Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

günaydın kızlar herkese iyi haftalar

kobracım hemen moralini bozma göğüs hareketlerine çok takılma en kısa zamanda kan tahlili yaptır bakalım orda ne çıkıcak hakıında hayırlısı olsun canım.

belenaycım inşallah herşey gönlünce olur ve tüp bebeğe gerek kalmadan geliverir ansızın .

fantastikacım sen nasılsın denk gelemiyoruz?hani ayrıntılıyı sormuştun bana bu c.tesi doktordaydık ve malesef doktorumuz değişti neyseki gelen iyi biri ve o ayrıntılı istedi benden Allaha çok şükür herşeyimiz çok iyi.şeker yüklemem oldu bugün tahlilleri göstericem bakalım ondan ne çıkıcak.

KOBRACIM benim bu hamileligimde 8. haftaya kadar falan hic gogus hassasiyetim olmadı ve ayrıca hic midem falanda bulanmadı

KOBRACIM benim bu hamileligimde 8. haftaya kadar falan hic gogus hassasiyetim olmadı ve ayrıca hic midem falanda bulanmadı

Teşekkür ederim canım,benim midem bulandı ama kayboldu,göğüslerde aynı.
Hiç bulanmaması normal ama bulanıp kaybolması düşündürüyor.Neyse artık hayırlısı,herşeyi bekleyerek öğrenicem.

Teşekkür ederim canım.Bu arada doğumun da yaklaşmış,tüm hamilelere hayırlı doğum versin Allah İnş.

kobram benimde bütün belirtilerim 8. haftalarda falan başladı, mide bulantısı haifif hafif başladı sonra şiddetlendi, göğüslerim baştan beri acıdı fakat devamlı değil bazen çok şiddetliydi adım atarken acıyodu bazen ellerimle yoklama ihtiyacı duyuyodum niye acımıyo diye, bencede bu haftasonu tekrar bi görün dr a kesenin büyüyüp büyümemesi en önemli gösterge zaten ve dilerim büyümüş bulucaksın keseyide bize müjde vericeksin burdann

ececimm maşallahhh oğluşuna iyi olmuş aslında aklında hiçbişey kalmamış oldu, bende acaba dr a sorsammı diyorum ama gerek olmadığını düşünüyo bakalım 2 hafta sonra tekrar randevumuz bi kurcalıyım bakıyım, bende o zaman şeker ölçtürücem, ama ben bişeylerden şüpheleniyorum çünkü çok çarpıntım var benim ve göğüs sıkışması hele bugün umarım bayılmadan bitirim günü, dr kansızlıktan diyo ama bence durum biraz daha ciddi iyi değilim çünkü

Teşekkürler fıstık,geçmiş olsun,mutlaka pekmez iç,ye demiyorum,bardakla iç,bol kan yapar.Ve dr. gerekli tahlilleri yaptırsın.İhmal etme canım.

ayy kobracım her ay tekrarlıyoruz testi ve hamilleiğin başından beri günde 2 doz ilaç alıyorum ama malesef, dr kan takviyesi yapıcaz dedi, bu son tahlillerde düşme olmamış ondan ilaca devam dedi bakalım 2 hafta sonra falan tekrar vericem test ama bu haftalardan itibaren iyice düşmeye başlarmış.. dr bana demişti bu yaşıcaklarımı sıralamıştı zaten vardı başından beri çarpıntım ama bende çok erken şiddetlendi malesef valla kalp krizi geçirmeden tamamlarsam hamileliği süper:))

kobram canım benım ümitsizliğe kapılma sakın..hamıle olma ıhtımalın yüksek çünkü. bendede göğüs hassasıyetı bulantı falan olmadı basta hıc. bence gec döllenme.belırtılere takılma .degısıyo onlar..psıkolojık bıle oluyo olmuyo...hakkında hayırlısı herseyden önce.

ayy kobracım her ay tekrarlıyoruz testi ve hamilleiğin başından beri günde 2 doz ilaç alıyorum ama malesef, dr kan takviyesi yapıcaz dedi, bu son tahlillerde düşme olmamış ondan ilaca devam dedi bakalım 2 hafta sonra falan tekrar vericem test ama bu haftalardan itibaren iyice düşmeye başlarmış.. dr bana demişti bu yaşıcaklarımı sıralamıştı zaten vardı başından beri çarpıntım ama bende çok erken şiddetlendi malesef valla kalp krizi geçirmeden tamamlarsam hamileliği süper:))

harıkammmm canımmmmmm benımmm nasılsın tatlımmm...hotmaıle cok gıremedım ondan yazamadım sanaaa.ayy cok özlemısımm arkadasımıııı

kobramm benımde doktora gıttıgımde kucucuktu kese altan görmustu benımde doktorum..sonra 10 gun ssonraya gıtmıstı hersey yolundaydı..acele etme..

pericimmm hoşgeldin güzelim benim koca göbekli arkadaşım :)) (söyleyene bak ) bende çok özledim seniii, kobraya söylediklerine yürekten katılıyorum bu arada.. sen nasılsın demirkuşumuz nasıll, kaçıncı haftadasınn

(bu arada kızlar site o kadar takılıyoki bende size bişeyler yazmam 15 dk mı alıyo :) o yüzden gecikebilirim biraz )

Canım Allah korusun,söyleme öyle.Bide sana tavsiyem bir üniversite hastanesine gidip farkılı bir dr.görüşünü al canım,inan çok önemli.
Pericim canım çok özlemişim ya.Neredeyse doğurucan,zaman nasıl akmış.
Benim kese toplu iğne başı kadardı.Bakalım zaman ne gösterecek.

:)) hosbuldum tatlımmm :)) demırım ıyı göbegım sısmeye devam edıyoo.:)) 31+4 deyız bugün zaman cabuk gecıyo...evde tembellık yapıyorum ufak temızlık yapıyorum basta sıkılırmıyım acaba dıyodum ama cok ıyı oldu evde olmak ıyı geldı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…