Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

GÜNAYDIN ARKADAŞLAR
hepinize güzel bir gün diliyorum,sevgili arkadaşlarım
bolluk bereket diliyorum her anlamda.:ecrin_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek:

arkadaşlar naber nasılsınız ben bugun evde yoktum giremedım sabah kayınvaldem kahvaltıya çagırdı ordaydım öglene kadar öglende günümüz vardı eşimin halasına gittik yenı eve geldım hemen gırdım özledım sizi ama bugunde kimse girmemiş nerdesınızzzzzz kızlarrrrrrrrrrr

günaydın hepinize arkadaşlar...tuğbacığım dün temizliğime devam ettim onun için giremedim ben ara sıra uğrayabildim sadece...son 2 günüm kızlaaaaar...sabah karın ağrısıyla uyandım ama bişey yok...ya rüyamda bebek emzirdim ve fışkırıyordu adeta gögsümden süt ne anlama geliyor ki merak ettim...

günaydın hepinize arkadaşlar...tuğbacığım dün temizliğime devam ettim onun için giremedim ben ara sıra uğrayabildim sadece...son 2 günüm kızlaaaaar...sabah karın ağrısıyla uyandım ama bişey yok...ya rüyamda bebek emzirdim ve fışkırıyordu adeta gögsümden süt ne anlama geliyor ki merak ettim...

canım sanada günaydınn bittimi temizligin canım bide ben başlaya bilseydım daha badanacı gelmedıı yaa yıne gün attı pazartesi gelcektı bugune attı bugun gelcektı cumaya attı gelcek diye evıde taa ne zamandan topladım heryer biyerde biii gelseydı bide gelince 15 gün sürer dedi saten boya yaptırıyorum evımde büyük 4 oda hol felann dügünde yaklaşıyoooo arkadaşın ugraşıyoo bakalım allahtan hayırlısı bı badana başlayıp bitseydı temizligi düşünmüyorum 2 kişi gelcek bide ben 2 3 güne biter canım rüyan çook güzel süt görmekte güzel beyaz saf bebekte güzel bu ay bıle olmasa yakın bi zamanda hamile kalcan ben ona yordum inş. hayıra çıksın diyeliimmm

kizlar gunaydın adetime 10 gun var fakat halen kasıklarım felakte agrıyor.
hafta sonu yumurtlama gunlerimdi acaba yumurtlayamadım mı anlamadım gitti

günaydın kızlar nasıl varmı bi gelişme acaba
benim dün doğum günümdü sabahtan bi çıktım evden ilk kursa gittim öğleden sonrada dışardaydık hep gece 11 gibi girdik eve o yüzden yoktum dün yanınızda

merhabalar
27 martta de 15+3 haftalık hamile iken bebeğin başında su toplaması nedeni ile ilaçla düşük yaptırılarak gebelik sonlandırıldı.Düşükten sonra 1 kutu desolet kullandım.kanamam 3,5 hafta sürdü.düşükten 2 hafta sonunda kanamam açık renkte ve az lekelenme düzeyinde kesilecek gibi kıvama gelmişken bir iki gün sonra hem miktarında adet zamanlarındaki kadar artış hemde renginde koyulaşma oldu böyle10 gün kadar sürdü. yani toplamda 27 gün sürdü ve 27.gün sonunda birden kesildi. ondan sonra daha adet olmadım. düşük öncesi adetlerim düzenliydi.geçen hafta doktora kontrole gittim, bir sorun görünmüyor, kistik bir durum yok, rahim toparlanmış tekrar gebelik için beklemene gerek yok, kanamamın arttığı dönem adet görmüş olabirsin dedi.ama o da o zaman düşükten sonra 2.hafta adet olmuş olabilirim anlamına geliyor bu da çok erken değil mi o zaman. acaba hamile olabilirmiyim diye evde test yaptım negatif çıktı. doktor sorun görünmüyor dedi ama ama ters giden birşeymi var düşüncesi, belirisizlik bende stres yaratıyor. neyapacağım bilmiyorum.

geçmiş olsun cnm bence bu kadar kafana takma dr bi sorun olmadığını söylemiş ki bencede yoktur düşükten sonra böyle düzensizliklerin olması normal değilmi
hem belki hamilesin ve çok erken olduğu için testler negatif veriyo bi kan testi yaptırsan aslında

iyi kalpli arkadaşıma malum olmuştur belki hayır olsun işallah 2 gün kaldı belki sonra bayram var :dance:

günaydın kızlar daha önce 2 düşüğüm olmuştu en son 1 sene ara verdik adetim yeni bitti bu ay korunmiicam inşallah dün gece rüyamda hamile olduğumu gördüm diyorum ki 8 gün sonra 5. hafta bitecek 5 haftayı atlatırsak düşmez artık diyorum bir panik olmuşum görmeniz lazım 8 gün nasıl geçecek ya düşerse diye psikolojim artık rüyalarıma yansıdı

evet empty benimde sürem doldu ve korunmuyoruz bu ay bende stres tapıyorum biraz ama eşim benden daha çok yapıyo işte yok bugün yumurtlama günüm falan diyorum geriliyo hemen :)

canım sanada günaydınn bittimi temizligin canım bide ben başlaya bilseydım daha badanacı gelmedıı yaa yıne gün attı pazartesi gelcektı bugune attı bugun gelcektı cumaya attı gelcek diye evıde taa ne zamandan topladım heryer biyerde biii gelseydı bide gelince 15 gün sürer dedi saten boya yaptırıyorum evımde büyük 4 oda hol felann dügünde yaklaşıyoooo arkadaşın ugraşıyoo bakalım allahtan hayırlısı bı badana başlayıp bitseydı temizligi düşünmüyorum 2 kişi gelcek bide ben 2 3 güne biter canım rüyan çook güzel süt görmekte güzel beyaz saf bebekte güzel bu ay bıle olmasa yakın bi zamanda hamile kalcan ben ona yordum inş. hayıra çıksın diyeliimmm

