Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

slm kızlar nasılsınız?
ayy ne güzel topik eski haline dönmüş:)))
geçmişi okuyamadım canlarım umarım herkes iyidir
bende cumartesi dr ye gittim yavrum çok şükür 2,515 gr olmuş dr ii dedi...3 kilo olana kadar bekleriz dedi..
kordonu boynunda hala ama birkere...suyu çok ii dedi suyu olduğu sürece korkma dedi..
bakalım hayırlısı kıslar 2 hafta sonra sezeryanla alıcak galiba...
yavruma artıık bir an önce kavuşmayı çok istiyorum...
sürekli dinlenmemi önerdi
dua edin kıslar benim için

merhaba kızlar nasılsınız bakalım anca geldim ama işler yoğun fazla kalamıyorum
fantastika geçmiş olsun canım dikkat et kendine birde öle kalp krizi falan duymuyayım ağzından sakın
esterya canım nasılsın bakim uzuuuuun zaman oldu görüşmeyeli dimi ya:)) fantastika ve esterya ben tartışmaya noktayı koyuyorum bir kız bir oğlan doğurup oğluma fantastikanın kızını alacağım kızımıda esteryanın oğluna vereceğim nasıl çözüm ama oldu bitti bile he he he
ece canım sen nasılsın şekerin yüksek çıkmış merak etme canım her hamişin başına geliyor biraz dikkatle bu iş tamamdır oğluşuna söyle teyzenin selamı var seni çok seviyormuş de olurmu:))
birperi canım evde olmak ne güzel dimi hele hamile olunca daha bi güzel olur maşallah göbüş kocaman olmuş demirime selam söyle öpüyor teyzen sen de
kobra canım öncelikle kardeşine geçmiş oldun ve gözünüz aydın şükür kurtulmuş meleği sabır ve metanet her zaman insna kazandırır en güzelini yapmış kardeşin rabbim hayırla ve sağlıkla analı babalı büyütsün inşllah senin meleğinde biraz yaramaz ama seninle ben inanıyorum ve güzel heberlerini bekliyorum
yasemin nazlı kelebek işler yoğun gelemem fazla demişti kız arada bi ceee de iyi olduğunu bilelim
lightlife canım sen nasılsın
sabina nasılsın canım simay hanım nasıllar yaramazlık yapmıyor demi cilveli cimcime:))
izmirhayal sen nasılsın canım varmı bir gelişme güzel haberle getir bize
kızlar yasemin06 yasmin buse nelerlerde hiç ses seda yok

ececim şekerin için üzülme canım arkadaşımında öyle biraz yüksek çıkmıştı diet falan yaptırmıştı dr bişey kullanmışmıydı hatırlamıyorum ama gayet iyi tamamladı hamilleiğini, sadece daha dikkatli olman gerek diye biliyorum ben
ayrıntılıda neye bakıyolar ececim kaç saat sürüyo bide ne kadara yaptırdın

bu arada bende ölçtürdüm tansiyonumu çok düşmüş 8 e 4 çıktı, belliydi ama sabahtan beri fenayım çünkü

canım çok geçmiş olsun birazcık dinlenmeye bak.inşallah sorunsuz sağlıklı bir şekilde kucağımıza alalım.
ayrıntılıda karın kafa çapları,damar yapısına kalbin odacıklarına dudak yarığı varmı,omurgaya,,burun kemiğine falan filan yani herhangi bir sıkıntı olup olmadığna.150 tl verdim canım.

slm kızlar nasılsınız?
ayy ne güzel topik eski haline dönmüş:)))
geçmişi okuyamadım canlarım umarım herkes iyidir
bende cumartesi dr ye gittim yavrum çok şükür 2,515 gr olmuş dr ii dedi...3 kilo olana kadar bekleriz dedi..
kordonu boynunda hala ama birkere...suyu çok ii dedi suyu olduğu sürece korkma dedi..
bakalım hayırlısı kıslar 2 hafta sonra sezeryanla alıcak galiba...
yavruma artıık bir an önce kavuşmayı çok istiyorum...
sürekli dinlenmemi önerdi
dua edin kıslar benim için

saol sabinacım iyi sayılırız hadi gözün aydın doktor korma dediyse sende endişelenme herşey çok güzel olucak inşallah çok heycanlı y ilk bebişimiz geliyor.

