Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

fantastıkam gülüm nasılsın guzel prensesımız nasıl bakem?
demek babaya hareket edıyo haa..benımkıde gece kusu nasıl yatıyorum baslıyor.
bak soluna yat mutlaka sol tarafı cok sevıyolar bıde

dogum henuz kesınlesmıstı güzelım bakalım ama büyük ıhtımalle sezeryan

teşekkür ederim beloşum ama biz 21+3 teyiz canım sen onu değiştirirmisin peki, yoksa ben yapabilirmiyim

pericim kontrol var demek hadi hayırlısı canım görcen bugün oğluşunu ne güzel, kaçıncı haftasın şimdi sen

esteryam erkekler daha tembel olurmuş ondan henüz çok hissetmiyosundur tatlım sonuçta bebeğin gayet iyi

teşekkür ederim beloşum ama biz 21+3 teyiz canım sen onu değiştirirmisin peki, yoksa ben yapabilirmiyim

pericim kontrol var demek hadi hayırlısı canım görcen bugün oğluşunu ne güzel, kaçıncı haftasın şimdi sen

esteryam erkekler daha tembel olurmuş ondan henüz çok hissetmiyosundur tatlım sonuçta bebeğin gayet iyi

http://lbdf.lilypie.com/FFOlp2.png

buyur şekercim inşallah olmuştur:hulya:

esterya gülüm seninki oğlan tabi ağır hareket edecek kızlar gibi kıpır kpır olamaz ya bozma çocuğun karizmasını:))

teşekkür ederim belenaycımm yaptım ama göremiyorum bu bilgisayardan akşam unutmam inşallahta bakarım ama eminim çok güzel olmuştur

meraba arkadaslar ben 10.ayin basinda kurtaj omak zorunda kaldim kalp atisini duyamadik dr.um bana korun korunma bir sey demedi ama bir ay sonraki randevumda dr bebk istiyormusunuz dedi sanirim korunmuyorsunuz dedi bizde evet dedik dr guldu.bana dinlenmem gerektigini soylemedi ama 11.ayda kontrolde hamile olabilirsin dedi test yaptik hamile degildim ve hala hamile kalamyi bekliyenlerdenim kurtajdan sonra 21 gunde gelen adetim bu ay bir ay oldu daha gelmedi.ama dr bana asitfolik al demisti uc ay kullandim hamile kalmayinca sinirlendim almadim artik acaba folik asiti birakinca mi adetim gecikti bilmiyorum kafam cok karisik bilgisi olan var mi??????,,

bana dr.um 2ay verdi...kısmetse mart ayından itibaren korunmayı bırakıcam.
2ay önce kürtaj oldum 12 haftalık bebeğimin kalbi durdu...allah birdaha yaşatmasın inşallah.

X