız....

slm ececimm iyiyim tatlım yok allaha şükür cddi bi şikayetimiz, çarpıntı falan oluyo ara ara ama alıştım artık onada :) saçlarım uzadı iyice rapunzel gibi oldum röflesi geldi ama sabredicez napalım, sen nasılsın canım oğluşun nasıll, sen kaç kilo oldun :)

canım benimde aynı saçlarım belime geliyor ama annemler kesinlikle kestirmeme karşılar ende sabrediyorum :)) oğluşum bazen çok yaramaz bazen çok durgun ama çok tatlı :))ben şu anda 65 kiloyum toplamda 11 kilo aldım şimdilik :kedi: sen ne durumdasın?

sağolun kızlar zaten en büyük moral kaynağım sizlersiniz benimle aynı şeyleri yaşayıp hamile kaldınız buda bana büyük umut oluyor benimki sizinkinden biraz nazlı ama ne yapalım gelecek inşallah ben sabırla bekliyorum yeterki hayırla ve sğlıkla gelsin kızlar sabah haberlerde izledim kadında doğuştan bir hastalık varmış adını unuttum zamanla koku yeteneğini kaybetmiş ve bu hastalık birde kısır ypıyormuş kadınları kendiside ebeymiş üstelik tam 19 kez aşılama denenmiş doktorlar artık olmaz demişler yumurta rezervide azalmış kadın 15 yıldır uğraşıyormuş artık tam tükendim dediği anda bir doktora gitmiş vee şimdi 40 günlük ikizleri var bi görseniz çok tatlılar kadın kokularını duyamıyor ama onlara sarılmak bile yeter diyor ayy rabbim ol dedimi herşey oluyor biraz sabır diyorum kendi kendime
ece canım maşallah oğluşun kocaman oldu rabbim nazarlardan saklasın
fantastika canım sen nasılsın ne zaman izne ayrılacaksın

saol canım beniim evet büyüyo ya ben bile şaşırıyorum zaman nasıl geçiyor diye.
bak gördün asla ve asla umudumuzu kaybetmicez Allahın ne zaman vereceği hiç belli değil.sende sakın moralini hiçbirşey için bozma.

günaydın canlarım...gününüz aydın olsun inşallah...
günaydın canım seninde aydın olsun.

GUnaydın Kızlar Nasılsınız ben iyiyim , cmtesi gittim doktora gordum bebegimi ama bu bebek oynamıyor halen korkuyrum :KK43: belkide erken dşyeceksiniz ama benimle aynı hamile olanlar kıpır kıpır oynamadan bahsediyor :KK43:

ay ne güzel görmüşsün meleğini.canım hiç üzülme benim ki kocaman oldu ona rağmen beni strese sokuyo oynamıyor temebel buu çocuk diyorum ben babsı kızıyor :))
bende bu c.tesi yeni bir doktora gidicem bakalım dua edin iyi biri çıksın.diğer doktorumuz hastaneden ayrıldı yeni doktoru eşim pek sevmedi bakalım bu nasıl çıkıcak.

X