merhaba kızlar nasılsınız bakalım anca geldim ama işler yoğun fazla kalamıyorum
fantastika geçmiş olsun canım dikkat et kendine birde öle kalp krizi falan duymuyayım ağzından sakın
esterya canım nasılsın bakim uzuuuuun zaman oldu görüşmeyeli dimi ya:)) fantastika ve esterya ben tartışmaya noktayı koyuyorum bir kız bir oğlan doğurup oğluma fantastikanın kızını alacağım kızımıda esteryanın oğluna vereceğim nasıl çözüm ama oldu bitti bile he he he
ece canım sen nasılsın şekerin yüksek çıkmış merak etme canım her hamişin başına geliyor biraz dikkatle bu iş tamamdır oğluşuna söyle teyzenin selamı var seni çok seviyormuş de olurmu:))
birperi canım evde olmak ne güzel dimi hele hamile olunca daha bi güzel olur maşallah göbüş kocaman olmuş demirime selam söyle öpüyor teyzen sen de
kobra canım öncelikle kardeşine geçmiş oldun ve gözünüz aydın şükür kurtulmuş meleği sabır ve metanet her zaman insna kazandırır en güzelini yapmış kardeşin rabbim hayırla ve sağlıkla analı babalı büyütsün inşllah senin meleğinde biraz yaramaz ama seninle ben inanıyorum ve güzel heberlerini bekliyorum
yasemin nazlı kelebek işler yoğun gelemem fazla demişti kız arada bi ceee de iyi olduğunu bilelim
lightlife canım sen nasılsın
sabina nasılsın canım simay hanım nasıllar yaramazlık yapmıyor demi cilveli cimcime:))
izmirhayal sen nasılsın canım varmı bir gelişme güzel haberle getir bize
kızlar yasemin06 yasmin buse nelerlerde hiç ses seda yok

belenaycım oğluşuma söyledim oda pat yaptı ve oda seni çok seviyormu öyle dedi Şeniz bundan sonra hamurlulara dikkat edicem bu hafta sabahları poğça falan yemiştim bakalım bu hafta yemicem inşallah temiz çıkarda atlatırız bu sıkıntıyıda.

sabinacım çok sevindim kuzucumuzun keyfinin yerinde olmasına, iki hafta kaldı demek sanki dün yaptın o testide hatta yapmadan bi sigara yakmıştın nasıl kızmıştık sana :)) zaman nasıl geçiyor yaa, bi bakmışız hepimiz bebeklerimizin günlük hayatlarını, tepkilerini paylaşıyoruz burda o günler geliyo inşallah, hamile olmayı bekleyenlerde bu bahar kavuşucaklar inşallah bebeklerine

belenaycım bulduğun çözüme bayıldım ama yinede kız almak zordur bilirsin senin gibi dünürüm olsun çok isterim ama bakalım güzel kızımı haketmek lazım birazcıkkkkkkkkk :))

ececim bu gittiğimde hep o kafa çaplarına falan baktı beynine baktı, kalp odacıklarını kontrol etti, kalbe giden damarlara falan baktı renkli ultrasonla, mesanesine, böbreklerine falan baktı, demek ayrıntılı gibi bişey olmuş bundan sonra hep organlarına takip edicez dedi, burun kemiğine falan baktı ama dudaklarına bakmadı sorsammı acaba... ne tuhaf dimi 20. haftada gittim ve neredeyse bütün organları bile gelişmişti, insanın aklı almıyo ya, bide ececim ben o üçboyutlu görüntüsünden korkuyorum ya dr da gülüyo bu haftalarda hep böyle olur diye :)) seninki dahada büyük tabii bu arada kime benziyo oğluşunn

sabinacım çok sevindim kuzucumuzun keyfinin yerinde olmasına, iki hafta kaldı demek sanki dün yaptın o testide hatta yapmadan bi sigara yakmıştın nasıl kızmıştık sana :)) zaman nasıl geçiyor yaa, bi bakmışız hepimiz bebeklerimizin günlük hayatlarını, tepkilerini paylaşıyoruz burda o günler geliyo inşallah, hamile olmayı bekleyenlerde bu bahar kavuşucaklar inşallah bebeklerine

belenaycım bulduğun çözüme bayıldım ama yinede kız almak zordur bilirsin senin gibi dünürüm olsun çok isterim ama bakalım güzel kızımı haketmek lazım birazcıkkkkkkkkk :))

