Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

merhabalarr kıslarr gecmısı okudum bırazcıkınn
nasılsınız bakalım keyıfler yerınde ınsallah..

belkide ogle sekerlemesi yapiyordur perim..
yaw fantastikam birazda alisverislerinden soz etsene neler aldın kızına

esteryam sana ne dicem sen 18. haftadasın dimi, bak akşamları eve gidince göbeğini özgür bırakıcak şeyler giy ve sırt üstü uzan, sonra dürt biraz oğlanı ballı bi süt iç, bak gör nasıl oynıcak özellikle haftaya dahada net olcak, ballı ılık sütü çok seviyolar :))

Oyyyy tamam o zaman bu aksam hemen ballı ılık sut yapip içiyorum ve durtekliyorum benim tembeli :)

esteryam geçenlerde don aldım kızıma :)) ilk olarak donansın diye, sonra zıbın falan aldım, haftasonları çıkmak istiyorum ama her cumartesimi yağar yağmur ya, tıkılıyorum eve, ama havalar düzelsin çıkıcam herhaftasonu, sen başladınmı alışverişe

mayolu bir boy ve bir portre fotomu yüklücem face'e :)) portremi görmek istersiniz belki ama mayolu boy fotom için emin değilim :))
ben portreyi ne yapim kızım ben göbüşü görmek istiyorum yaa

esterya canım inşallah bebğini sağlıkla kucağına alırsın ve tüm hamile arkadaşlarım...evet bende inanıyorum duanın gücüne ..rabbime sığınıyorum..inanıyorumki çok bekletmeden sağlıkla hayırlısıyla bebeğimi bana verecek..insan bazen öyle çaresiz oluyorki tüm ümitleri yıkılıyor...ama sizin gibi arkadaşlarım bana güç verip umut ışığı olunca kendime güvenim artıyor....
amin canım amin

merhabalarr kıslarr gecmısı okudum bırazcıkınn
nasılsınız bakalım keyıfler yerınde ınsallah..
hoşgeldin cici

ayyy benımde karnım acıktı zatı hıc doymuyorumm
sizi göbişler sizi hamiş hamiş yiyin yiyin bakalım besleyin bebeleri delikafadulden

esteryam ohhh ayy çok korktum oğluna fantastikanın kızını alacaksın diye ama içim rahatladı ya ay bi tuhaf oldum böle damat falan :kedi:eminim damadımı çok seveceğim yetiştiren annesi esterya olunca dimi ama

fantastika canım sen esteryanın ikinci oğlunu ay pardon üçüncü oğlunu alacaksın artık ne yapalım bekliyeceksinsempatiksalakcinni

esterya kot etek alcanmı gelinine hımm söle bakim :hulya:

ay ben ne duruyorum bir sürü oğlan var topicte hepsine bir kız yapim bari :roflol:fantastika beklersen ikincisi oğlan olursa senin kıza talibim ama sana benzerse alıcam oyyy ay parçası olur kız yirim onu yirimbayanssulusmile

oyyy oyyy bunlar benim damadı rahatsız etmekten bıkmıyacklar anlaşıldı vah aslanıma vah tosunuma :)))

evet ya hastane çıkışı oluyo dimi oyyy yirim onları ben, bizimkiler yaz bebeği olucak, onlar yazlık kışlık ayrılıyomuki

belenaaayyyyy valla ben bilmem, sen böyle artist artist konuşuyosun ama bi oğlun olursa görürüm seni çok koşarsın peşimizden :)))

X