Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

Bu arada kızlar benim kardeşim 17 Ocakda erken doğum yaptı,29 haftalık.Preeklempsi tesşhisi koyuldu ertesi gün doğum yaptı,bebeğimiz küvezde 1 aydan fazladır,ama çok şükür tehlikeleri atlattı ve 10 güne kadar çıkıcak ınş.
Bu arada bilginiz olsun Medical Park hastanesinde bebek yoğun bakımı ücretsiz,hepsini devlet karşılıyor.birilerinin başına gelirse (umarım gelmez) bilgilendirirsiniz.

kobram hamilleik öncesindede tedavisini görmüştüm bunun ben 9 eylülde falan ama dr lar o zamanda demişti şimdi idare ediyosun ama hamilelikte çok zorlar diye doğruymuş :))
bu arada kese zaten çok minik oluyo o haftalar bence sen şuan olumsuz ihtimallerin üzerinde çok durma tatlım geç döllenme olabilir gerçekten

fantastikam hemoglobin bende 13 cıktı dr bisi demedi ama geçen hafta perşembe gittgiimde demir hapı, multi vitamin, ve calsiyim verdi..

bunlarıda birini sabah kahvaltısında birii açken birini bilmemne içmek gekiyormus bugun yanıma almayı unuttum yarın bir duzene sokarım insallah

pericim bende evde olmak istiyorummmm ooffff, hiç sıkılmam ben eminim :)) nasıl hazırlıklar falan baya bitmiştir

kobracım hayırlı olsun kardeşine ve bebeğin iyi olmasına çoook sevindim maşallah, erken doğumdan çok korkuyorum ben ay allahım hayırlısıyla tamamlamayı nasip etsin.. bu arada kardeşine o koydukları teşhis ne

kobram hamilleik öncesindede tedavisini görmüştüm bunun ben 9 eylülde falan ama dr lar o zamanda demişti şimdi idare ediyosun ama hamilelikte çok zorlar diye doğruymuş :))
bu arada kese zaten çok minik oluyo o haftalar bence sen şuan olumsuz ihtimallerin üzerinde çok durma tatlım geç döllenme olabilir gerçekten

Ay saol canım benim yaaaaaaaa

Kızlar zaten ilki kadar üzülmedim.galiba ilki daha yıkıcıydı,gerçi şuan henüz bişey belli değil ama iştee

pericim bende evde olmak istiyorummmm ooffff, hiç sıkılmam ben eminim :)) nasıl hazırlıklar falan baya bitmiştir

kobracım hayırlı olsun kardeşine ve bebeğin iyi olmasına çoook sevindim maşallah, erken doğumdan çok korkuyorum ben ay allahım hayırlısıyla tamamlamayı nasip etsin.. bu arada kardeşine o koydukları teşhis ne

Halk dilinde gebelik zehirlenmesi,hani şu Seren Serengilin başınada geldi ya..

esteryam maşallah değerlerin süperrrrr, benim hamileliğin 7. haftasında hemoglobinim 8 di, şimdi 8.5 oldu :) o haftalardan beri 2 doz ilaç almama rağmen.. maşallah hayatım çok iyi gidiyosun, ilaçlarınıda ihmal etme lütfen ben o takviye vitaminlere çok güveniyorum gerçi bitek elevit içiyorum ben 1 tane günde

kobram çok geçmiş olsun ya nasıl korkmuştur kardeşin, artık o bebek kadar değerli hiçbişey olamaz herhalde hayatında.. ayrıca bencede yıkılacak bişey yok henüz yani bu olumsuz konuşmaları sana tekrar dr gidene kadar yasaklıyorummmm

Canım Allah korusun,söyleme öyle.Bide sana tavsiyem bir üniversite hastanesine gidip farkılı bir dr.görüşünü al canım,inan çok önemli.
Pericim canım çok özlemişim ya.Neredeyse doğurucan,zaman nasıl akmış.
Benim kese toplu iğne başı kadardı.Bakalım zaman ne gösterecek.

kobram benım bende cok özledım senı... zaman gercekten cabuk gecıyo..dun gıbı daha dımı. benım kesede cok kucuktuuu takma kafana bı gıdıcen kocaman oldugunu görucennn allhın ıznıyle

kobram çok geçmiş olsun ya nasıl korkmuştur kardeşin, artık o bebek kadar değerli hiçbişey olamaz herhalde hayatında.. ayrıca bencede yıkılacak bişey yok henüz yani bu olumsuz konuşmaları sana tekrar dr gidene kadar yasaklıyorummmm

Kardeşim çok metanetli ve çok soğukkanlı canım,benim başıma gelseydi onun yaşadıkları kesin yıkılırdım.Maaşallah o çok metanetli.Hep olumlu düşündü.Bide Hamileleğinin başında kana yaşadı,4. ayında gözünde damar tıkandı,bebeği alabilme ihtimalleri vardı,neyse onuda atlattı,sonundada erken doğum yaptı.Allah dilerse,yaşa derse yaşıyor.1180 gr doğudu bebek.Çok şükür atlatık ya

kobram benım bende cok özledım senı... zaman gercekten cabuk gecıyo..dun gıbı daha dımı. benım kesede cok kucuktuuu takma kafana bı gıdıcen kocaman oldugunu görucennn allhın ıznıyle