ececim bu gittiğimde hep o kafa çaplarına falan baktı beynine baktı, kalp odacıklarını kontrol etti, kalbe giden damarlara falan baktı renkli ultrasonla, mesanesine, böbreklerine falan baktı, demek ayrıntılı gibi bişey olmuş bundan sonra hep organlarına takip edicez dedi, burun kemiğine falan baktı ama dudaklarına bakmadı sorsammı acaba... ne tuhaf dimi 20. haftada gittim ve neredeyse bütün organları bile gelişmişti, insanın aklı almıyo ya, bide ececim ben o üçboyutlu görüntüsünden korkuyorum ya dr da gülüyo bu haftalarda hep böyle olur diye :)) seninki dahada büyük tabii bu arada kime benziyo oğluşunn

renkli baktıysa birdaha bakmasına gerek yoktur bence zaten görmüştür herşeyi.ben babasına benzettim ,oğluşumun dudakları dolgun dolgun çok tatlıydı rüyalarıma girdi :))

ayyy kıyamam ben onaaa, resmen insan etkisinden kurtulamıyo dimi bi süre, ay dudakları dolgunmuş yaramazın ya :))))))))))

günaydın canlarım....inanın çok yoğunum işlere başlamadan selam vermek istedim...nasılsınız? benden iyilik bu ğün adet oldum , okadar mutluyum ki içim kıpır kıpır....:)) 5 gün sürer adetim sonrası özgürlük...allahım bu sefer benim ve tüm isteyenlerin yüzünü güldürecek inşallah...hepinizi ve meleklerinizi kocaman öpüyorum....bu arada arkadaşım bana yüzük testi yaptı oğlan çıktı :)) görüşürüz canlarım....

günaydın fıstıklar ne var ne yok bakalım

yasemincimm hadi hayırlı olsun güzel arkadaşım benim, demek çok az kaldı bebişine kavuşmana, bide varya bende şöyle sana baktımmı sanki yanında erkek bebek görüyorum biliyomusun, mesela kendimide bebekle hayal ettiğimde hep kız olurdu yanımda :))

günaydın kızlar

yasemincim çok sevindim artık bundan sonra herşey daha güzel olucak

fantastika canım sen nasılsın bugün tansiyonda varmı bişi.

esterya bende aynı ya uyu uyu yine uykum var mirmirmirmir

ececimm şimdi yemekten geldim yine başladı kalbim boynumda atmaya, bu böyle sürücek galiba, zaten aman yükselmesinde düşsün razıyım ben :)) sen nasılsın tatlım emremiz nasılll

esteryam hamilemisin yoksa kızzz :)) ama varya bende uykuluyum çok canım omuzlarımın üzerinde iki kişi oturuyo sanki nasıl yorgunum ayrıca, çok iyi anlıyorum seni

hayalcim çok sevindim tebrik ederim güzelim maşallahhhhhh, peki akıntın çokmu dr akıntı için bişey demedimi

Kızlar bugün dr.a gittim,sanırım kimyasal gebelik yaşıyorum.Bu gün regl oldum.Beta HCG 650 çıktı,perşembe bir daha tekrarlıycaz.

Kızlar bugün dr.a gittim,sanırım kimyasal gebelik yaşıyorum.Bu gün regl oldum.Beta HCG 650 çıktı,perşembe bir daha tekrarlıycaz.

canım çok üzüldüm geçmiş olsun bende yeni düşük yaptım 1 hafta oldu kürtajla aldılar benimde hala beta HCG düşmedi yarın tekrar kan vericem bakalım en son 27 ye düştü inşallah 0 olmuştur.

ben geldiiiiiiiiiim bakıyorum muhabbet iyi birisi uykumu dedi inanmıyorum şimdi yatasım geldi bakın hadi sizle hamişsiniz uykunuz geliyor ya bana ne oluyor böle çok uykum var bende teyze olucam ya herhalde sizin hamişliğiniz etkiledi benide:)))izmirhayal çok sevindim canım nihayet görmüşsün şükür rahatlamıştır için kahverengi lekeyide dert etme yanılmıyorsam perininde olmuştu ama bak kocaman oldu demirimiz seninkide biraz naz yapıyor sanırsam merak etme herşey yolunda gidecek olumlu düşün güzel şeyler olsun
fantastika ece ve esterya eee eee eee pişşş pişş piişşşş ninnide ninni:))

kobracım canım benim hayırlısı olsun inşallah herşeyde bir hayır vardır üzme tatlı canını belkide hcg yükselir belki adet kanaması değildir

X