Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

çok geçmiş olsun arkadaşım..aramıza hoş geldin...rabbim bir daha yaşatmasın aynı acıları...:Saruboceq:

canım benim geçmiş olsun yazını okurken kendimi gördüm inan bende aynı düşünüyordum ama zaman geçtikçe duyguların değişecek tekrar bebk isteyeceksin hele biraz zaman geçsin benimde 2 ay kaldı bekliyorum sabırla :sm_cool:

merhabalar
27 martta de 15+3 haftalık hamile iken bebeğin başında su toplaması nedeni ile ilaçla düşük yaptırılarak gebelik sonlandırıldı.Düşükten sonra 1 kutu desolet kullandım.kanamam 3,5 hafta sürdü.düşükten 2 hafta sonunda kanamam açık renkte ve az lekelenme düzeyinde kesilecek gibi kıvama gelmişken bir iki gün sonra hem miktarında adet zamanlarındaki kadar artış hemde renginde koyulaşma oldu böyle10 gün kadar sürdü. yani toplamda 27 gün sürdü ve 27.gün sonunda birden kesildi. ondan sonra daha adet olmadım. düşük öncesi adetlerim düzenliydi.geçen hafta doktora kontrole gittim, bir sorun görünmüyor, kistik bir durum yok, rahim toparlanmış tekrar gebelik için beklemene gerek yok, kanamamın arttığı dönem adet görmüş olabirsin dedi.ama o da o zaman düşükten sonra 2.hafta adet olmuş olabilirim anlamına geliyor bu da çok erken değil mi o zaman. acaba hamile olabilirmiyim diye evde test yaptım negatif çıktı. doktor sorun görünmüyor dedi ama ama ters giden birşeymi var düşüncesi, belirisizlik bende stres yaratıyor. neyapacağım bilmiyorum.

kaydirigubbakcemile5::CüvCüv::BEKLEME LİSTEMİZ:CüvCüv:
1-yasemin66...........korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
2-entrika.................korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
3-tugbamurat..........14 haziran KALAN SÜRE 1 ay hihoyyyt
4-kanarya............... korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
5-suhenza.............. 1 agustos KALAN SÜRE 2 buçuk ay hihoyyyt
6-lansor17................korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
7-easy.....................TOPİGİMİZİN İLK HAMİLESİ:CüvCüv::teytey::teytey::teytey::teytey:RABBİM NAZARLARDAN KORUSUN
8-umut sevgim.........koruma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
9-gulkurusu.............korunma süresi bitti bayramkaydirigubbakcemile5
10-kubram..............korunma süresi bitti bayramkaydirigubbakcemile5
11-osmak...............1haziran KALAN SÜRE 15 gün hihoyyyt
12-sudenazxxx........1temmuzKALAN SÜRE 1 buçuk ay hihoyyyt
13-nılufersahh...........korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
14-fatima38...............korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
15-ebruli22...............korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
16-hpt-honey............korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
17-boncuk32............korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
18-plum12...............1haziranKALANSÜRE 15 gün hihoyyyt
19-nazcım................korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
20-eklektik...............1temmuzKALAN SÜRE 1 buçuk ay hihoyyyt
21-xxxxxangel...........korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
22-nesrin....................8temmuz KALAN SÜRE 1 buçuk ay hihoyyyt,
23-dilay8....................24 haziranKALAN SÜRE 1 ay hihoyyyt
24-nazliozger..............korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
25-esterya.................korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
26-nurhayatk..............hihoyyyt
27-busem68................1 kasım KALAN SÜRE 5 buçuk ay hihoyyyt
28-empty002...............korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
29-belenay..................30 temmuz KALAN SÜRE 2 buçuk ayhihoyyyt
30-sibela....................korunma süresi bitti bayramkaydirigubbakcemile5
31-sinemyet...............2agustos KALAN SÜRE 2 buçuk ayhihoyyyt
32-megryann..............hihoyyyt
:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:

listede olmak isteyen arkadaşlar varsa lütven kaç ayları var ve ne zaman beklemeleri bitiyo bildirirse listeye eklerim herkese sevgileeerr
korunma süresi biten arkadaşlarımıza rabbim tez vakitte saglıklı sorunsuz ve hayırlı hamilelikler nasip eylesin inş. amiiin dualarımız onlarla:Saruboceq:

Son düzenleme:
a.s.canım yaaaa çok geçmiş olsun inş.tekrar saglıklı ve sorunsuz bir hamılelık geçirirsin pekı bu dönemde korunmadınmı eger korunmadıysan hamıle olasılıgın yüksek canım ama strestende geçikme olabılıyor dr demış sorun yok dıye nıye endışe ediyosun bişeyın yoktur yaa korunmadıysan hamılesın yada stresten yada havalardan geçikmiştir benımde 2 aydır 3 gün geçikiyor havalardan olabılır. napacan herşeyı zamana bırakacan.......

sağol canım.sadece 3 hafta korundum.2. kutuya başlamadım. evde test yaptım 2 defa negatifti.. kardeşim de kadın doğum uzmanı hastahanede prof. hocasına baktırdı tatmin olmadım kardeşimden habersiz başka doktora gittim o da sorun yok gibi dedi. bebeğimi kaybetmek çok sarstı beni sanki hep bir sorunla karşılacak gibi hissediyorum. bu hafta geçsin adet olmazsam tekrar gitmeyi düşünüyorum doktora.

saol kanaryacım iyiyim tatlım sen nasılsın bakalım dişçiye gittinmi aslında korkucak hiçbişey yok biliyomusun canım sen hiçbişey hissetmiyosunki :1hug:
bende iyiyim canim.simdilik ayni.yok daha gitmedim enrikacim.pt randevu var.biliyorum tatlim,daha önce gittim,ama fobi iste,korkununda ecele faydasi yok biliyorum.

ayyy maasaallah,Allah nazarlardan korusun daha yeni ögerndim.easy nin hamile oldugunu.gözünaydin easycim..............

o korkuyu hepimiz yaşıyoruz arkadaşım...ama annede olmak itiyoruz ve o daha ağır basıyor...inşallah birdaha hiç birimiz yaşamayız aynı şeyleri...bence biraz korun ve kendini daha rahat hissettiğinde bebek düşün...stres çok olumsuz etkiliyorçünkü...:1hug:

günaydın kızlar....ee temizlik var yine buğün onun için erkenciyim...birazdan kahvaltı hazırlayıp kocişimi uyandıracağım...son 3 gün :)) merakla bekliyorum bakalım ne olacak ...rabbim hayırlısını versin hepimize ve en kısa zamanda nne olmayı tattırsın...öpüyorum hepinizi...banada kolay gelsin :))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…