Ben bu gebeliğimde hiç batma hisstemedim,reglim 3 gün gecikti,normal gecikmedir diye bekledim ve sonra test yaptım.Hiç beklemiyordum buay.sürpriz oldu yani.Batmalar öğrendikten sonra başladı.Bende geç döllenmedir diye düşünüyorum.Çünki ovulasyon zamanında akıntı hissetmedim,reglime yakın yumurta akı kıvamında bi akıntım olmuştu,çok şaşırmıştım.Galiba geç yumurtladım canım.Yinede Allah ne verirse şükredicem.Çok şükür halimize,hayırlısı olsun İnş.

Ben bu gebeliğimde hiç batma hisstemedim,reglim 3 gün gecikti,normal gecikmedir diye bekledim ve sonra test yaptım.Hiç beklemiyordum buay.sürpriz oldu yani.Batmalar öğrendikten sonra başladı.Bende geç döllenmedir diye düşünüyorum.Çünki ovulasyon zamanında akıntı hissetmedim,reglime yakın yumurta akı kıvamında bi akıntım olmuştu,çok şaşırmıştım.Galiba geç yumurtladım canım.Yinede Allah ne verirse şükredicem.Çok şükür halimize,hayırlısı olsun İnş.

ınsallah guzelım tabı herseyın hayırlısı ...gec döllenme olma ıhtımalın cok yuksek.beklıycen ve kötü düşünmeyeceksın..rahat ol...
kardesın ıcınde gecmıs olsun tatlım cok sukur atlatmıssınız..allahım analı babalı buyütsün..saglıkla sıhhatle ınsallah.

kızlar yemeğimi yedim geldim ve hala kendimi kötü hissediyorum, çarpıntım azaldı sanki ama kafamda bi boşluk hissi var ellerim ve kollarım uyuşuk sanki ya nedir sizce bu tansiyonum oynamış olabilirmi, kızlar sizdede oluyomu bazen böyle

kızlar şimdi doktordan geldim şekerim biraz yüksek çıktığı için tekrar şeker yüklemesi yapılcak c.tesi günü :KK43:

Teşekkür ederim canım.Bu arada doğumun da yaklaşmış,tüm hamilelere hayırlı doğum versin Allah İnş.
amin canım hepimiz hayırlısıyla doğurup büyütürüz bebişlerimizi.

[

ececimm maşallahhh oğluşuna iyi olmuş aslında aklında hiçbişey kalmamış oldu, bende acaba dr a sorsammı diyorum ama gerek olmadığını düşünüyo bakalım 2 hafta sonra tekrar randevumuz bi kurcalıyım bakıyım, bende o zaman şeker ölçtürücem, ama ben bişeylerden şüpheleniyorum çünkü çok çarpıntım var benim ve göğüs sıkışması hele bugün umarım bayılmadan bitirim günü, dr kansızlıktan diyo ama bence durum biraz daha ciddi iyi değilim çünkü[/B][/QUOTE]

evet çok iyi oldu birde uzun uzun onu seyretmek çok güzeldi.ama doktorun gerek duymuyosa çokta ısrar etme.

kıslarrrrrrr ben geldımmmm :))

hoş geldin pericim nasılsın?

Bu arada kızlar benim kardeşim 17 Ocakda erken doğum yaptı,29 haftalık.Preeklempsi tesşhisi koyuldu ertesi gün doğum yaptı,bebeğimiz küvezde 1 aydan fazladır,ama çok şükür tehlikeleri atlattı ve 10 güne kadar çıkıcak İnş.
Bu arada bilginiz olsun Medical Park hastanesinde bebek yoğun bakımı ücretsiz,hepsini devlet karşılıyor.birilerinin başına gelirse (umarım gelmez) bilgilendirirsiniz.

gözünüz aydın canım inşallah bundan sonra sorunsuz ve çok sağlıklı bir şekilde hayata tutunur.adın ne?

kızlar yemeğimi yedim geldim ve hala kendimi kötü hissediyorum, çarpıntım azaldı sanki ama kafamda bi boşluk hissi var ellerim ve kollarım uyuşuk sanki ya nedir sizce bu tansiyonum oynamış olabilirmi, kızlar sizdede oluyomu bazen böyle

afiyet olsun canım.canım tansiyonunu ölçtür ondan olabilir banada bir kaç kez oldu tansiyonum yüksek çıktı.

ececim şekerin için üzülme canım arkadaşımında öyle biraz yüksek çıkmıştı diet falan yaptırmıştı dr bişey kullanmışmıydı hatırlamıyorum ama gayet iyi tamamladı hamilleiğini, sadece daha dikkatli olman gerek diye biliyorum ben
ayrıntılıda neye bakıyolar ececim kaç saat sürüyo bide ne kadara yaptırdın

bu arada bende ölçtürdüm tansiyonumu çok düşmüş 8 e 4 çıktı, belliydi ama sabahtan beri fenayım çünkü

X