Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

fantastıkammm gülümmm nasılsılsın..büyük bı ıhtımalle senı bu kansızlık etkılıyor...yemene ıcmene ılaclarına cok dıkkat et guzelım

izmir hayalcım tebrık ederım guzelım...kahve akıntı ne zamandır devam edıyor..benımde basta oldu adet oldum sanmıstım..4-5 gun sürdü leke leke..yerlesme kanaması sorun yapma tatlım

perim hoş grldin canım nasıl geçiyor günler takvime baktımda ne üzel görünüyor öle 31 hafta maşallah tu tu tu oğluşumuza nazar değmesin

perim hoşgeldinn nasılsın fıstığım, haklısın bende öyle düşünüyorum ve iple çekiyorum bi dahaki randevuyu bu haftalar kan seviyesinin en düşük olduğu dönemlermiş öyle söylemişti dr um çok merak ediyorum nasıl çıkçaağını.. senin muaynelerin baya sıklaşmıştır artık dimi, doğuma karar verdinmi tatlım normal olcak dimi

belenaycııımmmmmm sen nasılsın tatlımm, senindemi uykun var seni uykucu şirin bir sen bir esterya uykucusunuz ikinizde :))

pericim sen nasılsın?
belenaycım bakıyorumda keyifler yerinde arada bir şarkı patlat şöle bize eskisi gibi :)

ececim gerçekten insan hep hareket etsin istiyo, ama senin oğluşununda dinlenme saatleri var yani sürekli dans edemezki uyucak büyücek herhalde çocukk

herkese merhaba,uzun süredir bu siteyi takip ediyorum.çok güzel bir site,kasımın 7 sinde 8 haftalık olması gereken bebeğim 6 haftalık olmasından dolayı meleğimi kaybettim.çok üzüldüm tabi bu duruma doktorum bana 2 adet kanaması bekle dedi bende öyle yaptım.bir takım testler yaptı kan sayımı,kronik böbrek kalp hastalığıtesti,smear allahıma çok şükür temiz çıktı.2 aydır bebek için uğraşıyorum ama hamile kalamadım henüz bu sabah adet olunca çok ağladım.umarım allah isteyen herkese verir.umudum bu ay olması

günaydın kızlarrr

ECECıMM benimkide hep oynasın istiyorum, bazen bikaç saat tık olmuyor dürtüyorum biraz :)) ama akşamları daha hareketli oluyo babasına çok düşkün olucak sanırım :))

HASKAR çok geçmiş olsun canım, umarım en yakın zamanda gelir bebişin sana

günaydın yaseminim iyiyim tatlım sen nasılsın, hala yoğunmu işler çok, artık fazla yorma kendini iş yerinde enerjini eve ayır

günaydın yaseminim iyiyim tatlım sen nasılsın, hala yoğunmu işler çok, artık fazla yorma kendini iş yerinde enerjini eve ayır

sorma canım benim yoğunum hala eve gidiyorum kolum kalkmıyo inan...çok öpüyorum meleğimizide senide..uğrarım fırsat buldukça...

offf bi sayfa açmak için dakikalarca bekliyorum sonunda düşüyorum hattan yeniden giriyorum siteye, işkence resmen, sizde yapıyomu site böyle takılıyormu ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…