tuğbacığım kolay gelsin sana canım...15 gün çok fazla demiş bence 2 günde boyar ne olacakki...alçı falan yapmayacak ya boya sadece....temizlik biter mi canım mutfak banyo wc ve boş odam var oralar kaldı...:1hug:

kaydirigubbakcemile5::CüvCüv::BEKLEME LİSTEMİZ:CüvCüv:
1-yasemin66...........korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
2-entrika.................korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
3-tugbamurat..........14 haziran KALAN SÜRE 1 ay hihoyyyt
4-kanarya............... korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
5-suhenza.............. 1 agustos KALAN SÜRE 2 buçuk ay hihoyyyt
6-lansor17................korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
7-easy.....................:nazar:TOPİGİMİZİN İLK HAMİLESİ:CüvCüv::teytey::teytey::teytey::teytey:RABBİM NAZARLARDAN KORUSUN :nazar:
8-umut sevgim.........koruma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
9-gulkurusu.............korunma süresi bitti bayramkaydirigubbakcemile5
10-kubram..............korunma süresi bitti bayramkaydirigubbakcemile5
11-osmak...............1haziran KALAN SÜRE 15 gün hihoyyyt
12-sudenazxxx........1temmuzKALAN SÜRE 1 buçuk ay hihoyyyt
13-nılufersahh...........korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
14-fatima38...............korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
15-ebruli22...............korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
16-hpt-honey............korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
17-boncuk32............korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
18-plum12...............1haziranKALANSÜRE 15 gün hihoyyyt
19-nazcım................korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
20-eklektik...............1temmuzKALAN SÜRE 1 buçuk ay hihoyyyt
21-xxxxxangel...........korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
22-nesrin....................8temmuz KALAN SÜRE 1 buçuk ay hihoyyyt,
23-dilay8....................24 haziranKALAN SÜRE 1 ay hihoyyyt
24-nazliozger..............korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
25-esterya.................korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
26-nurhayatk..............hihoyyyt
27-busem68................1 kasım KALAN SÜRE 5 buçuk ay hihoyyyt
28-empty002...............korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
29-belenay..................30 temmuz KALAN SÜRE 2 buçuk ayhihoyyyt
30-sibela....................korunma süresi bitti bayramkaydirigubbakcemile5
31-sinemyet...............2agustos KALAN SÜRE 2 buçuk ayhihoyyyt
32-megryann..............hihoyyyt
:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:
:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
listede olmak isteyen arkadaşlar varsa lütven kaç ayları var ve ne zaman beklemeleri bitiyo bildirirse listeye eklerim herkese sevgileeerr
:nazar:korunma süresi biten arkadaşlarımıza rabbim tez vakitte saglıklı sorunsuz ve hayırlı hamilelikler nasip eylesin inş. amiiin dualarımız onlarla:Saruboceq:

enrikacım yumurtlama kac gun suruyor bende anlamadım yani. cmtesi gunu dr ultrasonla bakmıstı bu aksam catlar demisti. bugun carsamba oldu halen kasıklarım çift taraflı agrıyor..
bakalım hayırlısı

kızlar size bişey söylücem benim 4-5 gündür sağ kasığımda ağrı vardı ben nedeninin yumurtlamadan kaynaklandığını düşündüm çünkü genelde olur bende öyle ama bu ay kasık ağrısının yanında böyle sağ tarafta böbreğin altında sırtımada vuran bi ağrı var neden olbilir ki off

Son düzenleme:
tuğbacığım kolay gelsin sana canım...15 gün çok fazla demiş bence 2 günde boyar ne olacakki...alçı falan yapmayacak ya boya sadece....temizlik biter mi canım mutfak banyo wc ve boş odam var oralar kaldı...:1hug:

a.s.saol canım 2 kere alçı çekecekmiş üstüne silikon onun üstüne boya yanı dörtkere gececek benım öncekı boyam normal boyaydı yenı saten oalcak ondan 15 gün sürer dedi sanada kolay gelsin canım....

kızlar size bişey söylücem benim 4-5 gündür sağ kasığımda ağrı vardı ben nedeninin yumurtlamadan kaynaklandığını düşündüm çünkü genelde olur bende öyle ama bu ay kasık ağrısının yanında böyle sağ tarafta böbreğin altında sırtımada vuran bi ağrı var hatta ilişki sırasındada artıyo bu ağrı neden olbilir ki off

üşütmekten canım üşütmekten bendede oluyo canım birden hava sıcak dıye incelttık üstümüzü soguk sulara başladık içmeye üşüttük.............

günaydın kızlar nasılsınız kötü bir 19 mayıs gününden sonra iyi olmaya çalışıcam bugün evde çok işlerim var temizlik yapıcam ütü felan anca akşam olurr:eek:

güzel yürekli arkadaşım benim...doğum gününü en içten ve samimi duygularımla kutlarım...yeni yaşın inşallah sana hayırlı gelir ve sonsuz mutluluğunuza bir mutluluk daha katarak sana anneliği hediye eder....iyi doğdun harikacığım iyiki tanıştık ve iyiki arkadaşımsın....varlığın ve arkadaşlığın için sonsuz teşekkürler...a.s.:1hug:

X